توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 470789
جزییات خروج مینی‌بوس و اتوبوس از جاده
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۵۶
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: در ٢٤ ساعت گذشته، ٢ تصادف مهم در جاده های کشور رخ داد که یکی از آنها منجر به خروج یک دستگاه مینی بوس بنز از جاده و مجروح شدن ٤ نفر شد.

به گزارش مهر سرهنگ نادر رحمانی درباره این تصادف که ساعت ١٨:٣٠ دوشنبه در استان یزد اتفاق افتاد، گفت: ناتوانی راننده مینی بوس در کنترل وسیله نقلیه در جاده لغزنده که در کیلومتر ٢١ محور میبد-یزد اتفاق افتاده متاسفانه باعث مجروح شدن ٤ نفر از سرنشینان شد. مینی‌بوس بنز سرویس کارخانه کاشی از مبدا میبد به مقصد یزد با ١٢نفر مسافر در حال حرکت بوده است.

وی همچنین درباره تصادفی که ساعت ١٠:٣٠ صبح یکشنبه در استان زنجان اتفاق افتاده، توضیح داد:برخورد وانت نیسان و ریو در کیلومتر ٨ بیجار روی داده که ٢ نفر کشته و ٣ نفر مجروح به جای گذاشته است. علت این تصادف،انحراف به چپ راننده وانت نیسان بوده است.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا همچنین درباره تصادفی که ساعت ٥ صبح سه شنبه در استان گیلان رخ داده، توضیح داد: بی توجهی راننده اتوبوس به جلو که ناشی از خستگی و خواب آلودگی بوده در کیلومتر ٥٠ محور لنگرود به شلمان منجر به خروج این وسیله از جاده و مجروح شدن ٣ نفر از سرنشینان شد.

این اتوبوس از مبداء تهران به مقصد چابکسر با تعداد ١٢نفر مسافر در حال حرکت بوده است.
 
کلمات کلیدی : تصادف جاده ای+اتوبوس+مینی بوس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.