نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 501883
جنایت تازه‌داماد به‌خاطر ۹۰۰ هزار تومان
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۱۰
«به خاطر ۹۰۰ هزارتومان پول با زن آشنا جرو بحث کردم اما ناخواسته تبدیل به قاتل شدم و بسیار پشیمانم»

اين گفته‌هاي تازه دامادي است كه به جرم قتل دستگير شده. ماجراي اين جنايت به 23اسفند پارسال برمي‌گردد. آن روز جسد زن جواني در حاشيه بزرگراه باكري پيدا شد كه با 20ضربه چاقو از پا در آمده بود. درحالي‌كه تحقيقات براي شناسايي هويت قرباني و دستگيري عامل جنايت شروع شده بود خانواده‌اي با مراجعه به پليس خبر از ناپديد شدن دخترشان دادند كه مشخصات وي با جسد زن جوان مطابقت داشت.

به گزارش همشهری، با شناسايي هويت مقتول، مأموران با بررسي مكالمات تلفني وي موفق به شناسايي مردي جوان شدند كه آخرين بار با قرباني تماس گرفته بود. اين مرد دستگير شد و به قتل زن جوان اقرار كرد. وي گفت: با مقتول مدتي قبل آشنا شدم. او با همسرش اختلافات شديدي داشت و به‌دنبال رمالي مي‌گشت تا با ورد و جادو، طلسم زندگي‌اش را بشكند و مشكلاتش را حل كند. من هم چون يك رمال حرفه‌اي مي‌شناختم از اين زن پول گرفتم تا وي را پيش او ببرم. اما رمالي كه مي‌شناختم سرش خيلي شلوغ بود و زن جوان تصور مي‌كرد او را سركار گذاشته‌ام. بر سر اين موضوع با هم درگير شديم و در يك لحظه عصبانيت دست به جنايت زدم.

اين متهم پس از اعتراف، صحنه جنايت را بازسازي كرد و ديروز براي آخرين دفاع به دادسراي جنايي تهران منتقل شد. وي وقتي پيش روي قاضي محسن مديرروستا قرار گرفت، ‌چنين گفت: من 20ضربه نزده‌ام و تا جايي‌كه ياد دارم فقط 4يا 5ضربه به او زدم. از طرفي من از مقتول 900هزارتومان پول گرفته بودم و مي‌خواستم به‌زودي رمال را به وي معرفي كنم.

روز حادثه با او قرار گذاشتم و چون مي‌خواستم ترياك‌ خرد كنم چاقو با خود برداشتم اما با زن جوان درگير شدم. او پولش را مي‌خواست و از طرفي مرا تهديد كرد و گفت همه‌‌چيز را به همسرم مي‌گويد و آبرويم را مي‌برد، اين را كه شنيدم ترسيدم و عصبي شدم. چرا كه 2‌ماه بيشتر از ازدواجم نمي‌گذشت و مي‌ترسيدم زندگي‌ام به‌هم بخورد.

همين شد كه با چاقو ضرباتي به وي زدم و ناخواسته قاتل شدم. پس از جنايت هم كيف و گوشي موبايلش را برداشتم و داخل سطل زباله انداختم.متهم پس از پايان جلسه با قرار قانوني روانه زندان شد و اين در حالي است كه خانواده مقتول درخواست قصاص متهم را كرده‌اند.
 
کلمات کلیدی : قتل،قاتل
 
اردشیر
۱۳۹۶-۰۵-۲۴ ۱۸:۰۵:۴۰
ناخواسته 20 ضربه چاقو زده و زن بیچاره رو کشته (4520871) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.