نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 471788
اگر امام (ره) زنده بودند
بخش تعاملی الف - معین الحق
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۶


مناظره سوم هم به پايان رسيد. با خود ميگفتم اگر حضرت امام خميني (ره) زنده بودند در مقابل اين مناظرات چه عکس العملي داشتند؟

اينکه فردي در لباس روحانيت يا فردي به عنوان مسئول بلند پايه دولت جمهوري اسلامي که ميراث گرانقدر امام و شهداست اينچنين بر خلاف اخلاق بر طبل سخن بگويند بايد با او چه کرد؟ مناظره سوم به حق مرثيه بلند و غم انگيز اخلاق بود که توسط برخي مسئولين دولتي جمهوري اسلامي و در لباس مقدس روحانيت و خدمت خوانده شد.

جالب اينجاست که هم حزبي هاي مدعي اخلاق اين حضرات هم بدون رعايت هيچ خط قرمزي کمتر نسبت به شکسته شدن تابوهاي اخلاق در مناظره پرداختند. شايد اگر امام امت در بين ما بود  شخص هتاک را حتي اگر در لباس روحانيت و در بالاترين رده ي جمهوري اسلامي  باشد، عزل ميکرد.

 شخصيت هايي که از اين اقايان مروج بد اخلاقي حمايت مي کنند بايد در پيشگاه ملت عذر خواهي کنند. اجازه ندهيم در زير عباي ما افراد بد اخلاق به رويه ي غلط خود ادامه دهند.
 
کلمات کلیدی : معین الحق
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۲۳:۱۸:۱۰
احسنت (4363649) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته