توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 385982
فراستی: هیچ تذکری از صداوسیما نگرفتیم
تاریخ انتشار : يکشنبه ۷ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۱
جمعه گذشته مناظره هوشنگ گلمکانی و مسعود فراستی در برنامه «هفت» به جز مسائلی که به مجله فیلم مربوط می‌شد، به مسائل حاشیه‌ای دیگری نیز در دهه شصت کشیده شد.

به گزارش آی سینما، جمعه گذشته مناظره هوشنگ گلمکانی و مسعود فراستی در برنامه «هفت» به جز مسائلی که به مجله فیلم مربوط می‌شد، به مسائل حاشیه‌ای دیگری نیز در دهه شصت کشیده شد. این مناظره به شکل عجیب و ناگهانی تمام شد و این‌طور به نظر می‌رسید که ناظران پخش تلویزیون خواسته‌اند برنامه به پایان برسد. اما فراستی در گفت‌وگو با ما می‌گوید: «ابدا مشکلی در این رابطه به وجود نیامده است.»

بهروز افخمی شب گذشته بعد از دومین قطع ناگهانی مناظره هوشنگ گلمکانی و مسعود فراستی در مقابل دوربین ظاهر شد و نتایج نظرسنجی این برنامه را اعلام کرد و پس از آن دوباره درگذشت داوود رشیدی را تسلیت گفت و بدون هیچ توضیحی درباره اتمام مناظره، برنامه «هفت» پایان یافت.

با توجه به این اتفاق، فراستی دبیر نقد این برنامه در پاسخ به ما که آیا به میان آمدن صحبت‌هایی حساسیت‌برانگیز درباره دهه شصت باعث شده مسئولان صداوسیما توصیه یا تذکری به عوامل «هفت» داده باشند، می‌گوید: «ابدا چنین اتفاقی نیافتاد و مشکلی در این رابطه به وجود نیامد.»

این منتقد قطع مناظره جمعه گذشته را طبیعی می‌داند و توضیح می‌دهد: «دیشب زمان ما به پایان رسیده بود، من آخرین جمله را گفتم و مناظره به پایان رسید.» آن‌طور که او در ادامه می‌گوید هوشنگ گلمکانی با حالتی دوستانه از استودیو خارج شده و مشکلی در پشت صحنه نیز به وجود نیامده است.

با این‌حال صحبت‌هایی درباره دهه شصت در این مناظره مطرح شد و نام‌هایی نیز آورده شد که از روال معمولی صداوسیما خارج است، که فراستی هر نوع برخورد در این موارد را نیز رد کرد.
 
کلمات کلیدی : برنامه هفت+نقد فیلم
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.