نظر منتشر شده
۱۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 305188
خودکشی دانش آموز کلاس ششم ابتدایی
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۶ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۰۹
 صبح امروز دانش‌آموز کلاس ششم ابتدایی یکی از مدارس اشنویه با بستن طناب به لوله گاز، خود را حلق آویز کرد.

به گزارش تابناک، هویت این نوجوان ۱۱ ساله « هـ ق » از ساکنین محله‌ی تاج‌الدین آذربایجان غربی عنوان شده است.

اقدام همسایگان در انتقال وی به مراکز درمانی بی‌نتیجه مانده و جسد به سردخانه پزشکی قانونی انتقال یافته است.

تاکنون از انگیزه و علت اقدام به خودکُشی « هـ ق » گزارشی در دسترس نیست ، اما برخی منابع از تهدیدات قبلی این دانش‌آموز مبنی بر پایان دادن به زندگی‌اش خبر می‌دهند.

بیشتر نیز جوانی ١٨ ساله در همین محله‌ی اشنویه خودکُشی کرده بود
 
کلمات کلیدی : خودکشی
 
۱۳۹۴-۰۸-۰۶ ۰۹:۰۳:۵۷
عجب دوره و زمانه ای شده.
خدا کمکمان کن . تو رو خدا ، خدا (3284094) (alef-11)
 
فرهنگی
۱۳۹۴-۰۸-۰۶ ۱۰:۱۲:۵۹
خواهش میکنیم مسوولان به داد مدارس برسند. شرایط بد اقتصادی خانواده ها از یک طرف و هزینه های زیاد مدارس از طرف دیگه همه رو کلافه کرده . چند وقت پیش مسولان کمیته امداد همراه رییس اداره آ پ با ماشینهای خارجی شاسی بلند اومده بودند مدرسه ابتدایی دخترم که برای خانواده های بی بضاعت دانش آموزان ُ از خود دانش آموزان پول جمع کنند!!!!! کجای دنیا جشن این شکلی دیده اید. اگه برای دانش آموز میخواهند جشن بگیرند باید به دانش آموزان کمک مالی کنند نه اینکه به گدایی به در مدارس بیایند.
دانش آموز من هم التماس می کرد که اگه کمک نکنی به مدرسه نمی روم. چه کسی رو گول می زنند این آقایون مسوول نما !!!!!!!!!! (3284244) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۸-۰۶ ۱۰:۳۲:۵۹
بسیار واقعه بدی است.واقعا"جای تاسف دارد.بچه ابتدایی چرا خودکشی کند؟ (3284324) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۸-۰۶ ۱۰:۳۴:۵۶
روزگار غریبیست ،
خدا رحمتش کنه وبه پدر ومادر این پسر ( یا دختر ) صبر بده. (3284327) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۸-۰۶ ۱۲:۳۹:۱۷
هر چه روابط درون خانوادگی و عواطف انسانی بین افراد کاهش میابد روند افسردگی و پرخاشگری منجر به خودکشی نیز افزایش میابد. (3284723) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۸-۰۶ ۱۴:۵۲:۱۸
خودکشی کودک 10 ساله اشنویه ای بخاطر نداشتن پول کافی برای هدیه به مدرسه...
امروز صبح در محله تاچین آباد شهرستان اشنویه هاوری قادر شوان دانش آموز کلاس چهارم ابتدایی خود را آویزان کرده و دار فانی را وداع گفت.
هاوری که چند روزی بود از طرف مدرسه بخاطر تاخیر در آوردن کمک به مدرسه تحقیر میشد و خانواده ی کارگرش حاضر و قادر به پرداخت مبلغی بیش از 5000 تومن نبودند تا اینکه امروز صبح هنگامی که پدر و مادرش او را برای مدرسه بیدار کردند و خود نیز به کارگری ( چیدن سیب) رفتند و 5000 تومان هم به پسرشان دادند که به مدرسه ببرد ولی هاوری گفت که اگر مبلغ بالاتری به او ندهند او تحقیر خواهد شد و به مدرسه نخواهد رفت و حتی تهدید کرده که خودش را خواهد کشت...
و سر انجام بعد از دو ساعت یکی از همسایه ها به خواست مادر هاوری، به خانه آنها میرود تا مطمئن شوند او به مدرسه رفته است ولی وقتی وارد خانه میشود جسد پسر ده ساله ای را میبیند که به لوله گاز آویزان شده است...
روحت شاد هاوری جان..
💻📱 @mobile_computer (3285163) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۸-۰۷ ۰۵:۲۲:۲۵
علتش ظاهرا به علت فقط اعلام شده.
آیا کسی از نمایندگان و دلواپسان هست که گریه کنه؟ (3285964) (alef-13)
 
یک آموزگار از آذربایجان
۱۳۹۴-۰۸-۰۷ ۰۷:۲۶:۰۱
به دلیل کم بودن پولی که به مدرسه برده ،تحت عنوان کمکهای مردمی ،ظاهرا مدرسه پول را قبول نکرده که 5000 تومان بوده است . جای تاسف است درحالی که پول ما در جاهای دیگر و برای افراد دیگر خرج می شود دانش آموزان ما باید هزینه مدارس را تامین کنند! (3286021) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۸-۱۱ ۰۹:۲۵:۳۰
ای ننگ بر کسانی که این وضعیت را بوجود آورده اند بخدا اگر تمام ملت از غصه دق کنند و بمیرند سزاوار است وقتی قانون اساسی میگوید باید تحصیل رایگان باشد چرا کاسه گدائی مدارس جلو مردم است از یک طرف دولت همه راههای کسب و کار را بسته و مالیاتهای سرسام آور تولید را تعطیل کرده و قدرت نفس کشیدن از مردم گرفته شده از طرف دیگر مدارس هم فشار می آورند بدهید! بس کنید آقا؟؟؟!!!!!!!! بنده به وزیرآموزش و پرورش تاکید میکنم بخاطر این فاجعه عظیم ابتدا مدیر مدرسه و مسئول آ»وزش و پررش محل و رئیس سازمان آموزش و پرورش استان را از کار برکنار و خودش هم استعفا بدهد یک کلام آقا نمیتوانید اداره کنید (3293669) (alef-11)
 
رها
۱۳۹۴-۱۱-۰۸ ۲۲:۴۰:۲۷
وای بیچاره خدا می دونه که چرا خودکشی کرده خدا به پدرومادرش صبر بده (3504181) (alef-11)
 
منم
Romania
۱۳۹۵-۰۷-۱۶ ۲۰:۱۸:۱۰
من خودم خیلی خوب یادمه که وقتی میرفتیم مدرسه 2000 تومان پول کمک به مدرسه ازمون میخواستند و با وصف اینکه پدرم کارگر بود و تمام تابستون رو مجبور بودیم واسه خرجی خانوادمون کار کنیم نمیتونستیم این پول رو تهیه کنیم ناظم مدرسم هرروز سر صف مدرسه شروع میکرد به تحقیر و توهین کردن با وصف اینکه الان 38 سال از عمر انقلابمون میگذره ولی هنوز تو اجرای بند سوم از اصل 3 قانون اساسی مبنی بر آموزش و پرورش رایگان موندیم واقعاً جای تاسف داره. (3965803) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.