توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 507382
تلفات «طوفان هاروی» در آمریکا به حداقل 47 کشته رسید
تاریخ انتشار : جمعه ۱۰ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۳
طبق گزارش رسانه آمریکایی،‌ با گذشت حدود یک هفته از آغاز طوفان «هاروی» در ایالت تگزاس، تلفات انسانی این طوفان به حداقل 47 کشته افزایش یافته است.

 به گزارش فارس، در ادامه انتشار خبرها از طوفان «هاروی» در ایالت تگزاس، رسانه‌های آمریکا از افزایش تلفات انسانی این طوفان خبر می‌دهند.

سی‌ان‌ان گزارش داد: «با گذشت چند روز از آغاز طوفان هاروی، شهردار هیوستون با لحنی امیدوارنه گفته که شهر "آماده برای کسب و کار است". سیلوستر ترنر گفته که بخشهایی از هیوستون همچنان با مسائل ناشی از سیل مواجه هستند اما آب در بقیه قسمتهای شهر در حال خشک شدن است».

این شبکه آمریکایی ادامه داد: «اما مناطق سیل زده جنوب شرقی تگزاس، همچنان در حال تقلا با مشکلات هستند و حتی یک شهر همچنان بدون دسترسی به آب است».

سی‌ان‌ان می‌افزاید: «حدود یک هفته بعد از درنوردیدن ساحل تگزاس توسط طوفان هاروی،‌ ساکنان این مناطق همچنان در مقابله با سیل بی سابقه در این مناطق، گرفتار بی آبی و بی غذایی هستند».

در پایان گزارش اشاره‌ای به تلفات انسانی طوفان هاروی شده و از افزایش کشته‌ها به حداقل 47 نفر خبر داده است.
 
کلمات کلیدی : سیل + خسارت + تگزاس + آمریکا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.