نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 277388
شفاف سازی از نوع ایرانی
بخش تعاملی الف - علی باغبانی
اشاره: مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های بینندگان الف است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. بینندگان الف می توانند با ارسال یادداشت خود، مطلب ذیل را تایید یا نقد کنند.
تاریخ انتشار : شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۴۵
چندین روز قبل چند بار به سایت روزنامه رسمی جمهور اسلامی ایران با توجه به شغلی که دارم، سرزدم ولی با پیغام خطا روبرو شدم.

امروز دوباره رفتم سراغ سایت و یک نکته جلب توجه کرد و علت خرابی دیروز برایم مشخص شد. بله، چندتا از گزینه های جستجو در سایت حذف شده و دیگر کسی (منظور افراد عادی احتمالا) نمی تواند از طریق این سایت به عضویت افراد، شرکت ها و ... در شرکت های دیگر اطلاع پیدا کند.

احتمالا از این به بعد مسئولین محترم با تمام توان میتوانند در شرکتهای مختلف عضو هیئت مدیره باشند و از پاداش های آن استفاده کنند و کسی هم نمی تواند اعلام کند طبق اطلاعات موجود در سایت روزنامه رسمی جمهور اسلامی مثلا فلال وزیر یا فلان نماینده مجلس در ۴۰ تا شرکت عضو هیئت مدیره است.

شاید این روش شفاف سازی در پاسخ به شفاف شدن احتمالی صندوق های رای است که رئیس جمهور محترم پیشنهاد دادند.
 
۱۳۹۴-۰۴-۱۷ ۱۷:۱۳:۱۴
فساد دولتی !!؟!! (3024519) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.