توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 367685
تشکیل‌ فراکسیون‌ مبارزه‌ با مفاسد اقتصادی
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۹ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۲۱
نماینده مردم ساری و میاندورد در مجلس دهم از تشکیل فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی در مجلس شورای اسلامی خبرداد.

محمد دامادی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا گفت که این فراکسیون به تمام مسائل در باره مفاسد اقتصادی از جمله حقوق های نجومی و حیف و میل اموال عمومی توسط مدیران ورود خواهد کرد.

وی افزود : دریافت حقوق های نجومی و وجود مفاسد اقتصادی زیبنده نظام جمهوری اسلامی نیست و وجود مفاسد اقتصادی در جامعه باعث نگرانی و دلزدگی مردم می شود.
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی اظهار داشت : مبارزه با مفاسد اقتصادی و حقوق های نجومی نباید رنگ و بوی سیاسی به خود بگیرد و باید به عنوان معضل اجتماعی و اقتصادی به شدت با آن برخورد کرد.
دامادی افزود: دستگاه های نظارتی ما از جمله قوه قضائیه و وزارت اطلاعات باید بدون اغماض با مظاهر مفاسد اقتصادی و حقوق های نجومی مدیران بخصوص حامیان آنها برخورد شدید داشته باشند.
این نماینده مجلس دهم گفت که حقوق نجومی مدیران تنها مربوط به دولت یازدهم نبوده در دولت های گذشته نیز این وضعیت وجود داشت و باید به صورت ریشه ای با این معضل برخورد کرد.
دامادی افزود : مدیرانی که به دنبال حقوق نجومی و خانه های آن چنانی هستند، نباید در بدنه مدیران دولتی قرار گیرند، اینها می توانند آرزوهای خود را در بیرون از مدیریت دولتی دنبال کنند.

محمد دامادی کارنامه اقتصادی دولت یازدهم را مثبت ارزیابی کرد و گفت : دولت در برخی از حوزه های اقتصادی از جمله کاهش تورم و ثبات اقتصادی کارکرد خوبی از خود برجای گذاشته است.
شهرستان ساری و میاندرود با بیش از ۶۰۰ هزار نفر جمعیت دو نماینده در مجلس شورای اسلامی دارند که محمد دامادی نماینده مردم این دو حوزه انتخابیه در مجلس دهم است.
وی در مجلس نهم هم نمایندگی مردم این حوزه انتخابیه را داشت .
همچنین علی اصغریوسف نژاد که سابقه دو دوره نمایندگی مردم این حوزه انتخابیه را در مجلس پنجم و هشتم داشت ، در دهمین دوره انتخابات به عنوان منتخب اول این حوزه به مجلس دهم راه یافت.
مازندران ۱۲ نماینده در مجلس شورای اسلامی دارد.
 
کلمات کلیدی : مفاسد اقتصادی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.