نظر منتشر شده
۶
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 502684
کشف هویت زن و مرد سر بریده شده در تهران/ پدر پسر قاتل از آب درآمد/ قاتل: با اره برقی آنها را تکه‌تکه کرد
بخش حوادث الف، 25 مرداد 96
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۳۶
متهم انگیزه‌اش از این جنایت را اعتیاد شدید پسر و عروس خود به مصرف شیشه اعلام کرد و عنوان کرد که در شب جنایت هر دوی آنها را با شلیک گلوله اسلحه شکاری به قتل رسانده است.

به دنبال کشف سر بریده شده یک زن و مرد در منطقه یوسف‌آباد، پلیس آگاهی پایتخت راز این جنایت هولناک را پس از ۲ هفته کشف کرد.

به گزارش تسنیم، ساعت 23، 11 مرداد امسال خبر کشف سرهای متعلق به دو نفر که در محوطه خاکی در خیابان شیخ بهایی در منطقه یوسف‌آباد پیدا شده بود، از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی 110، به کلانتری 125 یوسف‌آباد اعلام شد.

پس از کشف این سرها، با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمد و به دستور بازپرس شعبه 2 دادسرای ناحیه 27 تهران، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت قرار گرفت.
http://files.namnak.com/aup/201708/6_pics/%D8%B3%D8%B1-%D8%A8%D8%B1%DB%8C%D8%AF%D9%87.jpg
بررسی‌های اولیه حکایت از آن داشت که سرهای کشف شده متعلق به یک زن و مرد حدوداً 30 تا 40 ساله هستند که آثار اثبات شلیک گلوله ساچمه‌ای بر روی سر آنها وجود داشت که قاتل یا قاتلین با انتقال سرهای بریده شده اقدام به سوزاندن آنها کرده، تا مانع از شناسایی هویت مقتولین شوند.

با آغاز اقدامات پلیسی، کارآگاهان اداره آگاهی پس از بررسی دوربین مدار بسته منطقه موفق شدند یک خودروی شاسی بلند را شناسایی کنند، که در شب کشف این دوسر در محل مذکور توقف داشته و همزمان راننده خودرو از ماشین پیاده شده و آتش در محل کشف سرها شعله‌ور شده است.

در شرایطی که در طول رسیدگی پرونده هیچ‌گونه گزارش میدانی از یک زن و مرد با مشخصات مورد نظر در سیستم آگاهی ثبت نشده بود، کارآگاهان اداره دهم در تحقیقات بعدی خود موفق به کشف قسمت‌های دیگری از اجساد متعلق به جسد زن مجهوالهویه در منطقه کهریزک شدند.

کاراگاه‌هان اداره دهم پس از کشف این جسد با انجام اقدامات شبانه‌روزی موفق شدند پیرمرد 75 ساله را در منطقه امیرآباد تهران شناسایی کنند که بنا بر اظهارات همسایگان، دارای یک پسر و عروس بوده و پسر و عروس هم در چند روز گذشته تردید بر محل سکونت پدرشان نداشته‌اند.

تحقیقات درباره غیبت پسر پیرمرد به نام بهرام 38 ساله و عروس وی نسرین 35 ساله در دستور کارآگاههان قرار گرفت و این در حالی بود که پیر مرد مذکور در اظهارات اولیه مدعی شده بود که بهرام و نسرین حدود 10 روز پیش از خانه خارج شده و او اطلاعی از آنها ندارد؛ این در شرایطی بود که علی‌رغم گفته وی هیچ گزارشی در خصوص فقدان این دو نفر اعلام نشده بود.

با توجه به شواهد و دلایل به دست آمده در خصوص احتمال ارتکاب جنایت و با همکاری بازپرس پرونده، بازرسی از محل پیرمرد 75 ساله در دستور کار کارآگاه‌هان قرار گرفت و کارآگاهان در اولین مرحله اطلاع پیدا کردند که این پیرمرد مالک یک دستگاه خودروی شاسی بلند و مشابه است و خودروی شناسایی شده در دوربین مدار بسته در محل کشف سرهاست. لذا در ادامه و با حضور تیم‌های تخصصی آگاهی در محل سکونت پیرمرد آثار وقوع جنایت کشف  پیرمرد به ناچار به قتل پسر و عروسش اعتراف کرد.
http://files.namnak.com/aup/201708/7_pics/%D8%B3%D8%B1-%D8%A8%D8%B1%DB%8C%D8%AF%D9%87.jpg
متهم انگیزه‌اش از این جنایت را اعتیاد شدید پسر و عروس خود به مصرف شیشه اعلام کرد و عنوان کرد که در شب جنایت هر دوی آنها را با شلیک گلوله اسلحه شکاری به قتل رسانده است.

سرهنگ کارآگاه حمید مکرر معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام خبر کشف پرونده جنایت سرهای بریده شده در تهران گفت: اطلاعات تکمیلی در خصوص این جنایت به زودی اعلام خواهد شد.

این پیرمرد گفت: چندین بار با آرش و این دختر جوان درگیر شدم تا اینکه یک روز قبل از حادثه همسر پیرم را به شهرستان برده و پس از بازگشت به تهران و درگیری مجدد با این 2 نفر آنها را با اسلحه شکاری به قتل رساندم.
متهم ادامه داد: با یک اره برقی بدنه این 2 نفر را تکه‌تکه کردم و هر تکه را در جایی انداختم.

شهریاری گفت: به این ترتیب راز این جنایت هولناک برملا شد و با توجه به اعتراف این پیرمرد سایر دستورات قضایی صادر شده است.

ماجرای کشف ۲ سر در پایتخت
ساعت 8صبح 11 مرداد ماه رهگذري در حال عبور از خيابان شيخ بهايي بود كه داخل يك زمين خاكي، صحنه هولناكي ديد. سرهاي بريده زن و مردي روي زمين افتاده و فردي تلاش كرده بود آنها را بسوزاند.او با داد و فرياد افرادي را كه از خيابان عبور مي‌كردند خبر كرد و ماجرا به پليس گزارش شد.

طولي نكشيد كه مأموران كلانتري 125يوسف آباد در محل حاضر شدند و همزمان گزارش اين حادثه به قاضي سيدسجاد منافي آذر بازپرس جنايي تهران مخابره و او به همراه تيمي از كارآگاهان تجسس راهي محل شد.سرها متعلق به زن و مردي بود كه داخل زمين خاكي كه دورتا دور آن فنس كشيده شده افتاده بود؛ درست روبه‌روي برج‌هاي آ.اس‌.پ. آنطور كه مشخص بود قاتل يا قاتلان پس از رها كردن سرها در آنجا تلاش كرده بودند آنها را بسوزانند و سپس محل را ترك كرده بودند اما به‌نظر مي‌رسيد خيلي زود آتش خاموش شده و چهره‌ها قابل شناسايي بود.

هردو قرباني زمان زيادي از مرگشان نمي‌گذشت و احتمالا در نيمه‌هاي شب به قتل رسيده و قاتل يا قاتلان پس از مثله كردن اجساد، سرها را در زمين خاكي رها كرده بودند.اين در حالي بود كه در كنار سرها، قسمتي از لباس زنانه و يك لنگه كفش زنانه مشكي رنگ ديده مي‌شد كه به‌نظر مي‌رسيد متعلق به زن جواني بوده كه به قتل رسيده است.
 
کلمات کلیدی : کشف جسد + سر بریده + اتوبان شیخ بهایی
 
Romania
۱۳۹۶-۰۵-۲۵ ۲۳:۵۰:۱۶
عبرتی برای نو جوانان و جوانان. (4522594) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۶ ۰۰:۴۲:۱۱
درود بر شرفت ای راد مرد (4522666) (alef-13)
 
سالم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۶ ۰۲:۴۲:۵۰
چه پدر قسی القلبی !!!! چرا بعد از قتل با اسلحه اجساد را مثله کرده و آتش زده ؟ قطعا" این مرد دیوانه هست . وگر نه بعد از ارتکاب قتل به پلیس مراجعه میکرد و ابراز پشیمانی مینمود . (4522750) (alef-13)
 
چکیده
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۶ ۰۹:۰۴:۳۲
باید بیاموزیم به رفتار و اعتقاد شخصی دیگران کاری نداشته باشیم جان آفرین وستاننده آن خدای متعال است (4522876) (alef-13)
 
۱۳۹۶-۰۵-۲۶ ۱۳:۲۵:۱۹
انگار این پیر مرد بدرد بازی در فیلم اره می خوره (4523192) (alef-13)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۳۰ ۰۵:۳۸:۲۵
هیچکس نمیداند که این پیر مرد چقد عذاب کشیده بود از دستشون
چقد اذیتش کرده بودند چقد ازش دزدی میکردن واسه مصرف مواد لعنتی
چقد به این در و اون در زده که اخرش نجبور شد این کار رو بکنه
چقد عذاب کشیده بود که آخرین راه رو این راه رو انتخاب کرد.
دقیقا مشکل مشابهش رو تو خونه خودمون داریم
برادر خودم شیشه مصرف میکنه هر روز توهم میگرفتش و میخواست یکی رو با چاغو بکشه به پلیس هم مراجعه کردیم قاضی گفت تا پسرتون جرمی رو مرتکب نشه نکیتونیم بگیریمش
یعنی باید کار از کار بگذره بعد هه
قاضی می‌گفت بخواطر مصرف شیشه اش هم میتونیم به اندازه دو الی سه ماه بفرستیمش زندان بعدش ازاد میشه و...
هیچکس نمیتونه این مشکلات فجیع رو درک کنه تا با چشم خودش نبینه
این پیر مرد مطمعنا همه راه ها رو رفته و این آخرین راهی بود که باید می‌رفت. (4528191) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.