نظر منتشر شده
۱۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 322783
مترو، یکشنبه به فرودگاه مهرآباد می‌رسد+ عکس
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۳:۱۰
این مسیر ۲ کیلومتری با ۴ ایستگاه برای (تست سرد) آماده شد و قرار است روز یکشنبه بیستم دیماه با حضور مسئولان عالی، اولین قطار در این مسیر به منظور انجام تست‌های لازم به حرکت دربیاید.

با اتمام عملیات ساخت تونل‌ها و نصب تجهیزات در بخش اعظم خط مترو فرودگاه مهرآباد، این مسیر دو کیلومتری با ۴ ایستگاه برای (تست سرد) آماده شد و قرار است یکشنبه، بیستم دی ماه با حضور مسئولان عالی، اولین قطار در این مسیر به منظور انجام تست‌های لازم به حرکت دربیاید.

خط مترو فرودگاه مهرآباد به عنوان متفاوت ترین مسیر ریلی و تونلی درون شهری پایتخت با طول حدود ۲ کیلومتر، از مسیر خط ۴ مترو و در ایستگاه مترو بیمه انشعاب دارد.

این خط مترو، طراحی و مبلمان متفاوتی را به جهت تردد مسافران فرودگاهی نسبت به دیگر خطوط مترو تهران داراست؛ همچنین مبلمان داخلی واگن‌ها مخصوص حمل توشه همراه مسافر، سرفاصله حرکت قطارها و نیز قابلیت تردد قطارها به صورت هوشمند و بدون راننده از دیگر ویژگی‌های منحصر به فرد این خط مترو است.

پیش بینی می‌شود روزانه از طریق این خط حدود ۴۰ هزار نفر تردد کنند.

ناوگان مترو تهران پیش از این از طریق خط سه به ایستگاه راه آهن کشور متصل شده و علاوه بر فرودگاه مهرآباد، قرار است درآینده نیز فرودگاه بین المللی حضرت امام خمینی (ره) از طریق مسیر خط مترو تهران- پرند به مترو پایتخت متصل شود

 

 
کلمات کلیدی : مترو فرودگاه مهرآباد
 
۱۳۹۴-۱۰-۱۷ ۰۴:۴۴:۰۰
تعداد رام ها را بیشتر کنند. (3449432) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۱۰-۱۷ ۰۶:۲۵:۱۲
عذر میخوام تکلیف ساکنین مناطق مسکونی نزدیک به فرودگاه (سی متری،اکباتان،آذری و ...) که شبانه روز با آلودگی صوتی و لرزش پنجره ها مواجه هستند بالاخره چیه؟ (3449473) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۱۰-۲۲ ۱۵:۵۵:۰۳
فکر می کنم اول فرودگاه بوده و بعد اون ها ساکن این منطقه شدن (3463220) (alef-11)
 
حسین
۱۳۹۴-۱۰-۱۷ ۰۶:۴۰:۴۸
خداخیرت بده قالیباف.
اگه قدرت دست تو بود، توی این حدود 3 سال فرصت کارهای بزرگی تو این مملکت میشد، ولی حیف که نشد. (3449485) (alef-11)
 
رضا
۱۳۹۴-۱۰-۱۷ ۰۸:۴۰:۱۷
دست شهردار محترم تهران که ادامه دهنده راه آقای رفسنجانی در توسعه مترو تهران است درد نکند (3449614) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۱۰-۱۷ ۰۸:۴۱:۳۷
مترو استانبول درست از داخل ترمینال خروجی دارد و با آسانسور می شود داخل ترمینال اصلی شد ولی ظاهرا خروجی مترو مهرآباد به خیابان هست (3449621) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۱۰-۱۷ ۰۹:۰۷:۵۹
بسیار از متولیان امر ممنونم چرا که هزینه رفت به فرودکاه مهرآباد به راحتی نصف هزینه برگشت از آن است. هر چند که این وضعیت در دیر وقت حادتر است و طبیعتا اثری از سرویس دهی مترو نیست. امیدوارم متولیان رسیدگی به گران فروشی به این مصداق بارز هم بپردازند (3449674) (alef-11)
 
آریابان
۱۳۹۴-۱۰-۱۷ ۱۰:۰۷:۵۳
خبر بسیار خوبیست ولی فقط خدا کنه که ورود قطار های جدید به ناوگان رو هم براش پیش بینی کرده باشند ، نه اینکه همین موجودی !!! ناکافی قبلی رو خرج این مسیرجدید بکنند و فشار های شدید به بقیۀ خطوط وارد بشه و ..... !!!! ؛ (3449830) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۱۰-۱۷ ۱۰:۳۱:۱۵
اقا این خط فرودگاه امام رو راه بندازین..بخدا خیلی واجبه!!البته خود فرودگاه و اسفالت باند هم چندان تعریفی ندارد... (3449882) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۱۰-۱۷ ۱۲:۳۳:۳۴
چهره تاکسی های ویزه فرودگاهکه قیمتهای دولا سه لا برای مردم بیچاره حساب میکردن الان دیدنیه

بهشون همیشه میگفتم شما دارین حرام میخورید و نتیجشو میبینید (3450128) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۱۰-۱۷ ۱۵:۳۶:۵۷
آره...تو راست میگی...مردم بیچاره ی هواپیما سوار! (3450547) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۱۰-۱۷ ۱۴:۴۹:۲۶
من ماه پيش از شيراز اومدم مهرآباد و تقريبا نصف کرايه هواپيما رو بابت هزينه تاکسي دادم تا منو بردند جنت آباد منم نميدونستم
خدا خيرتون بده (3450426) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۱۰-۱۷ ۱۸:۵۶:۴۴
از همه مهم تر گیر نیفتادن در ترافیک و صرفه جویی در وقت و برنامه ریزی برای رسیدن ب هنگام در فرودگاه و پروازها. (3450951) (alef-11)
 
سید
۱۳۹۴-۱۰-۱۷ ۱۹:۵۲:۳۷
تاکسی ها که ضرر نمی کنند از ایستگاه مترو تا ترمینال هواپیمایی 1 2 3 4 خداد تومن میگیرند برای اون باید کاری کرد (3451057) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۱۰-۱۷ ۲۱:۲۶:۰۵
كار خيلي خوبي است (3451227) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.