توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 496880
بهمنی: حزب بازی پدر مملکت را درآورده است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۲
عصر ایران نوشت: محمود بهمنی نماینده اصولگرای مجلس در مورد ترکیب کابینه دوازدهم گفت: معتقدم رئیس جمهور از همه نیروهای کاردان و کارآمد استفاده کند و نگوید این فرد اصلاح طلب است و آن فرد اصولگرا است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر اينکه باید خطوط اصلاح طلبی و اصولگرایی کنار گذاشته شود، ادامه داد: هر دولتی که سرکار می آید نباید بگوید چون فلانی اصلاح طلب یا اصواگرا است و با مشی سیاسی من همراه نیست، پس از آنها استفاده نمی کنم.

بهمنی درواکنش به اینکه برخی می‌گویند وقتی دولت‌های اصولگرا از نیروهای اصلاح طلب استفاده نکردند پس انتظار نداشته باشند که اصلاح طلبان نیز از اصولگرایان استفاده کنند، بیان کرد: آنها نیز اشتباه کردند که از اصلاح طلبان استفاده نکردند. چرا باید یک فرد متخصص و با تجربه به علت اینکه دولت دیگری سرکار آمده است کنار گذاشته شود؟

رئیس کل بانک مرکزی در دولت احمدی نژاد در واکنش به اينکه روحانی در کابینه یازدهم از اصولگرایانی همانند پورمحمدی و رحمانی فضلی استفاده کرد گفت: بعضی ها اصلاح طلب هستند ولی از اصولگرايان اصولگراتر هستند. ولی برخی نیز اصولگرا هستند ولی ازاصلاح طلب هم اصلاح طلب‎تر هستند! گرچه ما باید کلا این دسته بندی ها را کنار بگذاریم.

نماینده مردم ساوجبلاغ و طالقان با بیان اینکه روحانی در انتخاب کابینه یازدهم جناحی و حزبی عمل کرد، گفت: افرادی که به عنوان اصولگرا در کابینه يازدهم استفاده کردند؛ از عنوان اصلاح طلبی دفاع می کردند.

وی با تاکید بر اینکه در حال حاضر نیروها درجای خودشان مورد استفاده قرار نمی گیرند ادامه داد: باید از نیروهای خوب و توانمند بدون جناحی و حزبی فکر کردن و بدون غرض ورزي استفاده شود. آقای روحانی اگر در این دولت حتی 10 درصد ازنیروهای خبره، ورزیده و کاردان را بدون توجه به گرایش سیاسی بکار گيرد، دیگر مشکلی نخواهیم داشت.
 
کلمات کلیدی : مجلس + احزاب + اصولگرایان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.