نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 398087
مطهری به ظریف: از سخنان شما تحقیر مجلس برداشت می‌شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۲
صراط: سخنان وزیرخارجه در سیاسی دانستن سوال نماینده نزدیک به جبهه پایداری با حواشی در صحن مجلس همراه شد.

به گزارش خبرآنلاين، علي مطهري كه رياست جلسه علني يكشنبه-۱۱ مهر- را برعهده داشت بعد از طرح سوال از سوی کریمی قدوسی و پاسخی که وزیرخارجه به این سوال داد، گفت: تحث تاثير فضاي جلسه، برخي كلمات توسط دكتر ظريف مطرح شد كه احيانا تحقير مجلس تلقي ميشد،‌كلماتي که نبايد استفاده شود كه موجب تحقير مجلس شود.

وي افزود: جمله اي که آقای ظريف گفتند این بود که «براي حفظ احترام اجازه نخواهم داد هيچ يك از همكارانم در صحن مجلس مورد سئوال قرار گيرد.» بايد بگويم كه هر نماينده اي آزاد است كه از مسئولان سئوال كند. به هر حال ما اين ها را سهو لسان می دانیم و نمی خواهيم بگوييم عمدی در بیان آن داشته اند.

مطهری ادامه داد: از سوی دیگر نيت افراد در طرح سئوال هم نبايد موضوعيت داشته باشد كه اين سئوال كننده چه نيتي دارد، هر نيتي داشته باشد او آزاد است كه حرفش را بزند. اشاره مطهری به بخشی از سخنان ظریف بود که طرح این سوال را سیاسی کاری دانسته بود.

مطهری در ادامه یادداشت ظريف را خطاب به نمایندگان قرائت کرد که در آن آمده بود؛ اگر صحبت‌هاي بنده را به دقت گوش كنيد،‌ توهيني نداشتم، به هر حال اگر برداشت توهين شده است از نمايندگان عذرخواهي ميكنم.

این عذرخواهی ظریف با احسنت گفتن نمایندگان روبرو شد.

در ادامه ظریف با اجازه از رییس جلسه پشت تریبون قرار گرفت و بار دیگر تاکید کرد قصد توهین به نمایندگان مجلس که نماینده آحاد ملت هستند را نداشته است.
۱۳۹۵/۰۷/۱۳ ۱۱:۳۱
 
۱۳۹۵/۰۷/۱۲ ۱۶:۱۳
 
۱۳۹۵/۰۷/۱۱ ۱۴:۳۰
 
۱۳۹۵/۰۷/۱۱ ۱۴:۲۸
 
۱۳۹۵/۰۷/۱۱ ۱۳:۳۴
 
۱۳۹۵/۰۳/۲۳ ۱۲:۲۵
 
۱۳۹۵/۰۳/۲۳ ۱۲:۱۳
 
۱۳۹۵/۰۳/۲۳ ۱۱:۲۶
 
۱۳۹۵/۰۳/۲۳ ۱۱:۲۴
 
۱۳۹۵/۰۳/۲۳ ۱۰:۴۸
 
 
کلمات کلیدی : ظریف+برجام+مجلس
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۱ ۱۵:۳۱:۴۸
درودبر جنابظریف (3959234) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۲ ۰۱:۳۵:۰۵
درود برجناب مطهری (3960010) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۲ ۰۸:۰۳:۴۵
تشکر میکنم از آقای مطهری (3960101) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.