نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 408689
دستگیری گروهی از شعاردهندگان در مراسم «روز کوروش» در پاسارگاد شیراز
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۲
صالحی از دستگیری عوامل اصلی تجمع روز جمعه در پاسارگاد فارس خبر داد و گفت: اقدامات این افراد پیش از این از سوی دستگاه‌های امنیتی، اطلاعاتی و انتظامی مورد رصد قرار گرفته بود.

به گزارش روابط عمومی دادستانی کل کشور، علی صالحی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان فارس از دستگیری عوامل اصلی هنجار شکنی در تجمع روز جمعه در پاسارگاد فارس خبر داد و گفت: اقدامات این افراد پیش از این از سوی دستگاه‌های امنیتی، اطلاعاتی و انتظامی مورد رصد قرار گرفته بود.

وی افزود: پس از انجام تحقیقات لازم، لیدرها و سرشاخه‌های اصلی این تجمع که به سردادن شعارهای هنجارشکنانه و ضدارزش‌ها‌ اقدام کرده بودند، دستگیر شدند.

دادستان شیراز خاطرنشان کرد: برای این افراد پروند قضایی تشکیل شده و وفق مقررات برخورد قضایی لازم با آن‌ها صورت خواهد گرفت.
 
کلمات کلیدی : تجمع در مزار کوروش+مزار کوروش+کوروش
 
امیرحسین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۱۰ ۲۲:۰۴:۵۴
اگر کوروش مخالف نژادپرستی بود.چرا شعارهای اصلی تجمع کنندگان شعارهای نژادپرستانه بود.
چگونه می شود به منشور کوروش افتخار کرد اما خود یک نژادپرست بود. پارادوکسی که جوابی برایش نمیتوان یافت. حرکت نیروهای امنیتی راتایید میکنم. (3996169) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.