توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 293984
تجمع مخالفان توافق هسته‌ای در آمریکا
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۹ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۰۷:۵۵
حدود ۲هزار تن از مخالفان توافق هسته‌ای ایران و گروه ۱+۵ با تجمع مقابل ساختمان کنگره آمریکا خواهان تصویب قطعنامه رد توافق هسته‌ای از سوی کنگره شدند.

به گزارش تسنیم به نقل از سی‌ان‌ان، راهپیمایی مخالفان توافقنامه هسته‌ای ایران درحالی در واشنگتن شروع شده است که کنگره آمریکا خود را برای رأی‌گیری درباره این توافقنامه آماده می‌کند.

باراک اوباما رئیس جمهوری آمریکا از حمایت کافی برای جلوگیری از اقدام مخالفان برای ممانعت از اجرای این توافق برخوردار است. امروز نیز هیلاری کلینتون نامزد پیشتاز دموکرات‌ها در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا قویاً از توافقنامه هسته‌ای ایران دفاع کرده است. وی همچنین به‌صورت مستقیم از رقبای جمهوری‌خواه خود انتقاد کرد.

سی‌ان‌ان در گزارش خود از این تجمع نوشت: جمعیت زیادی مقابل کنگره حاضر شده است، قرار است که سناتور تِد کروز که از نامزدهای ورود به انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا است در این راهپیمایی سخنرانی کند. وی از رقیب خود دونالد ترامپ دیگر نامزد جمهوری‌خواه ورود به رقابت‌های انتخاباتی ریاست جمهوری آمریکا نیز دعوت کرده است که در این راهپیمایی سخنرانی کند.

هم دونالد ترامپ و هم تد کروز موافق هستند که توافقنامه هسته‌ای ایران راهی اشتباه است.
 
کلمات کلیدی : توافق،هسته ای، کنگره
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.