نظر منتشر شده
۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 454381
شب چهارشنبه آخر سال در سعادت آباد تهران
تهران - مردم منطقه سعادت آباد تهران در شب چهارشنبه پایان سال در حال آتش بازی هستند. چهارشنبه‌سوری یکی از جشن‌های ایرانی است که در شب آخرین چهارشنبه سال برگزار می‌شود.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۴۲


 
کلمات کلیدی : تلفات چهارشنبه‌سوری+چهارشنبه‌ سوری +آمار چهارشنبه‌سوری+انفجار مواد محترقه+چهارشنبه سوری+حوادث چهارشنبه سوری
 
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۱۲:۱۸:۳۷
باسلام شما که زحمت کشیدی چهارشنبه سوری سعادت آباد رو گذاشتی یه لطف میکردی چهارشنبه سوری یه محله جنوب شهری رو هم میذاشتی که چه وحشی بازی در آورده بودن چطور شخصیت خانوادگی شون رو به رخ هم می کشیدن مثل حیوان ( البته با معذرت از حیوانات ) میدان جنگ درست کرده بودند شکر خدا نیروی انتظامی هم به غیبت مبتلا شده بود .
اینها رو نگفتم که لودگی کنم گفتم که درد مناطق جنوب شهری رو بگم که یک عده انسان های با شخصیت و خانواده دار باید در کنار عده ای حیوان انسان نما زندگی کنن و مسئولین اصلا بفکرشون نباشن
یکی از این محلات جوادیه طرف میدان راه آهن هست
لطفا حذف نکنید تا مردم بخونن شاید پدر و مادر همون حیوانات جلوی بچه هاشون رو بگیرن (4204936) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۱۵:۵۸:۱۱
به شدت موافق عرایضتان هستم (4205429) (alef-11)
 
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۱۳:۰۵:۱۵
انشالله مردم ما همیشه شاد باشند (4205074) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۱۴:۳۵:۳۷
یعنی میتوان امید داشت شما زبان مردم را فهمیده باشید یاانجا هم بالاخره درگیری درست کردید و مزاحم مردم شدید خیلی بعید است دست از دشمنی با ملت برداشته باشید عجیب است این خاصیت خائنان به مردم یک مملکت است که مدام مقابل مردم بایستند و مزاحم مردم باشند (4205251) (alef-13)
 
یک رهگذر
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۱۶:۳۸:۴۹
بهتر نبود هزینه این کارها رو به کوله بران یا گورخواب ها می دادند؟ (4205546) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.