نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 464588
تریلی هوو 11 خودرو را در هم کوبید
تاریخ انتشار : جمعه ۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۱۵
یک تریلی هوو به دلیل نقص فنی در بلوار آیت الله خامنه ای شهر دماوند با 11 خودرو سواری برخورد کرد .

به گزارش ایرنا، سرگرد داوود عبدالملکی، رییس پلیس راهور شهرستان دماوند به تصادف ظهر امروز در بلوار آیت اله خامنه ایی (محدوده محور تهران – فیروزکوه) اشاره کرد و گفت: در ساعت 13:15، یک دستگاه تریلی هوو به دلیل نقص فنی در سیستم ترمز و عدم توانایی مهار خودرو در محدوده شهری، با حدود 11 خودرو در مسیر برخورد می کند.

وی با بیان اینکه خوشبختانه در این حادثه تنها 2 نفر از سرنشینان یک دستگاه خودروی پژو پارس مصدوم می شوند، بیان کرد: یکی از مشکلات اصلی مسیرر تهران – فیروزکوه در محدوده بلوار آیت اله خامنه ایی و جاده هراز در محدوده شهر رودهن، نبود کمربندی مناسب جهت تردد خودروهای سنگین است.
این مقام مسئول ادامه داد: این امر موجب شده تا گاها شاهد اینگونه تصادف ها در منطقه باشیم که لازم است مسئولان منطقه به ویژه اداره راه و شهرسازی چاره ایی بیاندیشند.

رییس پلیس راهور شهرستان دماوند خاطرنشان کرد: برخی خودروها به دلیل آشنایی با مسیر و یا داشتن تجربه کافی در این شرایط اقدام کنترل خودرو و قبل از ورود به شهر در صورت نیاز وسیله خود را متوقف می کنند تا شاهد خسارت های جانی و مالی نباشیم ولی برخی از موارد اینگونه نیست.
وی از رانندگان وسایل سنگین در این مسیر خواست تا به علائم راهنمایی و رانندگی بیشتر توجه کرده و از سلامت فنی خودروی خود مطمئن شوند.
 
کلمات کلیدی : تصادف
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۱ ۲۰:۴۷:۴۶
مرمان مظلومی که بیخبر هستند خودروهای چینی چه کمک عزرائیلی هستند در آینده، شرکت های دولتی افتاده دست مافیا و همه واردات و مونتاژ خودروی چینی دارند. (4274586) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۱ ۲۱:۵۴:۴۸
احتمالا هوو که هیچ نقص فنی در ترمز نداره که (4274759) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۱ ۲۲:۴۶:۰۹
مديونيد اگه فكر كنيد هوو ترمز بريده مشكل نداشتم كمربندي رودهن است (4274902) (alef-3)
 
Spain
۱۳۹۶-۰۲-۰۲ ۰۰:۴۷:۱۲
جمع کنید این اشغالهای چینی رو. (4275124) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته