نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 401839
آمریکا در تدارک حملات اشتباهی علیه ارتش سوریه!
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۴
رسانه های آمریکایی از تدارکات گسترده دولت این کشور برای حملات هدفمند و شدید علیه مواضع نیروهای ارتش و بسیج مردمی سوریه خبر داده اند.
 
به گزارش مشرق، رسانه های آمریکایی از تدارکات گسترده دولت این کشور برای حملات هدفمند و شدید علیه مواضع نیروهای ارتش و بسیج مردمی سوریه خبر داده اند.
 
آمریکا در تدارک حملات اشتباهی علیه ارتش سوریه!+عکس
 
بنابر این گزارش، گروهی از کارشناسان تحولات بین الملل آمریکا با انتشار تصاویری از اقدام ارتش این کشور در رنگ آمیزی هواپیماهای اف 18 سوپر هورنت به شیوه بمب افکن های روسی و انجام تمرینات گسترده در یکی از پایگاه های هوایی آمریکا در منطقه غرب آسیا خبر داده اند. در این تصاویر هواپیماهای اف 18 آمریکایی علاوه بر رنگ آمیزی مشابه هواپیماهای روسی نقش ستاره سرخ نیز بر روی دم انها کاملا مشخص می باشد. این گزارشها از قصد آمریکا برای بمباران مواضع ارتش سوریه و یا اهداف غیرنظامی با هدف تخریب وجهه نیروهای روس مستقر در سوریه و به راه انداختن جنگ تبلیغاتی علیه انها خبر داده اند. طی هفته های اخیر کلیه تلاش های آمریکا برای حفاظت از گروه های تروریستی تکفیری داعش، ارتش آزاد و القاعده در بخش های مختلف سوریه بویژه شهر حلب با قاطعیت روسیه و محور مقاومت در ادامه و گسترش عملیات نظامی با شکست مواجه شده و یک قطعنامه پیشنهادی فرانسه به شورای امنیت سازمان ملل نیز که حاوی بند توقف کامل عملیات هوایی در آسمان سوریه بود نیز توسط روسیه وتو شده است.
 
آمریکا در تدارک حملات اشتباهی علیه ارتش سوریه!+عکس
 
آمریکا در تدارک حملات اشتباهی علیه ارتش سوریه!+عکس
 
 
کلمات کلیدی : آمریکا +بمباران +ارتش سوریه
 
Romania
۱۳۹۵-۰۷-۲۲ ۱۴:۵۰:۳۲
با این وضعیتی که در حال حاضر در خاورمیانه پیش اومده اساس سازمان ملل و منشور حقوق بشر این سازمان و بنیاد ها و پیمانهای آن به شدت زیر سوال رفته و این برای آینده جهان بهیچ وجهی مطلوب نیست. در حدیثی از حضرت امیر نقل شده که حتی وجود یک حکومت غیر توحیدی بر نبود آن ارجحیت داره زیرا از بی قانونی و هرج و مرج بهتره .در هر حال ادامه این روند اصلا به صلاح نیست الان زنان و کودکان و افراد بی دفاع بالاترین قربانیان این حملات هستند چه در حلب و چه در یمن . به نظر من ما باید در جهت حل و فصل این تنش ها گام برداریم در غیر این صورت خودمون هم جنایتکار جنگی به حساب خواهیم اومد. (3971238) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.