توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 461833
زاکانی؛همه نامزدها مکلفند از گزینه نهایی جبهه حمایت کنند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۵
یک کاندیدای جبهه مردمی با بیان اینکه همه نامزدها مکلفند از گزینه نهایی جبهه حمایت کنند، گفت: احتمال دارد جلسه مشترک نامزدهای جبهه مردمی برگزار شد.
به گزارش مهر به نقل از روابط عمومی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی، علیرضا زاکانی یکی از نامزدهای جبهه مردمی، درباره حمایت از نامزد نهایی جبهه مردمی در انتخابات اظهار داشت: بنده معتقدم هرکدام از نامزدها ظرفیت و قابلیتی دارند که می‌توانند آن را به جامعه عرضه کنند و بنا به نگاه، نظر و انتخاب مردم، جبهه مردمی نامزد نهایی خود را انتخاب خواهد کرد.

زاکانی ادامه داد: در این مسیر بخش اول کار را جبهه مردمی به صورت جدی انجام داد و نامزدهای خود را از بین سایر نامزدها انتخاب کرد و از اینجا به بعد مربوط به انتخاب مردم می‌شود که مردم باید پتانسیل‌ها و قابلیت‌های هر نامزد را بررسی کنند و اگر افکار عمومی به یک نامزد گرایش داشت، این جبهه مردمی است که دست به تدبیر می‌زند.

این کاندیدای جبهه مردمی درباره لزوم حمایت از نامزد نهایی جبهه مردمی خاطرنشان کرد: جبهه مردمی به هر جمع‌بندی نهایی که برسد، همه نامزدها مکلف هستند که از این موضوع حمایت کنند و توفیق در انجام کار جمعی است، از این‌رو تک‌روی و عدم توجه به عقلانیت جمعی آفت کار تشکیلاتی و گروهی است؛ چراکه عمده کار پس از انتخابات است و باید طوری حرکت کنیم که قاطبه مردم به آنچه می‌خواهند انتخاب کنند، نگاه مثبت داشته باشند.

وی درباره ارائه برنامه و تیم خود به شورای مرکزی جبهه مردمی اظهار داشت: ما موضوعات و مسائل اساسی کشور را استخراج کرده‌ایم و در بیش از ۹ کلان نظام به جمع‌بندی رسیده‌ایم و این معطوف به انجام پروژه‌هایی است و الحمدالله این پروژه‌ها مهیاست که منجر به اشتغال، تولید، رفع موانع و مشکلات جامعه خواهد شد و ما را در مسیری قرار خواهد داد که ماحصل آن به فضل الهی رفع این بی‌عدالتی و تبعیض و مشکلات فعلی است.

زاکانی درباره اینکه آیا نامزدهای جبهه با یکدیگر جلسه مشترک خواهند داشت یا خیر، گفت: علی‌القاعده باید چنین جلسه‌ای داشته باشیم، البته ما با همه ارتباط داریم و برگزاری چنین جلسه‌ای تدبیر شورای مرکزی جبهه مردمی است و ما هم استقبال می‌کنیم.
 
کلمات کلیدی : جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی+جمنا+انتخابات ۹۶+زاکانی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.