نظر منتشر شده
۶
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 455434
شکوفه زود هنگام درختان در اردبیل
در حالی که چند روز تا آغاز سال نو و آمدن فصل بهار مانده، درختان و گل‌ها در اردبیل که از جمله سردترین نقاط کشور است، شکوفه کردند.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۷
 
کلمات کلیدی : بهار، شکوفه، درختان
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۹ ۱۶:۲۴:۵۵
عجیب است در حالیکه در منطقه ما شهرستان آذرشهر که به مراتب گرمترین شرایط دمایی را به نسبت منطقه اردبیل داراست در کل شهرستان حتی یک شکوفه پیدا نمی کنین ولی اردبیل اونهم در مناطق کوهستانی شکوفه ها باز شده اند !؟ (4210552) (alef-13)
 
سلیمی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۹ ۲۰:۰۵:۳۰
اردبیل و شکوفه اسفند! واقغا عجیبه. در ارومیه که گرمتر از اردبیله شاید ۲۰ روز دیگر بتوان شکوفه دید. (4210837) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۳۰ ۰۷:۳۱:۰۳
اینجا اردبیل است مهد غیور مردان و عالم دینی چون مقدس اردبیلی . از برکت و نفس چنین عالمانی اردبیل همیشه بهار است (4211213) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۳۰ ۰۸:۰۴:۳۸
اردبیل در واقع یه ایران در سایز کوچکتر هست شمال استان اردبیل همیشه آب و هوای گرم داره مثل پارس آباد و مرکز و جنوب استان همیشه سرد هست مثل خود شهر اردبیل و خلخال ....البته اگه واقعا تو شهر اردبیل همچین شکوفه هایی زده جالبه ....باید بزاریم به حساب تغییر اقلیم و گرم شدن کره زمین! (4211227) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۹ ۲۱:۵۹:۱۴
اراک هم امسال نه تنهاهیچ شکوفه ای پیدا نمیشه حتی شمشادها و بیدهای مجنون هم که معمولا زود سبز میشن به هیچ وجه سبز نشدن (4210940) (alef-11)
 
م.ح
Russian Federation
۱۳۹۵-۱۲-۳۰ ۱۰:۵۷:۰۴
این.عکسها.اخر.فروردین (4211347) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته