توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 459232
نهایی شدن گزارش کمیته فنی حادثه پلاسکو/ اتمام گزارش حادثه تا روز شنبه
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۶ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۹
رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران از نهایی شدن گزراش کمیته فنی حادثه پلاسکو خبرداد.

پرویز سروری در گفت و گو با میزان گفت: پس از حادثه پلاسکو و تشکیل دو کمیته در شورای شهر تهران به منظور مشخص شدن زوایای این حادثه، بررسی های زیادی از سوی اعضا در این رابطه صورت گرفت.

وی افزود: 2 کمیته فنی و حقوقی در شورای شهر تشکیل و تمام زوایای حادثه از ابتدا تا پایان عملیات آواربرداری و اقدامات بعد از آن مورد بررسی اعضا قرار گرفت.

رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به تمام گزارش فنی حادثه پلاسکو اظهارکرد: گزارش فنی حادثه پلاسکو با تلاش اعضای شورا اکنون به اتمام رسیده و تمام تلاش ما این است که گزارش حقوقی حادثه نیز تا ابتدای هفته آینده به اتمام رسد.

سروری از تشکیل کمیته اصلی در شورای اسلامی شهر تهران به منظور طرح مجدد یافته های اعضا در رابطه با حادثه پلاسکو خبرداد و تصریح کرد: مقرر شده تا روز شنبه کمیته اصلی متشکل از اعضایی که پیش از این انتخاب شده بودند تشکیل و پس از طرح تمام مسائل و نظارت مجدد، اطلاعات به دست آمده را تقدیم هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران کنیم.

وی با تاکید بر اینکه گزارش فنی و حقوقی حادثه پلاسکو در صحن علنی شورای اسلامی شهر تهران قرائت خواهد شد اذعان کرد: مقرر شده گزارش های فنی و حقوقی حادثه پلاسکو در صحن علنی شورای شهر قرائت تا شهروندان نیز از نتایج این گزارش ها مطلع شوند.
 
کلمات کلیدی : پلاسکو + آتش‌سوزی + ساختمان پلاسكوی تهران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.