توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 429136
در جلسه امروز هیات نظارت بر نمایندگان با محمود صادقی چه گذشت؟
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۱
ایلنا نوشت: نماینده اصلاح‌طلب مردم تهران در مجلس از برگزاری نشست صبح امروز هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان خبر داد.

محمود صادقی با اشاره به برگزاری نشست صبح امروز هیات نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس به‌منظور ابلاغ تصمیم این هیات درباره پرونده شکایت از وی با تاکید بر لزوم اطلاع‌رسانی ازسوی سخنگوی هیات اعلام کرد: بنابر دستورالعمل اجرایی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس مقرر شد لایحه دفاعیات مکتوبم را تقدیم هیات نظارت کنم.

او گفت: بنابر دستورالعمل اجرایی اطلاع‌رسانی درباره تصمیمات هیات نظارت بر رفتار نمایندگان برعهده سخنگوی این هیات است و بنده قصد ندارم درباره جزئیات جلسه صبح امروز اظهارنظر کنم و صرفاً می‌توانم به‌صورت کلی به این مسئله اشاره کنم که قرار است دفاعیاتم را به هیات ارائه کنم.

صادقی همچنین در پاسخ به این سوال که آیا مهلت زمانی مشخصی برای ارائه دفاعیات مکتوب درنظر گرفته شده، خاطرنشان کرد: زمان دقیقی اعلام نشده اما قاعدتاً این مهم باید ظرف مدت یک هفته انجام شود.

 چهارشنبه هفته گذشته پس از آن‌که عزیز اکبریان نایب رییس هیات نظارت بر رفتار نمایندگان اقدام به ارائه اطلاعاتی درباره جلسه اخیر این هیات به برخی خبرگزاری‌های اصولگرا کرد، منوچهر جمالی نوبندگانی سخنگوی این هیات، به ارائه  توضیحاتی به ایلنا درباره نظر هیات درباره شکایت‌هایی مطرح شده علیه محمود صادقی پرداخت.

با این حال، اظهارنظر نایب رییس هیات نظارت بر رفتار نمایندگان با واکنش محمود صادقی روبرو شد و این نماینده اصلاح‌طلب با تاکید بر این‌که اجازه دفاع به او داده نشده، اقدام این هیات در رسانه‌ای کردن موارد اتهامی پیش از ابلاغ را غیرقانونی دانست.

صادقی اواسط هفته جاری از موافقت رییس هیات نظارت بر رفتار نمایندگان در راستای برگزاری نشست این هیات به‌منظور استماع دفاعیات این نماینده مجلس خبر داد.
۱۳۹۵/۱۲/۱۵ ۱۲:۲۹
 
۱۳۹۵/۱۲/۰۸ ۱۶:۰۳
 
۱۳۹۵/۰۹/۲۴ ۱۰:۵۹
 
۱۳۹۵/۰۹/۱۹ ۱۰:۱۳
 
۱۳۹۵/۰۹/۱۸ ۰۹:۵۰
 
۱۳۹۵/۰۹/۱۶ ۱۶:۳۸
 
۱۳۹۵/۰۹/۰۸ ۱۳:۲۸
 
۱۳۹۵/۰۹/۰۵ ۱۲:۰۵
 
۱۳۹۵/۰۸/۳۰ ۱۹:۱۱
 
۱۳۹۵/۰۸/۱۸ ۰۷:۵۷
 
 
کلمات کلیدی : هیات نظارت بر نمایندگان + محمود صادقی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.