توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 368936
مارادونا: ایسلند می‌تواند برای فرانسه دردسرساز شود
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۳ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۰
دیگو مارادونا،‌ اسطوره فوتبال آرژانتین عنوان کرد که ایسلند چالش سخت تری مقابل فرانسه نسبت به انگلیس پیش رو دارد ولی آنها می‌توانند برای خروس‌ها دردسر ساز شوند.

شاگردان دیدیه دشان امشب به مصاف ایسلند خواهند رفت که در این مسابقات شگفتی ساز بوده و تا به اینجای کار موفق به حذف انگلیس شده است. حال مارادونا مدعی شد که ایسلند می‌تواند مقابل فرانسه نیز عملکرد خوبی داشته باشد و برای این تیم دردسرساز شود.

او گفت:" مشخصا فرانسه خیلی قوی تر از انگلیس است. آنها در خانه تشنه کسب پیروزی هستند. ما تیم‌هایی مثل برزیل را دیده ایم که تحت فشار هواداران در خانه در بازی‌های بزرگ شکست خورده اند ولی فرانسه از این امتیاز میزبانی در بازی قبل استفاده کرد و توانست در نیمه دوم بازی را برگرداند. فرانسه در خط میانی قدرت بالایی دارد و ایسلند باید تمرکزش را روی خنثی کردن این ناحیه بگذارد. برنامه‌های شما طبق داشته هایتان است. اینکه ایسلند دفاعی بازی کند جرم نیست. اگر ایسلند زود گل نخورد و فرانسه را ناکام بگذارد، بازی زیبایی پیش رو خواهیم داشت. این برای ایسلند فرصتی ایجاد خواهد کرد که ضد حمله بزند. با مصدومیت واران، دفاع فرانسه آسیب پذیر است و اورا و سانیا خیلی سریع نیستند."
 
کلمات کلیدی : یورو ۲۰۱۶+فرانسه+ایسلند
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
مارادونا: ایسلند می‌تواند برای فرانسه دردسرساز شود