توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 398933
پیرهادی: با شکایت اعضای شورا خبرنگاری به زندان نرفته است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۸
عضو هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: تعدادی از اعضای شورا از افرادی که دروغ منتشر کرده‌اند شکایت کرده است ولی به واسطه این شکایت هیچ خبرنگاری به زندان نرفته است.

به گزارش فارس، محسن پیرهادی در دویست و نود و پنجمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران، در پاسخ به اظهارات برخی از اعضای شورای شهر مبنی بر پس گرفتن شکایت از خبرنگاران، اظهار داشت: تعدادی از اعضا از متخلفین شکایت کرده‌اند و این شکایت را دنبال می‌کنند، ولی هیچ خبرنگاری به واسطه شکایت چند تن از اعضای شورای شهر به زندان نرفته‌ است.

وی افزود: وقتی که اتهام و تهمتی را در جامعه به فردی می‌بندند باید چه کرد؟ باید به دستگاه رفت و حق خود را گرفت و اعلام کند که آنچه به طرف بسته‌اند حرف دروغ بوده است.

پیرهادی گفت: وقتی که با انتشار خبری در فضای مجازی حیثیت افراد را می‌برند، لذا باید قوه قضائیه این موضوع را مورد پیگیری قرار دهد.

پیرهادی یادآور شد: ۲۰ درصد افراد براساس بررسی‌های صورت‌گرفته یکبار به یک مجموعه خبری مراجعه می‌کنند، اگر در آن یک بار چنین خبری را درباره یک مسئول ببینند و دیگر برای تکذیب آن به آن مرجع خبری مراجعه نکنند چه اتفاقی می‌افتد؟ چگونه باید این حق را مطالبه کرد؟

وی گفت: آزادی برای انسان و رسانه در چارچوب قانون است و رسانه‌ها نباید هر چیزی را بگویند.

عضو هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران بیان داشت: حتی با ادله عنوان شده، معذرت‌خواهی نکردند و توضیحات اعضای شورا را نیز منتشر نکردند و ما از حق شهروندی خود مبنی بر اعاده حیثیت می‌توانیم استفاده کنیم.
 
کلمات کلیدی : شهرداري تهران+املاك+واگذاري املاك
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.