توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 413331
احتمال ممنوعیت تردد خودروهای سنگین در مرزهای غربی
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۲
رئیس پلیس راه راهور ناجا گفت: با توجه به حجم بالای تردد در مرزهای غربی احتمال ممنوعیت تردد کلیه خودروهای سنگین در مرزهای غربی وجود دارد.

به گزارش مهر، سردار محمدحسین حمیدی گفت: در صورت اضطرار، تردد خودروهای سنگین حامل سوخت و مواد غذایی در مسیر مرزهای غربی کشور متوقف می شود.

وی با اعلام اینکه در حال حاضر شاهد ترافیک پرحجم در ورودی های مرزهای شلمچه، چذابه و مهران هستیم، افزود: تعداد قابل توجهی از زائران اربعین حسینی در مرزهای کشور حضور یافتند و همین موضوع تردد را دشوار کرده است.

رئیس پلیس راه راهور ناجا با اشاره به افزایش بار ترافیکی در استان هایی که در مسیر مرز مهران قرار دارند، ادامه داد: ترافیک در استان هایی مانند همدان و کرمانشاه پرحجم گزارش شده است.

حمیدی با اعلام افزایش تصادفات در مرز مهران اضافه کرد: با توجه به کوهستانی بودن مسیر مرز مهران و جاده های کم عرض در این محدوده شاهد تصادف های متعدد در مسیر هستیم و توصیه ما به زائران این است که تا حد امکان از مرز مهران برای خروج از کشور استفاده نکنند.

وی ادامه داد: زائرانی که قصد دارند از مرز مهران خارج شوند باید از سبقت غیرمجاز و انحراف به چپ خودداری کنند.

رئیس پلیس راه راهور ناجا تصریح کرد: بخشی از محدودیت های ترافیکی اکنون در مسیر مرزها اعمال شده، اما اعمال محدودیت‌های اصلی از فردا دوشنبه آغاز خواهد شد.

حمیدی خاطرنشان کرد: برای تردد خودروهای سنگین در مسیر مرزهای کشور محدودیت هایی اعمال شده و در صورتی که به شرایط اضطرار نزدیک شویم، اجازه ورود خودروهای سنگین حامل مواد سوختی و غذایی که به سمت کشور عراق در حرکت هستند، صادر نخواهد شد.
 
کلمات کلیدی : ممنوعیت تردد خودروهای سنگین + مرزهای غربی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.