نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 384839
افزایش ۲۲۰ هزار تومانی حقوق فرهنگیان ایثارگر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۰۸
مدیرکل شاهد و ایثارگران آموزش و پرورش از افزایش حداقل ۲۲۰ هزار تومانی حقوق فرهنگیان ایثارگر خبر داد.

به گزارش شبکه خبر، محمدحسین کفراشی گفت: احکام فوق العاده شغل ۲۵ هزار ایثارگر فرهنگی صادر شده است و از این ماه پرداخت خواهد شد و مابه التفاوت ۵ ماه گذشته از سال نیز با حقوق شهریور پرداخت می شود.

وی افزود: دریافت هرگونه شهریه در همه مدارس شاهد ممنوع است و تحصیل فرزندان شهدا و جانبازان ۵۰ درصد به بالا و آزادگان در مدارس شاهد کاملا رایگان است و برای افراد فاقد سهمیه نیز مبالغی تحت عنوان کمک سرانه و نه شهریه برای فعالیت های فوق برنامه دریافت می شود.

کفراشی گفت: پرداختی برای فعالیت های فوق برنامه در مدارس ابتدایی حداکثر ۵۳۰ هزار تومان ، متوسطه اول حداکثر ۶۰۰ هزار تومان و برای متوسطه دوم نیز حداکثر ۸۷۰ هزار تومان است و دریافت وجه بیش از این میزان تخلف خواهد بود.

وی تاکید کرد: متاسفانه دیده می شود برخی از مدارس شاهد به بهانه اجرای کلاس های فوق برنامه شهریه های میلیونی از خانواده ها دریافت می کنند که این تخلف است و در صورت اعلام خانواده ها با مدیران متخلف برخورد خواهد شد.
 
کلمات کلیدی : فرهنگیان، حقوق
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۰۳ ۲۱:۱۱:۴۵
دروغ است ملت باور نکنید. (3901904) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.