نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 374533
جنایت جبهه تروریستی النصره در اعدام هواداران دولت سوریه
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۱ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۳
جبهه تروریستی النصره تصاویری از اعدام شماری از نیروهای دولتی ارتش سوریه را منتشر کرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از رویترز، جبهه النصره، شاخه نظامی گروه تروریستی القاعده در سوریه شب گذشته با انتشار فیلمی، از اعدام شماری از نیروهای دولتی سوریه خبر داد. در این ویدئو که جبهه تروریستی النصره آن را منتشر کرده، دست کم ۱۲ نفر به نمایش در می آیند که پس از معرفی خود و بعد از آنکه روی زانوهای خود می نشینند، همزمان با شلیک تیر از پشت، جان خود را از دست می دهند.
جدیدترین ویدئو از جنایت جبهه تروریستی النصره در اعدام نیروهای هوادار دولت سوریه
جبهه تروریستی النصره در بیانیه ای اعلام کرد این افراد در انتقام از پیشروی های ارتش سوریه در نزدیکی دمشق و پس از پایان زمان متوقف کردن حمله به روستای "هریره" در "وادی بردی" در ریف دمشق اعدام شده اند.
 
دیدبان حقوق بشر سوریه اعلام کرد نیروهای زمینی هوادار دولت سوریه همراه با بمباران هوایی روز چهارشنبه به روستای هریره و مناطق دیگر در وادی بردی در ریف دمشق حمله کردند.
دیدبان حقوق بشر سوریه اعلام کرد این گروه از ویدئویی که در آن شماری از سربازان بازداشت شده از سوی جبهه النصره به نمایش در می آیند، آگاهی داشته است. در آن ویدئو، سربازان اسیر از نیروهای دولتی می خواهند وارد روستای هریره و روستای مجاور آن نشوند تا جبهه النصره آنها را اعدام نکند.
 
کلمات کلیدی : جبهه النصره ، جبهه تروریستی النصره ، اعدام ، شاخه القاعده در سوریه ، دیدبان حقوق بشر سوریه ، سوریه ، اعدام ، جنایت هولناک ، رویترز
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۳۱ ۱۶:۱۷:۴۰
پایان کار داعش و نصره و عربستان به امید خدا نزدیک است (3837060) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.