توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 491948
بررسی اصلاح ساختار مالیات بر ارزش افزوده در مجلس
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۴
نماینده مردم قائم‌شهر در مجلس گفت: ساختار مالیات بر ارزش افزوده اصلاح می‌شود.

به گزارش ایسنا، عبدالله رضیان در همایش تجلیل از صنعتگران نمونه مازندران با اشاره به میزان بدهی شرکت ایران خودرو و سایپا در هنگام تحویل دولت افزود: ۱۶ هزار میلیارد  تومان در سال گذشته و امسال ۳۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات به این بخش تخصیص داده شد.

وی خاطرنشان کرد: وجود کارگروه در مورد بانک ها در بخش تسهیلات و جریمه‌های سنگین و در بحث باز پرداخت به کمک کننده بوده و باید تقویت شود.

وی گفت: حل مشکل تولید باید در دستور کار قرار گرفته، میزان بازپرداخت سود و تسهیلات و هزینه باید مبلغ واقعی باشد.

عضو کمیسیون صنعت و معدن مجلس  با بیان این‌که «عدم اجرای قانون مالیات بر ارزش افزوده به مجلس ارسال شده و ۱۵۰ ماده در همه کمیسیون‌ها در حال بررسی است»، خاطرنشان کرد: این قانون در جهت رفع اصلاح ساختار مالیات بر ارزش افزوده است.

وی تاکید کرد: بسته ارایه شده اشتغال باید اجرایی شود و این مهم با تعامل مجلس و دولت انجام می‌شود،  رکود صنعت به عدم پرداخت تسهیلات در قانون نظام بانکی و تامین اجتماعی در دستور کار مجلس است و در این راستا فضایی برای اجرای  شعار سال در تولید و اشتغال فراهم شود.
۱۳۹۶/۰۵/۲۹ ۱۲:۱۳
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۹ ۱۰:۴۲
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۸ ۱۸:۰۸
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۸ ۱۴:۲۹
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۳ ۰۷:۰۰
 
۱۳۹۶/۰۳/۱۸ ۱۹:۰۳
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۵ ۰۹:۰۳
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۴ ۱۳:۲۲
 
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ ۱۶:۰۶
 
۱۳۹۵/۰۹/۲۴ ۲۲:۱۳
 
 
کلمات کلیدی : اصلاح ساختار مالیای+مالیات بر ارزش افزوده +مجلس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.