نظر منتشر شده
۹۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 105946
احمدی نژاد گفته که رأی من به خاطر حمایت آقا کم شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۰ ساعت ۱۷:۱۰
بخش خبری الف

 

پایگاه اطلاع رسانی "سفیر ولایت" که توسط دفتر آیت الله عبدالنبی نمازی، نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان اداره می شود، با انتشار مطلبی با عنوان "ناگفته های حضرت آیت الله نمازی درباره انحرافات و جریانات اخیر کشور"، اطلاعات مهمی را از تحرکات خطرناک جریان انجرافی و لیدر این جریان، فاش کرد.

 

به گزارش الف، این مطلب که امروز، سه شنبه بر روی این پایگاه منتشر شده است، متن کامل ناگفته های ‌آیت الله نمازی در حاشیه درس خارج فقه ایشان، درباره انحرافات و جریانات اخیر کشور است.

 

متن کامل این سخنان بدین شرح است:

 

نگرانی رهبر انقلاب از تهدید جدی امنیتی و عقیدتی

نکته ای را میخواهم عرض کنم که باعث نگرانی بزرگان نظام و مقام معظم رهبری است و شاید مردم هم کم و بیش در جریان باشند اما فکر می کنم عامه مردم که مشغول زندگی روزمره هستند خیلی اشرافی به این مسئله نداشته باشند ولی آگاهی دادن از طرف اهل علم و ائمه جماعات و جمعه لازم است.

 

آن چیزی که ما احساس می کنیم و پیش بینی می کنیم این یک تهدید جدی برای سلامت و امنیت کشور و برای مسائل ارزشی و اعتقادی است. این جریان نقطه محوری باورهایشان به ظاهر این است که می گویند ما در زمان غیبت احتیاجی به واسطه بین خلق و امام زمان سلام الله علیه نداریم قرآن هست روایات هم هست و ما می توانیم با امام زمان(عج) ارتباط برقرار کنیم. این همان جمله ای است که امام حنفی، ابوحنیفه گفتند "حسبنا کتاب الله" و این دقیقاً در تضاد با مکتب اهل بیت(ع) است. مکتب اهل بیت(ع) این است که چه در زمان ظهور و چه در زمان غیبت، خلق، راهی برای ارتباط با ذات اقدس ربوبی جل و علا جز باب ولایت ندارد. راه، همان صراط مستقیم است که تفسیر به "ولایت" شده است؛ ولایت علی بن ابیطالب(ع) و یازده فرزندش(ع) و در عصر غیبت، ولایتی که منشعب است از ولایت کبرای الهیه و آن ولایت فقهای عدول است و هر کسی به هر راه دیگری برود ضال است.

 

خطر تفکر حذف ولایت فقیه و روحانیت

این تفکر در مقام حذف ولایت است در نتیجه در مقام حذف روحانیت است اگر بتوانند که ان شاءالله نمی توانند می خواهند حذف کنند. این باب گشوده شده از سوی اهل بیت(ع) که باب ولایت فقیه است و اگر نتوانند حداقل آن را ضعیف و منزوی بکنند و برای رسیدن به این هدف دارند تمهید مقدمات می کنند برای تصرف مراکز قدرت که عبارت است از مجلس و دولت و گزارشات موثقی که هست حاکی از این است که اینها پول هایی با ارقام نجومی که برای ما قابل تصور نیست

 

اعترافات تکان دهنده دستگیرشدگان درباره مفاسد

در هفته های اخیر چند نفر را دستگیر کردند که این ها جزء ارباب جمعی رئیس دفتر رئیس جمهور هستند. شخصی به نام غفاری و چند نفر دیگر و یکی هم شخصی است در لباس روحانیت به نام امیری فر که در تهران آن مجمع روحانیت ولایی را تشکیل داده که وصل به رئیس دفتر رئیس جمهور است که ایشان هم دستگیر شده است. این ها در اعترافات خودشان چیزهای تکاندهنده ای را بازگو کردند مفاسد اقتصادی با ارقام بالا. این آقای غفاری کسی است که با رمل و جن و جن گیری و این حرف ها سر و کار دارد و این قدرت تصرف را هم از راه اهانت به مقدسات به دست آورده است. می دانید که مرتاض های هندی ریاضت های خلاف شرع دارند و به این قدرت می توانند دست پیدا کنند که این غفاری هم گفتند که همین طور است و به قرآن اهانت کرده است که تعبیر آن را نمی توانم بیان کنم و خود شما متوجه می شوید که منظور چیست مانند هتک قرآن و تنجیس قرآن. بعضی بزرگان گفتند که الآن در آمریکا هم این مسائل را دارند و سازمان نظامی دارند که کارهایشان را با سحر و جن و ... انجام می دهند. الآن کشورهای اروپایی هم رو به این مسئله آورده اند. غرض این است این مسائل سابقاً وجود داشته است و الآن هم بعضی ها به مقاماتی می رسند که قدرت تصرف را دارند.

 

مراکز قدرت نظام در اختیار دفتر رئیس جمهور

به هر تقدیر رئیس دفتر رئیس جمهور مراکز قدرت نظام را در اختیار خودش گرفته مثلاً در کمیسیون فرهنگی دولت طبق روال جاری رئیس کمیسیون باید رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی باشد ولی خارج از ضابطه ایشان رئیس کمیسیون هستند و تمام بودجه های فرهنگی کشور را در دست دارد.

 

وزارت نفت دست اینهاست

وزارت نفت را هم که اخیراً وزیر ندارد دست این هاست و موارد مشابه. با این پول های نجومی دارند زمینه موفقیت افرادی را که خودشان می خواهند فراهم می کنند. با بعضی نمایندگان صحبت کردند که تمام هزینه هایشان را تأمین می کنند و همین شیخ امیری فر و در اعترافاتش گفته که به ما گفتند نگران پول نباشید. این ها قبلاً جزؤ جامعه وعاظ تهران بودند و این مسائل که پیش آمد جدا شدند و تشکیلاتی را درست کردند با عنوان روحانیت ولایت مدار حالا این ولایت، ولایت چه کسی است؟ و پول های کلانی هم به روحانیونی که عضو بودند داده می شد.

 

دستور بازداشت نیروهای عملیاتی

آقای سرلشگر جعفری فرمانده کل سپاه رفتند خدمت مقام معظم رهبری و گفتند اجازه بدهید ایشان را بگیریم کل غائله حل می شود حالا نهایتاً چند روزی بعضی ها اظهار نگرانی خواهند کرد و تمام خواهد شد. آقا ظاهراً هنوز به این نتیجه نرسیدند ولی فرمودند همه عوامل را دستگیر کنید کسانی که نیروهای عملیاتی این طرح هستند آقا فرمودند با قوت بازجویی کنید و بررسی کنید اما حساب رئیس جمهور را جدا کنید.

 

مشایی: فکر نمی کردیم رهبری این قدر قاطع و محکم بایستد

مشایی در جلسه ای گفته بود ما فکر نمی کردیم رهبری این قدر قاطع و محکم روی مسئله بایستند. در قضیه وزیر اطلاعات، وزیر گزارشاتی داده بود خدمت آقا که اینها چه کسانی هستند و قصدشان چسیت و تنها راه را در برکناری وزیر دیده بودند و آقا متوجه بود و این قضیه از شش ماه قبل گزارش شده بود به آقا که به فریاد اطلاعات برسید که این ها در حال توطئه هستند اگر خاطرتان باشد چهار پنج ماه قبل آقا خودشان رفتند وزارت اطلاعات که به دنبال همین گزارش بود. آقای مصلحی یک جلسه داخل سازمانی تشکیل داده بود و برای کادر اطلاعات مطالبی را گفته بود و یک آقایی به نام عبداللهی که رئیس ستاد اطلاعات بوده در صحبت ها پارازیت ایجاد می کرده که نه آقا اینجوری نیست و وزیر اطلاعات بعد از جلسه حکم عزل ایشان را صادر می کند این هم عنصر نفوذی دفتر رئیس جمهور بوده است.

 

آقا نمی خواستند حکم ابقای مصلحی رسانه ای شود

بعد از این آقای رئیس جمهور آقای مصلحی را احضار می کند که چرا ایشان را بدون هماهنگی من برداشتی؟! آقای مصلحی می گوید که من وزیرم و این شخص کارمند من می باشد و رئیس جمهور هم میگوید که شما یا استعفا بدهید یا من عزلتان می کنم و آقای مصلحی هم استعفا می دهد. خبر که به آقا می رسد ایشان آن حکم را صادر می کند. البته قبل از حکم به خاطر این که مسئله رسانه ای نشود شخصاً در چند سطر خطاب به رئیس جمهور می نویسند که آقای مصلحی باید در جای خودش ابقا بشود و خود آقا هم این نوشته را که دست نویس بوده در پاکت گذاشته و در پاکت را می چسبانند و یکی از اعضای دفتر به دست رئیس جمهور می رساند. رئیس جمهور می پرسد که نامه چیست؟ اظهار بی اطلاعی می کنند و وقتی نامه را باز می کنند میخوانند و می گویند: خب این مسئله که تمام شده است! گزارش را که به آقا می دهند آقا مطلع می شوند و حکم را صادر می کنند.

 

آقا گفتند تا آخر پای این مسأله می ایستم

در اولین جلسه ای که هیئت دولت در کردستان بودند آقای مصلحی شرکت نمی کنند. در اولین جلسه در تهران آقای مصلحی با مشورت دفتر به قم سفر می کنند ولی در جلسه دوم هیئت دولت شرکت می کنند. رئیس جمهور که وارد جلسه می شود به احترام آقای حائری که درس اخلاق گفتندچند دقیقه ای می نشیند و بعد با اجازه آقای حائری جلسه را ترک می کند و از طریق یکی از اعضای دفتر آقای مصلحی را صدا می کنند و می پرسد که شما چرا شرکت کردید؟ آقای مصلحی می گوید دستور آقاست. رئیس جمهور میگوید شما به مسائل بین من و آقا کاری نداشته باشید و خودتان را درگیر این مقوله نکنید. آقای مصلحی از جلسه هیئت دولت خارج می شود و در نهایت خبر به آقا می رسد و آقا محکم می گویند که آقای مصلحی حتماً باید در جای خوشان باشند و به همین دلیل مشایی گفته بود که ما احتمال نمی دادیم که آقا این قدر محکم بمانند و آقا هم که گفته بودند من تا آخر پای این مسئله می ایستم منتها با حفظ آرامش کشور در حالی که اوضاع منطقه مانند مصر و لیبی و بحرین و عربستان به این صورت است باید طوری رفتار کرد که هم این فتنه مهار و کنترل بشود توسط وزارت اطلاعات و دستگاه قضایی و هم آرامش کشور پابرجا باشد.

 مشایی گفته تا دو سال دیگر آقای جنتی نیست

آیت الله نمازی در ادامه در پاسخ به پرسش یکی از حضار، گفت: به آقای مشایی گفتند شما که می خواهی رئیس جمهور شوی صلاحیت شما را شورای نگهبان باید تأیید کند و آیت الله جنتی بسیار قاطع است و شما را رد صلاحیت می کند که مشایی گفته تا دو سال دیگر آیت الله جنتی نیست و [...] هم نیست که باعث رد صلاحیت بشوند. حالا نمی دانیم در ارتباط با جن، این چیزها را فهمیده اند یا چیز دیگری است.

 

می خواهند جریان سومی به نام "خط رئیس جمهور" ایجاد کنند

البته حرفها زیاد است و من خواستم که آقایان در جریان امور باشند بدون این که اسمی از رئیس جمهور برده شود این جریان انحرافی را برای مردم روشن کنید که اگر قرار شد در آینده برخوردی صورت بگیرد مردم کاملاً توجیه باشند به خصوص در انتخابات ستادهایی را تشکیل داده اند در استان ها فراخوانی کرده اند از مراکز شهرها و از اعتبار و حیثیت رئیس جمهور استفاده می کنند و این ها می خواهند یک جریان ثالثی در خط سیاسی کشور ایجاد کنند یعنی اصلاح طلب ها و اصول گراها و یک خط میانه ای به عنوان خط رئیس جمهور.

 

احمدی نژاد: آرای من به خاطر حمایت آقا کم شد

اشتباه اینها و شخص رئیس جمهور این است که فکر می کنند آراء 24 میلیونی مال خودشان است و حتی در جلسه ای گفته بوده است که شش میلیون از آراء من به خاطر حمایت آقا کم شده است و الا آراء من سی میلیون بوده است. اصل تبیین این توطئه ای که در کار است این است که ما در این زمان احتیاجی به حلقه وصل بین امام زمان و مردم نداریم و خودمان می توانیم ارتباط برقرار کنیم و حذف جایگاه روحانیت و ولایت فقیه از مقاصد این جریان است.

 

 
 
۱۳۹۰-۰۳-۱۰ ۱۸:۱۷:۴۹
هر کی به فکر خویش است . آنزمان که آیت الله هاشمی مواردی را در خصوص مقایسه روسای جمهوری فعلی و اولین رئیس جمهور ایران نوشتند خیلی ها به دیده دیگری به قضیه نگاه می کردند اما امروز تیغه این شمشیر بنیان نظام را هدف گرفته است قبل از آنکه دیر شود باید اقدام کرد. (453999)
 
محمد
۱۳۹۰-۰۳-۱۰ ۲۳:۳۸:۰۷
قضیه آقای هاشمی با این قضیه اختلافی دارد از زمین تا آسمان. هاشمی نه فقط دور وبری هاش بلکه خود وفرزندانش هم مشکل داشتند.بسیاری ازدوستان ونزدیکانش هم اکنون یالندن لنشینند ویا درآمریکا واروپا سکنی گزیدند. اگراحمدی نژاد ضد ولایت هم شود تازه شده مثل هاشمی.چقدر رهبری گفتند خواص موضعشان را در قضیه فتنه 88 اعلام کنند،آقای هاشمی اینکار را کردند؟ (454181)
 
بسیجی دوران دفاع مقدس
۱۳۹۰-۰۳-۱۱ ۱۱:۲۳:۱۱
آقای محمد مطمئن باش دشمنان آفای هاشمی وانقلاب اگر سندی داشتند هزاربار روکرده بودند این شایعات ازاول انقلاب برای یاران خمینی کبیر(ره) مانند شهید بهشتی ودیگران بوده وخواهد بود ولی اینان بدانند ملت بزرگ ایران بیدار است سره را از ناسره خوب تشخیص میدهند واین را در سی سال گذشته نشان داده است اماببینید اسناد دوستان رئیس جمهور راآیا آقای هاشمی ضد ولایت است که همه چیز خودحتی آبروی خودرا برای حفظ نظام ورهبری فدا کرده است یا دیگران که عملاًرودروی نظام ورهبری جبهه گرفته اند بیایید صادقانه قضاوت کنیم نه مغرضانه وبا تعصبات خشک وخالی (454455)
 
۱۳۹۰-۰۳-۱۲ ۱۰:۳۶:۰۰
هركسي ذره‌اي با خط ولايت زاويه بگيرد در همان لحظه از اعتبار ساقط مي‌شود، حال در گذشته چه بوده و چه كرده مهم نيست. هاشمي هم در گذشته خدمات زيادي كرده اما نه آبرو براي ولايت گذاشت نه هزينه، بلكه روبروي ولايت ايستاد. احمدي‌نژاد هم به طريقي غير از هاشمي راه را در حال طي است. هر دو منفورند (455225)
 
بايرام
۱۳۹۰-۰۳-۱۱ ۱۲:۵۳:۵۹
همانطور كه در حوادث پس از انتخابات از خواص انتظار داشتيم كه به طور صريح و شفاف از عوامل و سران فتنه اعلام برائت نمايند.
حال نيز بايد از رئيس جمهور محترم خواست كه به طور صريح و شفاف موضع خود را در رابطه با جريان انحرافي مشخص نمايند. (454569)
 
۱۳۹۰-۰۳-۱۱ ۱۷:۱۰:۰۶
بسمه تعالی من دراین باره با شما موافق نیستم
زیرا شما با قرض صحبت می کنید نه یک اگاه سیاسی من خوب می دانم که اقا تمام مراحل با هاشمی هماهنگ بودند وشما باید بدانید فعلا نه اقای هاشمی مهم است نه احمدی بلکه اسلام مهم است و ولایت امام زمان که با جریان انحرافی در خطر است وما باید هوشیارباشیم زیرا این جریان همین را می خواهد که مردم منحرف شوند وفکرشان به جریان انحرافی نباشد پس به هوش باشید (454794)
 
بینام
۱۳۹۰-۰۳-۱۳ ۲۲:۵۰:۲۱
دور و بری های احمدی نژاد هم وضعشون بهتر از هاشمی نیست منتظر خبرهای داغ تری از ایشان هستیم
دور بریهای هاشمی اگه مونده بودن الان به همت دوستان زحمت کش شما به ترور انور سادات هم اعتراف کرده بودند و از سیمای ضرغامی پخش میشد
البته این سیما خانوم زن صفت هیچ وقت شهامت و مردانگی پخش محاکمه تاج زاده و نبوی و رمضانزاده و . . . رو نداشت
تا وقتی امثال شما با دهان باز محو بولتن سازی سیما میشن وضع بهتر از این نمیشه
شما هم یک روز مثل نوری زاد که یک عمر تو کیهان واسه مومنین پا پوش میدوخت وه خلق الله رو به .... میکشید یک روز متوجه میشید بعد میچپوننتون اون تو . (455978)
 
محمود صادقی
۱۳۹۰-۰۳-۱۱ ۰۰:۱۰:۱۳
به قول کیهان

آقای هاشمی
یک دوچرخه به جدول زده اتوبوس چپ نکرده (454196)
 
رضا حسین
۱۳۹۰-۰۳-۱۱ ۰۱:۴۴:۱۵
سال گذشته در مراسم سالگرد امام به حق یا ناحق به سید حسن خمینی توهین شد. ایا امسال مردم با بصیرت در روز 14 خرداد برنامه ای برای نشان دادن قدرت واقعی خویش به محمود احمدی نژاد ندارند.از همین امروز برای مراسم باشکوه 14 خرداد آماده می شویم. (454232)
 
۱۳۹۰-۰۳-۱۰ ۱۸:۲۱:۴۱
شما که میفرمایید اقا فرمودند در مورد رییس جمهور صحبت نشود و اینکه رییس جمهور باید حفظ شود چقدر هم عمل کردید اگه چیز دیگری نیز هست بگویید کوتاهی نکنید (454007)
 
۱۳۹۰-۰۳-۱۰ ۲۲:۴۰:۲۲
دوست عزیز آقا اینهمه مطالب به رئیس جمهور
گفتند و ایشان عمل نکرد . چرا به اون اعتراض نمیکنی . حالا حرف آقا برای شما حجت شده (454151)
 
احمد
۱۳۹۰-۰۳-۱۰ ۱۸:۲۲:۳۵
چرا الان این حرفها زده میشود ؟ چرا این آقا را از قبل نشناختند ؟ اگر با یک شناخت سطحی مملکت را به دست این افراد سپرده اند جای افسوس دارد (454009)
 
دهه 60ی
۱۳۹۰-۰۳-۱۰ ۱۸:۴۰:۱۵
\"\"شخص رئیس جمهور این است که فکر می کنند آراء 24 میلیونی مال خودشان است و حتی در جلسه ای گفته بوده است که شش میلیون از آراء من به خاطر حمایت آقا کم شده است و الا آراء من سی میلیون بوده است.\"\"
اگر این مطلب صحت داشته باشد، ظاهرا ایشان تحت تاثیر القائات برخی افراد معلوم الحال دچار توهم بزرگی شده اند و گرنه ایشان بدون حمایت مقام معظم رهبری چه بسا 1 میلیون رای هم نداشتند.
به امید روزی که مسئولان به جای درگیری های بی مورد و خود ساخته به فکر خدمت به مردم نجیب ایران باشند تا گره های زندگی مردم باز شود و مشکلاتشان کم گردد. در سال جهاد اقتصادی باید به وضعیت اقتصاد سر وسامان داده شود مردم دیگر از سیاست زده اند اقتصاد را دریابید. (454017)
 
۱۳۹۰-۰۳-۱۱ ۱۰:۲۳:۳۶
من که باور نمیکنم احمدی نژاد چنین حرفی زده باشد وگرنه از حمایت رهبری تشکر نمیکرد تا لااقل با این احتساب آرایش کمتر نشود. بابا عقل هم خوب چیزیه. گویا جایی شاید چنین چیزی ممکن است گفته باشد...! این حرف متقنی نیست. تا مطمئن نیستیم نگوییم. (454387)
 
۱۳۹۰-۰۳-۱۰ ۱۹:۰۴:۲۵
اصلا توي همون 24 ميليون كلي حرف و حديث است چه برسه به 30 ميليون! (454039)
 
ناشناس
۱۳۹۰-۰۳-۱۰ ۱۹:۰۸:۲۴
راست گفته اگه حمایت آقا نبود 24 میلیون رای نمی آورد شاید 6 میلیون می آورد (454040)
 
۱۳۹۰-۰۳-۱۰ ۱۹:۱۴:۴۳
سخنان امام جمعه ی کاشان محترم.

اما صحبت های ایشان این قدر نکته داشت، چرا این تیتر را زده ای. یک نقل با چند واسطه.

مگه آیت الله عبدالنبی نمازی نگفت رهبری تاکید کردند شخص رئیس جمهوری مورد حمله قرار نگیرد.

هر کی ندونه فکر میکنه آقای توکلی این سایت رو زدن فقط برای انتقاد از رئیس جمهور. این انتقادها سازنده هم که باشه تمرکز فقط بر احمدی نژاد جالب نیست.


مثلا چرا همین اصولگراهایی که زندگی ما جوونا رو رو به باد دادند رو کمی نقد نمیکنند. یا چرا تو قضایای اخیر از برخی نماینده ها و عملکرداشون صحبت نمی کنید؟ (454043)
 
سید محمدرضا طرازانی
۱۳۹۰-۰۳-۱۰ ۱۹:۱۵:۱۳
ایا شما ولایتی هستید ، آقا اینقدر اصرار براین دارند که جو مملکت ارام باشد و حتی در سخنرانی ایشان در جمع نمایندگان هم تاکید نمودند که دشمن دنبال ایجاد اختلاف و در گیری است باز هم با عناوین گفته می شود و می گویند و فلانی گفت و... هرروز برطبل در گیری و .. بکوبید
آیا شما در خط ولایتید ؟! (454044)
 
۱۳۹۰-۰۳-۱۱ ۱۷:۱۲:۲۵
ولایتی ها باید جریان را روشن کنند نه ماست مالی درسته پس بذا مردم اگاه باشد (454796)
 
الیار محمدی
۱۳۹۰-۰۳-۱۰ ۱۹:۱۶:۵۱
طرفداران سینه سپر کرده دولت، کجائید! کجائید؟
بیائید بیائید. مقصود همین جاست!! کجائید؟

خواستم مطلبی تند و انتقادی بنویسم ولی این رسوایی به حدی آشکار و روشن است که نیاز به تفسیر و تعبیر ندارد.
فقط حیف که در این 6 سال دوستان به شدت طرفدار دولت ، سخنان بزرگان نظام را به سخره گرفتند و بر ایشان تاختند و تخریب کردند و ...
تخریب گذشته نظام و خدمات آنان - تخریب بزرگان وخواص _ در نهایت گذر از رهبری مطلبی بود که همه این دوستان ، آن را یک بلوف سیاسی و مطلبی غیر واقعی انگاشتند و اجازه دادند عده ای تازه به دوران رسیده بر شاخه ها بنشینند و ریشه ها را بخشکانند.
واقعا متاسفم

و من ا... التوفیق (454047)
 
Tohid Prince
۱۳۹۰-۰۳-۱۰ ۲۲:۲۱:۳۹
طرفداران سینه سپر کرده همین جان. چی شده؟ خبری نیست که. اینم یه خبره (البته چند تاست) مثل خبر دیروزی سفر صالحی به عربستان. آخرش چی شد؟ نه چی شد دیگه؟ وجود داشته باشید اعتراف کنید .
خواهشمندم مطلبتو بنویس. تو هم مثل صاحب این مقاله شنیده هایی رو از آقای شبح رو پایه قرار می دی و می بافی.
زمان همه چیزو مشخص می کنه.
فعلاً که تاختن و تخریب شده شغل دائم بعضی ها.
توصیه موکد دارم به احمدی نژاد که این مطالب این سایت و بقیه سایت ها رو بخونه و خودشو از خنده محروم نکنه. (454138)
 
كامران ميرزا
۱۳۹۰-۰۳-۱۰ ۱۹:۱۸:۰۹
من كاملا به اين جريانات مشكوكم به نظر من در همان بعد از انتخابات 88 عده اي مي گفتتند كه اصلاح طلبان را به كلي از جريان سياسي كشور حذف مي كنيم و خودمان به دو گروه تبديل مي شويم. و همه اين سياه بازيها فقط براي اجراي اين سياست است و الا نظامي كه سابقه حذف چهرهاي خيلي بزرگتر از مشايي را دارد چرا اينقدر در مورد اين آقا صبر مي كند.
اميد وارم نظرم را نشان بدهيد. (454048)
 
محمد
۱۳۹۰-۰۳-۱۰ ۲۲:۴۳:۱۰
در مقابل بنی‌صدر هم صبر کرد تا جایی که وی رسماً با مجاهدین خلق متحد شده و مردم را به قیام علیه نظام فرا خواند (تازه این سه ماه بعد از غائله‌ی ۱۴ اسفند بود). هر وقت دیدید احمدی‌نژاد یا مشایی علیه نظام اعلام تظاهرات کردند آن وقت این نظر شما درست است.
مشایی که لااقل علناً کاری نکرده. همه‌اش هم دارد می‌گوید من حامی ولایت فقیه و نظام هستم و همه‌ی این‌ها سوءتفاهم هست و اینا. (454152)
 
یاس
۱۳۹۰-۰۳-۱۳ ۱۵:۴۵:۱۸
به عمل کار بر آید به سخندانی نیست
عزیز جان، فضای عمومی کشور ما به گونه ای است که هر کسی برای پیشبرد اهداف خودش باید طوری رفتار کنه که با جو حاکم و اکثریت همراه باشه هر چند به ظاهر.مسلما شخصی مانند آقای م هیچ وقت به صورت علنی و در گفتار نمیاد جلوی رهبری بایستد چون مطمئنه اگه این کار رو انجام بده فورا از گردونه خارج می شه و به اهدافش نمی رسه .
ما باید قسم حضرت عباس رو باور کنیم یا دم خروس رو ؟ تو حرف می گه با آقام ولی تو عمل رو در روی رهبری قرار می گیره . کدوم یکی رو باید باور کرد حرف یا عمل ؟؟؟ (455794)
 
رضا
۱۳۹۰-۰۳-۱۰ ۱۹:۱۹:۱۵
ببينيد تحليل آقاي رئيس جمهور اين است كه توده هاي مخالف نظام با گفتمان ايشان موافق هستند واگر حمايت رهبري نبود ودرذهن مخاطب كاملا جدا بودن احمدي ن‍ژاد از گذشته وحال نظام اثبات مي شد آقاي رئيس جمهور مي توانست بيشتر از اينها راي بياورد!!!! (454050)
 
فرهنگ
۱۳۹۰-۰۳-۱۰ ۱۹:۲۲:۰۷
برای چاپ شدن نمی نویسم . این کامنت از سر درد است که حالم را این مقاله و اتفاقات اخیرخراب کرده استاصل قضیه خود اقای احمدینژاد است که البته من در درون انسانها نیستم ولی میدانم که وی جامعیت و درایت این پست را نداشت. مشکل اصلی او است . ناشیگری ، عجله ، ندانم کاری ، عدم وجود دانش کافی نسبت به این شغل ، عدم همراهی و عدم استفاده از همکاران کارازموده ، روحیه قلدری و دیکتاتور مابی وی مسائل را وخیم کرد و کشور درحال دادن هزینه است . از نقل قولهای اینچنینی در مقاله فوق هم جنین استنباط می شود که شرایط رو به وخامت است . من امیدورام ایشان سر عقل بیاید و این دندانهای پوسیده را از دهان خود دورکند. ریشه چرکین باقی مانده و اصل ان نیز در سر احمدینزاد است . همه چیز را میخواهد بازور و دستوری حل کند . حرفهایش کاملا تکراری شده است . پایگاهش را بین نیروهای حزب اللهی از دست داده است مردم عادی که جای خود . بنده در متن جامعه هستم و دارم می بینم .
تمام این حرفها نیز تعارف است . اگر ملاحظه احمدینژاد می شود فقط بخاطر هزینه سنگینی است که برخورد با او برای نظام برجا می گذارد و البته ملاحظات حضرت اقا کاملا درست و هوشمندانه است . تا انجایی که میشود باید با او سیاست مدارا و کنترل را در پیش گرفت تا این دوسال به هر نحوی که شده تمام شود . ایشان ادم ناراحتی است سر جنگ دارد خودی و غیر خودی هم ندارد. این خصیصه در مقاطعی بنفع ایشان بود بالاخره در مقابل استکبار به اصطلاح ایستاد ولی همه را به یک چوب میراند .
به هر حال ما که از ماجراها قدری دوریم ولی میدانم که این قضایا فتنه جدید است . فرق نمی کند یا باند مشایی دارد فتنه می کند و یا از عیوب خطرنا ک این جماعت دارند استفاده می کنند تا اقا را تضعیف و مجددا فتنه براه بیاندازند . راستی خدا وکیلی ادامه کار اقای احمدینزاد اگر به این منوال باشد ایا کمک به اسراییل نیست ؟ از وی بهتر برای عوامل غربی و ضد انقلاب در این مقطع که روزنه های نظام قدری بر انها بسته است چه کس دیگری باشد ؟ خدا گند من اشتباه کنم . خدا کند تمامی اینها فقط سو ظن باشد . خدا کند احمدینژاد تغییر کند که اگر نکند دنبا و اخرتش را باخته است و مردم را به زحمت بیشتر می اندازد .
راستی این قضیه دوبرابر کردن قیمت حاملهای سوخت که مجلس جلوی انرا گرفت و تنها به بیست درصد افزایش رضایت داد چیست ؟ ربطی به این قضایا ندارد ؟ من نمی دانم ولی شاید بیربط هم نباشد . (454051)
 
۱۳۹۰-۰۳-۱۱ ۱۳:۳۰:۳۱
دلیل سکوت در برابر احمدی نژاد هزینه سنگینی بود که در انتخابات روی دست نظام گذاشته و اکنون مجبور به حمایت از وی شدند. (454606)
 
۱۳۹۰-۰۳-۱۰ ۱۹:۲۷:۱۳
بیچاره مردم که به جای آنکه هرروز شاهد تغییر قوانین وبرنامه های مانده از دوران طاغوت باشند که موجب رواج دزدی وفساد ورشوه وظلم شده ، با دعوای این حضرات مواجه است وهردو طرف هم از رهبر معظم انقلاب مایه می گذارند . اخیرا در بیمه عده ای را گرفته اند که براحتی پرونده خسارت درست می کردند وصدها میلیارد تومان اختلاس کرده اند وبیچاره بیش از یک میلیون خسارت دیده مالی وجانی که با چه خفت وسال ها دویدن به حقشان نمی رسند . آقا قبلی ها چه گلی به سرمردم زدند که شما از حالا دارید برنامه می ریزید تا مجلس را از دوستانتان پرکنید ! . شما فکر اصلاح امور هستید یا گرفتن پستها تا در کشور تحول اداری واقتصادی صورت نگیرد . مگر آقا سال راسال تحول اقتصادی اعلام نکردند؟ کدام طرح وبرنامه را برای اجرا دادید از خدا بترسید .ایقدر مردم را به حاشیه هانبرید . (454058)
 
abosajjad
۱۳۹۰-۰۳-۱۰ ۱۹:۳۷:۴۹
vay khoda narahatam az in ozay aghay ahmadi nejad aziz bargard be velayat va mardom (454070)
 
saeed
۱۳۹۰-۰۳-۱۰ ۱۹:۵۶:۱۹
یا این حرفها صحت داره یا نه!اگه صحت نداره چرا تو سایت ها هست؟اگه صحت داره پس چرا هیچکی جلوی آقای مشایی رو نمی گیره! اصلا خود احمدی نژاد کدوم طرفیه!اونم تو جریان انحرافی هست یا نیست؟؟
مگه چه مصلحتی در کاره که بزرگان علنا جلوی آقای مشایی رو نمی گیرن!
مثلا توی تربیون نماز جمعه تهران بگن یا در خلوت به احمدی نژاد بگن که داره بکجا میره یا اینکه به کجا میبرنش! (454083)
 
علی علیپور
۱۳۹۰-۰۳-۱۰ ۲۰:۰۶:۳۴
اگر مدارک مستندی دارید رو کنید .تا مردم مطلع شوند . با گفته ها نمی شود صحت و سقم ادعا را ثابت کرد . (454088)
 
علی
۱۳۹۰-۰۳-۱۰ ۲۱:۰۲:۴۲
دوست عزيز، اينها گفته های مردم کوچه و خيابان نيست. صحبتهای امام جمعه کاشان است که زمانی دادستان کل کشور بوده اند. اينهمه آدمهای مطلع دارند درباره اين مسائل صحبت می کنند، يعنی همه شان خدای نکرده دروغ می گويند؟ (454115)
 
محمدحامد اقبال
۱۳۹۰-۰۳-۱۱ ۲۳:۵۲:۲۲
فرموده بودید صحبت های مردم کوچه وبازار نیست صحبتهای امام جمعه کاشان است
لازم است توضیح بدهم در همین سایت الف تکذیبیه سپاه پاسداران منتشر شده است (455064)
 
اکبر
۱۳۹۰-۰۳-۱۰ ۲۱:۲۰:۳۰
آقای علیپور آیا هنوز بعد از گذشت این همه آشفته بازار هنوز برای شما دلیل دیگری نیاز است و به قولی چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است. (454121)
 
۱۳۹۰-۰۳-۱۱ ۲۲:۲۶:۰۴
چطور 2 سال قبل فقط با تکیه به گفته ها و شنیده ها به خیابان می ریختید و مرگ بر ... می گفتید و مدرک مستدل نمی خواستید؟ (455015)
 
۱۳۹۰-۰۳-۱۰ ۲۰:۱۵:۴۴
من یک سوال از آیت الله نمازی دارم
این مسائلی را که در مورد احانت به قرآن و جن و .. زدند و مشخص است که به آن اعتقاد دارند، اگر من می گفتم چند سال زندان می شدم؟ (454092)
 
۱۳۹۰-۰۳-۱۰ ۲۰:۳۰:۳۹
مسئله اصلی مملکت حجاب بعضی ازخانمها است بقیه مسائل مثل مفاسد اقتصادی، رانت خواری ،زمین خواری ،رشوه، دادن پست های حساس وکلیدی مملکت به دوستان وآشنایان نالایق و......اهمیت بحث ندارد چون موجب سوء استفاده دشمنان خارجی می شود.آنهائی که تا دیروز سنگ احمدی نژاد را به سینه میزدندحال که دوران وکوپن ایشان در حال اتمام است منتقدشده اند تااین نقش تکراری مردمی بودن را برای دوره آینده ریاست جمهوری بازی کنند.خطر اینگونه افراد برای نظام مقدس جمهوری اسلامی بمراتب بیشتر وخطر ناکتر از دشمنان خارجی است. (454098)
 
۱۳۹۰-۰۳-۱۰ ۲۰:۳۶:۱۲
اقای احمدی نزاد با عدم اجرای قانون حجاب و سیاست باز فرهنگی نه تنها نمی توانید دل مخالفان خودتان را که به شما رای ندادند بدست اورید بر عکس دارید طرفداران خودتان را نیز از دست می دهید صدای ریزش طرفدارانت به شدت دارد شنیده می شود لطفا بیدار شوید تا دیر نشده دست به سمت دوشمنانت دراز نکنید آنها خیلی با شما اختلاف دارند هرگز در دلشان جایی نخواهی داشت یک کمی در جامعه زندگی کنید به عنوان کسی که سه بار به شما رای دادم عرض می کنم نگذار محبوبیتت از بین برود جلوی ضرر را هر وقت بگیری خیر است (454102)
 
۱۳۹۰-۰۳-۱۰ ۲۰:۵۱:۱۸
ای امان از دست شما ها ، خدا!!!!

وقتی که با کسی در می افتید ، دیگر انصاف و منطق و اخلاق حالیتون نیست !!!

اشتباه نشه ! من خودم مخالف صد در صد احمدی نژادم . صد در صد مخالف از همون ابتدا !

ولی شما ها مثل گرگ می مونید . تا یکی ضعیف شد بهش حمله می کنید. ولی تا وقتی که قوی بود، صداتون در نمی مد. به این میگن مرام !!! (454110)
 
میثم
۱۳۹۰-۰۳-۱۰ ۲۱:۲۵:۱۳
وقتی به کسی اجزه داده میشود سابقه خدمتی مسئولان سی ساله نظام از جمله آقایان موسوی و کروبی را به سخره و انتقاد بگیرد روشنفکران را بز غاله بنامدو از ادبیاتی استفاده کند که درخور مردم کوچه و بازار است.و علی رقم همه هشدارهای آگاهان کسی وقعی نمینهد .باید هم منتظر اظهار چنین نظراتی از جانب ایشان بود.این مدارک و اسناد زمانی مفید بود که کار به اینجا نمیکشید منتظر سخنان جالب تری باید از ایشان بود....از کجا که حملاتشان را به سایر بزرگان نظام آغاز نکنند (454123)
 
محمد رضا باقری چالوپلی
۱۳۹۰-۰۳-۱۱ ۱۴:۴۸:۰۷
میثم جان خدمت !خاتمی مازندران را خزر کرد ارش را الدروره وموسوی کوپونیزم داشت وهاشمی که بماند راستس نکند شما هم جزی همانهایی بودی که بعد از نماز برای آنکه ثواب نماز جمعه ات بیشتر شود می گفتی مخالف هاشمی دشمن پیغمبر است دمکراسی وآزادی بیان چه شده بود الله اعلم (454664)
 
۱۳۹۰-۰۳-۱۰ ۲۱:۴۱:۱۶
به نظر می رسد ایشان سخنان منتشر شده در رسانه ها را به عنوان حرف های پشت پرده مطرح کرده است. (454129)
 
Tohid Prince
۱۳۹۰-۰۳-۱۰ ۲۲:۱۲:۰۸
صحبت ها و جهت گیری های من فقط از طریق خودم اعلام می شود. \"آیت اله خامنه ای\" دو سال قبل.
نمی دونم کی گفت و یکی برای یکی دیگه داشت تعریف می کرد من شنیدم و ... . اینا همش کشکه.
جالبه. نه خیلی جالبه. نه خنده داره.
این صحبت ها ادامه همون 35 میلیون رای آقای زاکانیه. تعجبم از این که مگه این یکی آقا هم قراره تو مجلس شرکت کنه؟
فایل صوتی آقای تهرانی رو که یادتونه. چی شد؟
تکذیب. این آقا که از منبعش فایل صوتی نداره که جای خود داره.
فقط این روز هاتونو یادتون باشه آقایون ادعا... . (454137)
 
ایاز
۱۳۹۰-۰۳-۱۰ ۲۳:۴۳:۱۹
درزمان حکومت سلطان محمودغزنوی اوندیمی داشت به نام ایاز که محرم خلوت وجلوت محمودبود اطرافیان سلطان که جای خودراتنگ میدیدندبه سعایت اوپرداختندسلطان سادگی کردوایاز برای زمانی به بند کشیده شداماآفتاب زیر ابرپنهان نماندوایاز ازبندرست .بقیه داستان رادرسیرالملوک میتوان دید.این محمود غزنوی داستان دیگری نیز داردگویند وزیری داشت بنام حسنک که درتاریخ به درایت معروف است .حسنک به حج رفت ودربازگشت به دلیل ناامنی راه هاازمسیرمصرکه درآن زمان تحت حکومت شیعی فاطمیان بودبازگشت معاندان خبربه بغدادبردندوخلیفه عباسی به محمودنوشت این حسنک شیعی است باید که اورادربندکنی وبه داربیاویزی محمودپاسخ دادبه این خلیفه خرف شده ببایدنوشت که من ازبهر عباسیان انگشت درکرده ام درهمه جهان وقرمطی (شیعی )می جویم وآنچه یافته آیدودرست گرددبردارمیکشندواگرمرادرست شدی که حسنک قرمطی است خبر به امیرالمومنین رسیدی که درباب وی چه رفتی وی را من پرورده ام وبافرزندان وبرادران من برابراست واگر وی قرمطی است من هم قرمطی باشم .آیاهزار سال به عقب باز نگشته ایم؟سخنان امام جمعه شهر خون وقیام چه اندازه حجیت داردکه سخنان همسایه ؟ (454184)
 
مریم
۱۳۹۰-۰۳-۱۰ ۲۳:۵۵:۵۵
والله ما چیزی نمی فهمیم . یا حرف بزنید یا نزنید. آقا گفتند راجع به رئیس جمهور حرف نزنید. باید بماند برای خدماتش، گفته رأی من بخاطر آقا کم شد! میخواهند از حیثیت رئیس جمهور خرج کنند! ما را چی فرض کرده اید؟ بخدا مردم بی تفاوت شده اند حوصله گوش کردن هم به این حرفها ندارند وگرنه جواب های خوبی برای این مدافعان چهار آتشه دیروز و دشمنان خونی امروز دارند با این استدلال هایی که توهین به شعور مردم است. میدانم که منتشر نمی کنید. فدای سرم. (454189)
 
علی
۱۳۹۰-۰۳-۱۱ ۰۰:۲۲:۲۹
آقای نمازی نترسید شبها 5 قل را بخوانید وبخوابید لطفا .هیچ اتفا قی نمی افتد این انقلاب در این 32 سال بسیار از این بازیها به خودش دیده شب درازه قلندر بیدار .خدا وند عاقبت هممان را بخیر بگر داند. انشا الله... (454204)
 
۱۳۹۰-۰۳-۱۱ ۰۰:۳۱:۵۴

بسیار خوب است که ائمه محترم جمعه، از جمله امام جمعه کاشان در این سخنرانی تشریح میکنند که راه انحرافی عقیدتی این گروه این است که مستقل از روحانیت و ولایت فقیه، مدعی ارتباط بدون واسطه با امام زمان هستند، و این موجب نحراف عقیدتی عظیمی در بین مردم عامی کشور خواهد شد.
ولی من از سوالی دارم:
آیا این انحراف عقیدتی در احمدی نژاد و اطرافیان وی، انجرافی جدید است؟ آیا شما همین الان متوجه این انحراف شدید یا از قبل میدانستید؟
آقای منتجب نیا در سال 87 در مقاله ای در روزنامه اعتماد ملی نسبت به انحرافات عقیدتی این گروه هشدار داد. از جمله نقل قولی را بیان کرد که بر اساس آن، آقای احمدی نژاد خود را رئیس جمهور امام زمان میداند و نه رئیس جمهور ولی فقیه.
شما آقایان همان زمان در سال 87 در سایت الف مقالات متعددی نوشتید و بشدت بر منتجب نیا حمله کردید و سخنان وی را تهمت به احمدی نژاد برشمردید!
لطفا به وب لینک زیر مراجعه کنید:
http://alef.ir/content/view/28754

شما که به اخبار دست اول دسترسی دارید، آیا از همان زمان متوجه این انحراف عقیدتی در این گروه نشده بودید؟
چرا در آن زمان سکوت کردید؟ چرا حقیقت را کتمان کردید؟ چرا در سال 87 نسبت به این انجراف خطرناک هشدار ندادید؟
بنده در ذیل همان مقاله در سال 87

http://alef.ir/content/view/28754
نظر شماره 69868 را نوشتم و به همه علما و به شما عزیزان در سایت الف هشدار دادم که این گروه انحراف عقیدتی دارد، و ممکن است این انحراف عقیدتی در بین مردم کشور گسترش یابد.
چطور بود که بنده که هرگز مسئولیتی سیاسی نداشته ام و به اخبار محرمانه دسترسی ندارم، از سال 87 متوجه این انحراف عقیدتی شدم، ولی شما متوجه نشدید؟ آیا مشکل، به کمبود بصیرت شما مربوط میشود، یا اینکه مشکل این بوده که بخاطر مصلحتهای سیاسی و حزبی و گروهی حقیقت را کتمان کردید؟ چه جوابی در برابر خداوند دارید؟ (454120)
 
محمد
۱۳۹۰-۰۳-۱۱ ۰۱:۴۹:۰۱
آدم باید همیشه در پذیرفتن شایعات و نقل‌قول‌های غیرمستقیم محتاط باشد. من همین الان هم مطمئن نیستم که این افرادی که به اسم جریان انحرافی نامیده می‌شوند واقعاً چنین اعتقاداتی که نقل شده داشته باشند. چه برسد به این که سال ۸۷ کسی مطمئن بوده باشد.

ضمن این که اطمینان مرحله به مرحله حاصل می‌شود، این را هم باید در نظر داشت که علنی کردن این اتهامات هم - برفرض صحت و قابل طرح بودن - مرحله به مرحله و با حصول اطمینان از لزوم آن انجام می‌شود. شاید آن موقع الف و سایر اصولگرایان کاملاً مطمئن نبودند (ولی شاید مشکوک بودند) و احتیاط در اتهام زدن به دیگران وقتی مطمئن نیستی، یک اصل عقلی است.

فکر نمی‌کنم این چیز عجیبی باشد و خیلی اوقات اتفاق می‌افتد. مثلاً در ابتدای ریاست جمهوری اوباما، خیلی‌ها - چه در خود آمریکا چه در همین ایران خودمان - می‌گفتند که اوباما فرق زیادی با بوش ندارد و در آنجا سیستم حکومت می‌کند و با آمدن اوباما تغییری نخواهد کرد. آن موقع دیگران این افراد را مسخره می‌کردند و به عدم درک دموکراسی آمریکایی متهم می‌کردند. ولی الان این موضوع کاملاً روشن شده: مجموع نیروهای آمریکا در افغانستان و عراق ثابت مانده است، گوانتانامو (برخلاف وعده‌های انتخاباتی اوباما) تعطیل نشده، حمایت از اسرائیل با قوت تمام ادامه دارد، رویکرد مداخله‌جویانه‌ی آمریکا تغییری نکرده (یک جنگ جدید (علیه لیبی) آغاز شده)، عراق برای پذیرفتن حضور نیروهای آمریکایی پس از ۲۰۱۱ تحت فشار است و تحریم‌ها علیه ایران تشدید شده است.
(اینجا را ببینید:)
http://shadow.foreignpolicy.com/posts/2011/05/27/the_2012_foreign_policy_debate_will_look_very_different_from_the_2008_debate

حالا آیا درست است کسانی که این موضوع را به درستی پیش‌بینی کرده بودند به کسانی که به شعار «تغییر» اوباما دلخوش بودند بگویند بی‌بصیرت یا بدتر، سیاسی‌کار مصلحت‌اندیش؟ (454237)
 
زمان
۱۳۹۰-۰۳-۱۱ ۰۱:۰۳:۵۸
سعه صدر نظام همیشه بالاست و گرنه امثال هاشمی و خاتمی و کروبی وموسوی تا الان اسمی هم ازشون نمونده بود

دست منحرفین رو شد و مسلما به هدف شان نخواهند رسید

قسمت بامزه این قضایا دست و پا زدن جلبک ها ی سبزه که فکر میکنن خبریه.

اگه اصولگراها ایراد دارن که طبیعیه در مقابل اصلاح طلبا و سبزیا سرتا پا خیانت و اشکالن اینو من نمیگم یه نگاه مختصر به سالهای نه چندان دور صت این موضوع رو روشن میکنه (454217)
 
محمود
۱۳۹۰-۰۳-۱۱ ۰۲:۰۹:۱۴
ای بابا/ خب با توجه به وعده خداوند در خصوص رسوایی کسانی که بخواهند دین و راه و رسم خداپرستی راه منحرف کنند متاسفانه بعضی از دوستان دچار شوک شدید شده اند و نمی توانند حقایق و مطالب سیاسی را درک کنند و در آینده ایی نزدیک درایت و حکمت رهبری را خواهند دید و از همه مهمتر کسانی که از اعتماد رهبری و مردم سوئ استفاده کرده اند یه شدت پشیمان خواهند شد (454243)
 
حمید عامری
۱۳۹۰-۰۳-۱۱ ۰۳:۰۷:۳۰
من با اجازۀ بزرگان یه اظهار نظر کنم.. ببخشید اگر حرفهایی که می زنم اشتباه هستند. معذرت می خوام. ولی به عنوان یه فرد عامی اظهار نظر می کنم. امیدوارم مسئولین سایت الف، این اظهار نظر رو مناسب برای درج در سایت تشخیص بدن.

ببینید، در متن بالا نوشته شده :
\"... باعث رد صلاحیت بشوند. حالا نمی دانیم در ارتباط با جن، این چیزها را فهمیده اند یا چیز دیگری است. \"

این روزها خیلی داره صحبت از جن و جن گیری می شه.
اولش یه فیلم پخش می شه، به اسم ملک سلیمان ، با یک تکنولوژی جلوه های ویژۀ جدید که همه می دونیم اون کار ایرانی نیست. اون فیلم میاد صحنه هایی از جادوی سیاه و یه سری چرند و پرند نشون می ده و بزرگنمایی می کنه که حالا نمی خوام نقد داستان و نقد سینمایی کنم. فقط می خوام بگم، در ضمیر ناخودآگاه جامعه اومده کار شده و ذهن ها آماده شده برای پذیرش این موضوع. تا مردم تصور واضحی از قدرت های سیاه و غیره داشته باشند.

الان هم در رسانه های اینترنتی و مطبوعات همش از این صحبت ها است.

من می خوام بگم این حرفها صحت ندارند. در سورۀ جن آمده که \"مردانی از انس به جن پناه می برند.\" اما مگه فکر می کنید نتیجه چی می شه؟

پروردگار بعد از خلقت آدم ، به همه ملائک امر فرمودند که او را سجده کنید. دلیل این سجده کردن و مقام و شان حضرت آدم به عنوان پدر همۀ ما در آیات 30 تا 34 سورۀ مبارکۀ بقره اومده.

ابلیس گفت سجده نمی کنم چون من رو از آتش آفریدی و من برترم. اما مقام پروردگار می دونست که هیچ برتری ای در کار نیست. برتری از آن مقام انسان هست و ابلیس موظف بود ه سجده کنه که نکرد.

در آیات نورانی 38 تا40 سورۀ مبارکۀ نمل هم دلایلی ذکر شده بر ضعف جن و برتری نوع بشر. چراکه در اون آیات نقل شده که حضرت سلیمان علیه السلام درخواستی رو مطرح می کنه. یک جن اونجا بوده و می گه من درخواست تو رو اجرا می کنم قبل از اینکه بلند بشی و بایستی. اما یک انسان هم اونجا بوده که می گه من درخواست تو رو اجرا می کنم قبل از آنکه پلک بزنی. یعنی ذات انسان چنین طرفیتی رو داره که به چنین جایگاهی از کمال و قدرت متافیزیکی برسه و نوع جن بر نوع بشر برتری نداره.

همچنین نکتۀ بسیار مهمی در آیۀ چهارده از سورۀ مبارکۀ سباء وجود داره. ابهت و جلال و عظمت حضرت سلیمان علیه السلام به نحوی بوده که وقتی مرگ بر ایشون حادث می شه و از دنیا می رن، هیچ کس جرات نداشته وارد حریم خصوصی ایشون بشه و یک کلمه ازشون سوال کنه که زنده ای یا مرده. بسیاری از اجنه اون موقع در خدمت حضرت بودند اما هیچ کدوم \"نمی دونستند\" که ایشون رحلت کردند و فقط وقتی فهمیدند که موریانه ای گرسنه عصای ایشون رو خورد و عصا شکست و بعد از اون جنیان تازه فهمیدند که سلیمان رحلت کرده.

پس با استناد به آیات قرآنی، جن بر انسان برتری نداره. جن قدرتی مافوق قدرت بشر نداره. جن هیچی نمی دونه.

البته طبق آیۀ 6 از سورۀ مبارکه جن، مردانی از انس به جن پناه می برند. فکر می کنید چی می شه؟ اون انس چهار تا نخود می ریزه روی زمین، اون جن هم اون نخودها رو حرکت می ده، چهار نفر اطراف باشن فکر می کنند حالا چی شده!! نه آقا! مدار چرخش کرۀ زمین که عوض نشده؟ طبق آیات قرآن اگر مگسی چوبی از اون فرد برداره، اون فرد قادر به بازپس گیریش نیست.
یا اینکه اون انس طبق آیۀ 6 سورۀ مبارکه جن ، به یک جن پناه می بره و بعد ادعا می کنه که من با کمک اون جن می تونم پیشگویی و پیش بینی کنم. پیشگویی و پیش بینی کردن یه موضوع قدیمیه و این جور مسائل با کمی تمرین و ممارست در هر انس مستعدی بیدار می شه. هر انسانی می تونه ده برابر بیشتر از اون فرد قدرت داشته باشه و طبق آیۀ 14 از سورۀ مبارکۀ سباء یک جن خیلی هم موجود نادان و ابلهی هست.

وَلِلَّهِ عَاقِبَةُ الْأُمُورِ (454256)
 
سعید عزیزی
۱۳۹۰-۰۳-۱۱ ۱۱:۲۸:۵۸
\"پس با استناد به آیات قرآنی، جن بر انسان برتری نداره. جن قدرتی مافوق قدرت بشر نداره. جن هیچی نمی دونه.\"

وقتی گفته میشه غیرکارشناس نظرات غیرکارشناسی در مورد معارف اسلامی ندهد همینه دیگه. وقتی میگن تفسیر قرآن یعنی احاطه به ادبیات و فقه و تاریخ و حدیث و فلسفه و کلام بنابراین تفسیر به رای باطل است یعنی همین نظرات آقای عامری.
آقای عامری قطعا انسان اشرف مخلوقات است و از راه بندگی و عبودیت به مراتب والای کمال میرسد و عالم به اذن خداوند مسخر او میشود. اما این موضوع منافاتی با قدرتهای اجنه ندارد چنانکه خودتون هم در نوشته خودتون به اونها اشاره کردید و بنده اضافه میکنم کارهایی که جنیان برای سلیمان نبی (ع) انجام میدادند از قبیل ساخت معابد و ساختمانهای عظیم که قطعا در عالم دنیا که عالم علت و معلول است از حوزه قدرت انسان خارج است. پس اگر یک فیل قدرت بلند کردن یک سنگ بزرگ را داشته باشد و انسان نداشته باشد دلیلی بر برتری آن حیوان نخواهد بود یا اگر جنیان از مسائلی که اتفاق افتاده و حادث شده ولی ما هنوز از آنها خبردار نشده ایم (به جهت محدودیت های مادی) خبر بدهند ناقض شرافت انسان بر جن نخواهد بود. توجه کنید که اجنه از مسائلی که اتفاق افتاده و به علت محدودیت ما از آنها بیخبریم آگاه میشوند ولی هیچگاه از آینده و از غیب خبر نمیدهند.
ثانیا بحث روزهای اخیر در مورد اولیا خدا که نیست در مورد افراد گمراهی است که با برخی ریاضت های حرام و اعمال زشت با جنیان کافر ارتباط هایی برقرار کرده اند و .... (454459)
 
حمید عامری
۱۳۹۰-۰۳-۱۳ ۰۳:۰۳:۰۰
حالا به شما می گم فرق یک کارشناس با یک غیر کارشناس چیه ، برادر من آقای سعید عزیزی.

کارشناس کسیه که نیم متر شکم داره، آرتروز زانو داره، چهار قدم با کفش فوتبال روی چمن چهار متر توپ جلو نبرده، ولی میاد توی تلویزیون و مطبوعات، نظرات آن چنانیدر مورد فوتبال می ده.

غیرکارشناس کسیه که بعد از خوردن خاک زمین خاکی، به زمین چمن رسیده و تکل خورده و آسیب دیده و عرق ریخته و ... و آقای کارشناس در مورد کارشناسی می کنه و نظر می ده!

من در خودم این صلاحیت رو دیدم که بتونم در مورد چیزی صحبت کنم که اگر شما بخوای یک صدم از اون رو تجربه کنی، از ترس نمی تونی چشم بهم بذاری! از صمیم قلبم از خدا می خوام که در همین حد بمونید و اصلاً وارد مسیری نشید که لمس کنید یک جن چی می تونه باشه و چه کارهایی می تونه انجام بده!

اما باز هم تاکید می کنم که :
\"پس با استناد به آیات قرآنی، جن بر انسان برتری نداره. جن قدرتی مافوق قدرت بشر نداره. جن هیچی نمی دونه.\" (455714)
 
۱۳۹۰-۰۳-۱۱ ۰۹:۵۸:۱۹
اين كاسه كوزه ها همش تو سر قشر متوسط جامعه ميشكند خدا مي دونه ديگه چه نقشه اي برامون دارن (454374)
 
علي
۱۳۹۰-۰۳-۱۱ ۱۰:۵۴:۲۱
تو اين اوضاع و احوال بهتره كه ما از اظهار نظر خود داري كنيم. خوشبختانه آقا خودش مراقب همه چي هست . نگران نباشيد تا ولايت هست ما هستيم، انقلاب هم هست . (454426)
 
حیدر خان
۱۳۹۰-۰۳-۱۱ ۱۱:۰۶:۲۶
اقای دکتر توکلی از شما توقع میرود اینقدر با اعصاب و روان متدینین بازی نکنید . چقدر صلاح است اینگونه مباحث در میان مردم پخش شود ، مگر رهبری نفرمودند به کارهای اصلی بپردازید . اصلا در نظام ولائی افشاگری چه معنی دارد . این اقا هم اشتباه کرده در علن این مباحث را مطرح کرده و باید موضوع رو جمع کرد و به امور این موضوعات در محاکم غیر علنی رسیدگی کرد .مهم این افراد نیستند، مهم اعتماد مردم است که دارد از دست میرود .همین (454438)
 
امیری
۱۳۹۰-۰۳-۱۱ ۱۱:۱۷:۵۰
سللام احمدی نزاد از همان اول دچار توهم خود بزرگ بینی بود او بدنبال ایجاد خط جدیدی بنام خط احمدی نزاد بود. همراه بوذت با کثربت بی حجاب ها شعار ملی گرایی بسیجی خواندن کوروش عدم استفاده از بعد اسلامیت نظام و بکار گیری منابع مالی کشور در جهت ارتقای خط احمدی نزادی و اعتبار بخشی به ان و.......اینحاست که رهبری و مجلس شرعا موظفند سریعا وارد عمل شوند چرا که فردا ممکن است دیر شود. (454447)
 
علی
۱۳۹۰-۰۳-۱۱ ۱۱:۲۴:۱۹
دوستان فراموش نکنند که حمایت آقا از دولت معنی حمایت از احمدی نژاد را نمی دهد بلکه کلیه وزراء می شوند دولت نه احمدی نژاد (454456)
 
رضا چاوشی
۱۳۹۰-۰۳-۱۱ ۱۱:۴۳:۴۵
زیر سایه ولایت فقیه باشید تا به انقلاب شما صدمهای وارد نشود. امام خمینی. مطالب عنوان شده توسط امام جمعه محترم کاشان را میتوان جمع بندی مطالب مطرح شده اخیر دانست اما نکته ای که وجود دارد احاطه رهبری به امور است .انجا که لازم است توده مردم به وظیفه خود عمل کنند با اشاره ولی امر خواهند کرد اما کسانی که در جریان فتنه سبز بی بصیرتی خود را نشان دادند سعی در گرفتن ماهی از این اب گلالود نکنند .حزب الله کاملا بیدار است و منتظر، به امید خدا این بار هم با هدایت رهبرمان شیطان بزرک را نا امید خواهیم کرد. (454480)
 
جواد
۱۳۹۰-۰۳-۱۱ ۱۲:۳۷:۲۸
مشكل ما اينه كه هنوز جايگاه ولي فقيه را به خوبي در جامعه تبيين نكرده ايم.اين مملكت صاحب داره، رهبر داره. وجود رهبر براي حفظ نظام و هدايت جامعه است.اين مشكل يك بحث طبيعي است. احمدي نژاد در چارچوب قانون اساسي رييس جمهور شده . همين قانون هم حدود رييس جمهور و معلوم كرده . پس جاي هيچ نگراني نيست.اگه بعضي از آقايان اجازه بدهند و جلوتر از رهبري حركت نكنند آقا با تدبير اين مشكل رو هم حل خواهند كرد. و الا مشايي كه انگشت كوچيكه امثال بني صدر يا حجاريان و خاتمي و ... نميشه. (454554)
 
زعیم زاده
۱۳۹۰-۰۳-۱۱ ۱۲:۴۵:۵۰
سلام واقعا متاسفم صحبت های این چنینی از بزرگترین خدمت ها به جریان انحرافی است. (454560)
 
سرخسی
۱۳۹۰-۰۳-۱۱ ۱۳:۲۶:۵۹
حرف مرد دوتاست این عین شجاعت است که انسان وقتی متوجه اشتباهش شد تغییر رویه بدهد عقل و اختیار برای همین هست نه این که قالب برای خودش درست کند و اگر متوجه اشتباهش هم شد بر نگردد این که خود لجاجت است اشتباهات امروز آقای احمدی نژاد ربطی به عقاید درست قبلش ندارد حرف های ایشان در مورد فرزندان هاشمی مگر دروغ بوده یا این که اگر احمدی نژاد بد شد آنها خوب می شوند اگر ایشان بد بشوند یک بد به بدهای گذشته اضافه می شود (454601)
 
میثم 114
۱۳۹۰-۰۳-۱۱ ۱۳:۳۶:۵۹
همه ی این افاضات ادعائی بیش نیست تا دولت منتخب دکتر را تضعیف کنند . (454611)
 
محمد
۱۳۹۰-۰۳-۱۱ ۱۳:۴۹:۳۷
اولا احمدي نژاد اگر حمايت رهبري را نداشت تعداد راي هايش 5درصد هم نبود بني صدر هم همين توهم راداشت از حالا به بعد استقبال مردمي در استانها را ببينيد .كساني كه به او راي دادند با خار درچشم واستخوان در گلو صبوري ميكردنند. (454618)
 
۱۳۹۰-۰۳-۱۱ ۱۵:۴۳:۱۰
به نظرمیرسه که هرچه در چنته فتنه گران برای انحراف افکارعمومی از خط فتنه و آدرس اشتباهی دادن به سمت رییس جمهور واطرافیانش به انتها رسیده است واعتراف میکنند پاسخی به افکار عمومی برای این آدرس اشتباهی دادن به مردم ندارند و بهترین راه را اتهام مفاسد اقتصادی دیدند درحالی که درپشت نشر دهندگان جریان انحرافی مفسدان بزرگ اقتصادی سنگر گرفته اند (454707)
 
۱۳۹۰-۰۳-۱۱ ۱۶:۴۷:۵۱
نه آقا ميثم ، اين هزينه هايي كه ملت داره ميده رو نمي بيني . هزينه فقط پول دادن نيست . بيكاري ، فساد و سردرگمي در جوانان . جواناني كه آينده اين مملكت ، اسلام و شيعه رو رقم مي زنن . در خيابان از هر 10 دختر 9 نفر سرو رو آرايش كرده و آستينها بالا كشيده ، موها پريشون و بي حجاب ، اگر نمي بيني نشان از نابينائي شماست ، در اينجا كه چشم هر بيننده اي را خيره مي سازد . بله داريم هزينه مي دهيم . نمازخانه ها در دانشگاهها خود مصداق اين حر ف است . آقا فرمودند جوانان هشيار باشند ، من موگويم مسئولان هوشيار باشند ، بيدار شوند . (454769)
 
۱۳۹۰-۰۳-۱۱ ۱۷:۱۸:۱۰
اطلاعيه مهم دفتر مقام معظم رهبري درباره برخي نقل‌قول‌ها از معظم‌له

خبرگزاري فارس: دفتر مقام معظّم رهبري با انتشار اطلاعيه‌اي اعلام كرد: بيانات، اخبار و مطالب موثق و قابل اعتماد در خصوص رهبر معظّم انقلاب فقط از طريق مجاري رسمي منتشر مي شود؛ لذا از رسانه‌ها‌ انتظار مي‌رود از نقل اخبار غيرموثق و غيرمستند جداً خوددار (454800)
 
۱۳۹۰-۰۳-۱۱ ۱۷:۲۵:۴۳
واقعا اگر احمدي نژاد اينطور گفته بايد گفت 100 ميليون راي هم داشته باشي بدون ولايت 1 راي هم نيست وبه درد نمي خورد

درثاني سپاه كه برخي حرفهاي بالا راكه از قول آقا عزيز بود تكذيب كرده
پس معلوم نيست اصلا اين حرفها واقعا گفته شده باشد و يا اگر همه مطرح شده درست باشد .
به هرحال در مملكت آقا امام زمان همه چيز با ولايت به درد مي خورد وارزش دارد و بدون ولايت دنياي راي و ..... هم ذره اي ارزش ندارد
چه برسد به راي اين بابا (454805)
 
محمد
۱۳۹۰-۰۳-۱۱ ۱۷:۳۵:۰۳
به نام خدا
مردم متناسب با ضرورت زمان تصميم به انتخاب آقاي احمدي نژاد گرفتند و در صورت ضرورت از او عبور خواهند نمود.
به همين راحتي
هر چند تلخ است ولي از روي مصلحت است
و العاقبه للمتقين (454814)
 
۱۳۹۰-۰۳-۱۱ ۲۱:۰۰:۵۰
دفتر آقا خوب حال اين سايتها و خبرگزاري ها خصوصا برخي آقايون كه اين طرف و انطرف مصاحبه و سخنراني مي كردند را گرفت. حالا ولايت پذيري آقايون رو بايد ديد!!!
مقام معظم رهبري قبلا هم اعلام كرده بودند كه مواضعشون رو شفاف و با مردم بيان مي كنند ولي اين آقايون مدعي پيروي از ولايت كار خودشون رو كردند و خبرهاي جعلي رو به آقا نسبت دادند گويي كه از تمام اسرار رهبري مطلعند. (454971)
 
۱۳۹۰-۰۳-۱۱ ۲۲:۱۴:۳۲
فرماندهی سپاه هم که سخنان منتسب به ایشان را تکذیب کرد. (455006)
 
۱۳۹۰-۰۳-۱۱ ۲۳:۵۹:۳۸
‫مشاعی گفته تا دو سال دیگر اثری از سیدعلی میرزا و حنتی نیست. (455069)
 
۱۳۹۰-۰۳-۱۲ ۰۰:۱۹:۳۵
بصیرت؟چی شد پس با بصیرتها (455086)
 
...^
۱۳۹۰-۰۳-۱۲ ۰۱:۱۹:۱۸
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=9003117448

سپاه بخشي از اظهارات اخير امام جمعه كاشان را درباره مشایی را تكذيب كرد (455120)
 
شادی
۱۳۹۰-۰۳-۱۲ ۰۹:۰۲:۴۴
لطفاً به اطلاعیه دفتر مقام معظم رهبری و روابط عمومی سپاه که بی ربط به صحبت های امام جمعه کاشان نیست هم توجه فرمایید:
الف) اطلاعیه دفتر رهبری:
بسمه تعالی
با توجه به برخی اظهارات درخصوص تدابير و بيانات و مواضع مقام معظّم رهبری مدظلّه‌العالی كه حاوی مطالب خلاف واقع بوده و از راه‌های غير موثق و غير‌مستند در اختيار گويندگان آنها قرار گرفته است، ضمن تحذير آقايان محترم از نقل اين قبيل مطالب بی‌اساس ، مؤكداً يادآوری می‌شود كه اخبار مربوط به معظّم له صرفاً از مجاری رسمی انتشار می‌يابد و از رسانه‌ها (خبرگزاری‌ها، مطبوعات و سايت‌ها و …) انتظار می رود از درج مطالبی كه به شيوه‌های ديگر منتشر می‌شود ، جداً خودداری كنند.
ب)روابط عمومی سپاه
سردار رمضان شريف مسئول روابط عمومي و انتشارات سپاه در واكنش به مطالب منتشر شده در برخي رسانه‌ها پيرامون ناگفته‌هاي يكي از ائمه محترم جمعه كشور مبني بر در خواست سردار فرمانده محترم كل سپاه از مقام معظم رهبري در زمينه دستگيري عوامل جريان انحرافي گفت: مطلب منتشره اخير صحت نداشته است و تكذيب مي‌شود. (455184)
 
مراد-عزیزی
۱۳۹۰-۰۳-۱۲ ۰۹:۲۱:۲۲
اتفاقامن به احترام ولایت وآقا خود وخانواده ام رای دادیم (455196)
 
عمار
۱۳۹۰-۰۳-۱۲ ۱۰:۴۵:۳۷
سلام و درود بر بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران وشهدای عزیزی که برای اعتلای اسلام جان خویش را فدا نمودند. همه عزیزان دلسوز انقلاب توجه داشته باشند هرچه به اخرالزمان نزدیک می شو یم فتنه ها شدید تر می شود ودر این غبارآلودگی فضا باید گوش به فرمان ولی امر باشیم وقدم جای پای رهبر گذاریم واگر قرار بر اظهار نظر باشد باید براساس فرمایشات معظم له باشد. (455232)
 
اهل کاشان
۱۳۹۰-۰۳-۱۲ ۱۱:۲۸:۰۵
با سلام خدمت همه دوستان
یادمه در ایام انتخابات 88 یک روحانی در یکی از مساجد کاشان به طرفداری از محسن رضایی صحبت میکرد و در بین سخنانش انتقادهایی به دولت وقت وشخص احمدی نژاد کرد که عده ای بسیجی سخنان حاج آقا را قطع کردند و با او درگیر شدند و دراین درگیری یکی از اعضای شورای شهر کاشان با انداختن عمامه ی حاج آقا به ایشان و لباس مقدس پیامبر اهانت کردند
چرا آنزمان آقای نمازی به فکر روحانیت نبودند و هیچ عکس العملی نشان ندادند ایا واقعا سیاست ما عین دیانت ما میباشد (455270)
 
رها
۱۳۹۰-۰۳-۱۲ ۱۲:۲۵:۰۹
بسم الله الرحمن الرحيم
بسيجي دوران دفاع مقدس خيلي زشته كه بدون هيچ منطقي حرف ميزني و اسم خودتو بسيجي ميذاري لطفااز خودت مايه بذار اين اسم بسيجي فقط مسؤليتتو زياد ميكند.كه اگه يه روزي حرفت اشتباه دراومد نام بسيج و جبهه رو خراب كردي. (455343)
 
۱۳۹۰-۰۳-۱۲ ۱۳:۱۵:۵۵
فکر نمیکنید بعد از اطلاعیه دفتر مقام معظم رهبری این خبر رو باید حذف کنید ؟!! (455380)
 
رها
۱۳۹۰-۰۳-۱۲ ۱۳:۳۶:۵۹
بسم االه الرحمن الرحيم
من نميدانم كه چه شده كه آقاي احمدي نزاد اين همه تغيير موضع داده اند. ولي اين مسئله پيش مي آيد كه چرا آقاي نمازي بحث شش ميليون راي را پيش ميكشد وقتي كه آقا فرموده اند رئيس جمهور به خاطر خدماتش بايد حفظ شود. دراينكه اگر رئيس جمهور از خط ولايت ورهبري فاصله گرفته باشد با تمام توان اورا كنار ميگذاريم شكي نسيت اما من فكر ميكنم كه وظيفه ما جوانان در اين زمان اين ايت كه اين مسائل نبايد ذهن ما را آنقدر به خود مشغول كند كه اصل فراموشمان بشود درحاليكه اين مسائل پيش آمده چيزهاي كمي هم نيستند ما تا موقعي كه اطميان پيدا نكرده ايم كه رئيس جمهور جزو جريان هست يا نه صبر ميكنيم... و اين مسئله كه رهبر و ياران انقلاب هستند ما فقط بايد در جايي باشيم كه مقام معظم رهبري وجود دارند و اينكه اگر نميتوانيم گره از گره باز كنيم گرهي هم در كار نيندازيم انشاالله با رهبري خوب مقام معظم رهبري و عنايت اقا امام زمان همه اين مسائل حل ميشود. (455395)
 
حمید
۱۳۹۰-۰۳-۱۲ ۱۵:۰۳:۳۴
آقای رئیس جمهور, کسانی که در نظام حکومتی ایران فکر میکنید که دارای مقام و رای هستید, کسانیکه احساس وظیفه در مقابل مردم را هنوز دارید, آیا وقت آن نرسیده است که بیخودی با پرداختن به اموری که مشگل گشا نیستند انرژی خود و کل حکومت و ملت ایران را به هدر ندهید؟! راستی شما ها با کدام بصیرت مقامهای مملکتی را اشغال کرده اید؟

بدون توجه به عواقب کارتان, اطلاعات درونی حکومتی را بیرونی کرده و در مقابل دید مردم و جهانیان, خود را در کل ذلیل میکنید

نیروی مقامات مملکتی را در کل به هدر داده و با درک نکردن اوضاع و احوال بسیار پریشان و دگرگون شونده و نیز مسائل حول و حوش ایران و با داشتن این همه مشگلات, دشمنان را برای تاختن به ایران جری تر میکنید

با تضاد عقاید و اختلاف حد و مرز و محدوده بخصوصی را برای تاختن بطرف مقابل نمیشناسید و اکثرآ هم منافقانه دم از طرفداری از ولایت و مقام رهبری میزنید

و ای آنهائیکه ظاهرآ با طرفداری از مقام والای رهبری زبان گشوده و مطالبی را علنی میکنید که نه در جهت خدمت به مقام رهبری و نه در جهت بر طرف نمودن اصولی اختلافات موثر است

آیا وقت آن نرسیده که بخود آئید و بیش از این دهان و یبان خود را به تاختن بطرف مقابل بازنکرده و سعی در برخورد اصولی و قانونی کنید؟

تا کی در این مملکت میباید که با قانون رفتار دوگانه داشته باشیم؟ اگر فردی (در هر مقام و منسبی حتی رئیس جمهور) بر ضد قانون عملی را انجام میدهد, این وظیفه دستگاه قضائی مملکت است که میباید وارد شده و با برخوردی اصولی و با رعایت حق طرف مقابل در مقام دفاع از خود, به موضوع رسیدگی کرده و آنرا حل نماید. اپر ارسائیهای قانونی داریم این وظیفه نیروی مقننه اسن که این موظل را بر طرف نماید. اگر سمبل ما در اسلام حضرت علی و عداَلت اوست, پس چرا گاهآ در جاده معاویه ها و یزید ها قدم میزنیم و بروی مبارک خود هم نمیآوریم؟ آیا با این رفتارها, خود تیشه به ریشه اسلامی که ادعای دفاع و طرفداری از آنرا داریم نمیزنیم؟ آیا با این رفتارهای دوگانه نیست که از اسلام غیر از \"پوستینی وارونه\" ظاهری بدون محتوی به جامعه ارائه میدهیم؟ تنیجه اجتماعی آن هم برای همگان میباید که مشخص باشد.

والسلام (455443)
 
امیر بیگی
۱۳۹۰-۰۳-۱۲ ۱۷:۰۴:۰۱
توضیح بیشتر نمی توانم بدهم فقط درود بر احمدی نزاد (455485)
 
وحید
۱۳۹۰-۰۳-۱۲ ۱۷:۴۴:۰۱
یادمان روزشمار ولایت پذیری سایت الف را گرامی می‌داریم
بعد از تذکر شدید دفتر رهبری در خصوص این خبر حداقل انتظار از سایت مدعی ولایت ‌پذیری الف این است که این خبر را حذف می‌کرد
ولایت پذیری هم چیز خوبی است ۸۴۳ (455509)
 
۱۳۹۰-۰۳-۱۲ ۱۸:۱۹:۲۸
بی زحمت پاسخ فی المجلس و صریح آقای مصلحی به این اظهار نظر آقای احمدی نژاد درباره آرای شان را هم منتشر کنید ! (455534)
 
اکبر مشدی
۱۳۹۰-۰۳-۱۲ ۱۸:۵۴:۳۲
پایگاه اطلاع رسانی رییس جمهور در پی تحركات یك جریان سیاسی – رسانه‌ای علیه دولت خدمتگزار و ایراد اتهاماتی از قبیل ارتباطات رازآلود، فساد سیاسی، اقتصادی و اعتقادی، سازماندهی فعالیت‌های انتخاباتی و بسیاری دیگر از مطالب موهن و تأسف‌برانگیز، اخیراً سخنان دروغی درباره تأثیر برخی از بزرگان كشور در كاهش آرای رییس‌جمهور محترم را به ایشان نسبت داده‌اند.

مركز ارتباطات، اطلاعات و تبلیغات ریاست جمهوری ضمن تكذیب این مطالب بی‌اساس منتشره، پیگرد حقوقی عوامل تولید و انتشار گزارش‌های دروغ، داستان‌سرایی‌های تخریبی علیه دولت و شخص رییس‌جمهور را وظیفه خود می‌داند.

به نظر می‌رسد عده‌ای برای چنگ‌اندازی به قدرت، همه مرزهای اعتقادی و اخلاقی را زیر پا می‌گذارند و با جعل خبر، تهمت، افترا و دروغ‌پردازی به فهم و شخصیت ملت توهین می‌نمایند. در چنین فضایی كه جمهوری اسلامی و دولت خدمتگزار با تمام توان در عرصه آبادانی و سازندگی كشور در داخل و مقابله با قدرت‌طلبی‌ها و زیاده‌خواهی‌های دشمنان انقلاب در خارج از كشور در حال كار و تلاش بی‌وقفه است، این‌گونه اقدامات مفسده‌انگیز مخالف مصالح كشور و نظام و مستوجب مجازات قانونی به‌حساب می‌آید.

این مركز از همه رسانه‌ها انتظار دارد از نقل قول اخبار جعلی و نادرست كه با هدف نشر اكاذیب و به منظور تشویش اذهان عمومی و تخریب چهره خدمتگزاران كشور صورت می‌گیرد، به‌طور جدی اجتناب نمایند. (455546)
 
میثم ثمالی
۱۳۹۰-۰۳-۱۲ ۲۱:۱۰:۳۵
این میثم گویا با روی کار آمدن دولت نهم و دهم خیلی ضرر کرده و نخود هر آشه تا عقده خالی کنه حتما از بچه های بالای شهر تهرونه . باباش متضرر شده داره دفاعیه می نویسه بهتره بروید پیش یک فالگیر تا تفعل کند به لسان الغیب و بختت باز بشه . (455618)
 
عابر پیاده
۱۳۹۰-۰۳-۱۳ ۰۲:۰۳:۲۵
اگر مسئله منقول درباره تعداد آرای رئیس جمهور واقعیت داشته باشد ، احتمالا کیش شخصیت پس از سی سال دوباره سر از آستین یک مدعی دیگر در آورده است که می باید از پیامدهای تکرار این پدیده ی شوم به خدا پناه برد وبرای نجات نظام ومردم ایران از خدا استمداد طلبید ! (455706)
 
عبدالله
۱۳۹۰-۰۳-۱۳ ۱۱:۳۴:۵۹
اولا هاشمی قابل فیلس با این نیست چون هاشمی ثابت کرده که یار رهبری است ولی ایشان در موارد متعدد خلاف نظر رهبری عمل کرده اند وبرای اسفندیار خانش بیش از ولایت ارزش قایل شده وهرچه بگوید خلاف واقع است . ثانیا تاکی وتاکجا باید صبر کرد ماتابع امر ولایت هستیم وبا یک گوشه چشمی همه چیز وهمه کس سر جای خودش مینشانیم . انچه رای دارد صدقه سر ولایت است . میتواند در سفر های استانی امتحان کند قم نمونه بارز ان بود (455796)
 
حامد
۱۳۹۰-۰۳-۱۳ ۱۱:۵۵:۰۵
سلام
جناب آقا گفته اند کفایت نمی کند0 (455799)
 
محمدی از شهر مقدس قم
۱۳۹۰-۰۳-۱۳ ۱۲:۰۳:۴۴
باسلام
اولا اینجانب بخاطر پیروزی احمدینژاد در انتخابات88 سه نذر برگ کرده بودم که رای بیاره!
ثانیا با خیلی از دوستانم در افتادم و حتی تا قهر و جدایی نیز پیش رفتم بخاطر دفاع از ایشون!
ثالثا ایشون وابواب جمعی ایشون بدونند من وخیل بیست وچند میلیون نفری که بهش رای داد یم بخاطر اینه که خیال میکردیم ایشون مثل دوره قبل سرباز پاکباخته مقام معظم رهبری روحی له الفدا است والا رای سفید به صندوق رای می انداختیم.
به همین راحتی و به همین سادگی!
ورابعا اگر وی بخواهد پایش رو از گلیم خودش درازتر بکنه به وقتش جواب دندان شکن رو بهش خواهیم داد..... (455801)
 
مینو
۱۳۹۰-۰۳-۱۳ ۱۲:۵۳:۱۷
دفتر آقا سفارشش به شما بوده آقی شجونی! و به شما آقای توکلی که این بهتان ها را منتشر نکنید. (455815)
 
am0902@yahoo.com
۱۳۹۰-۰۳-۱۳ ۱۴:۴۳:۰۴
میزان حال افراد وولایتمداری انهاست عجب بزرگترین افت است که متاسفانه ایشان دچارش شده است واگر تایید مقام معظم رهبری از ایشان نبود مردم بصیر ایران اسلامی حتی 24 عدد رای هم به ایشان نمی دادند. (455849)
 
حامی
۱۳۹۰-۰۳-۱۳ ۱۵:۵۱:۴۵
باید بعرض امثال آقای نمازی رساند اگر شما و منابع خبریتان دغدغه حفظ نظام و حمایت از رهبری و ولایت فقیه را دارید از توصیه های مکرر حضرت آقا تبعیت کنید و این چنین در جامعه التهاب ایجاد نکرده و آب به آسیاب دشمن نریزید به نظر میرسد در فتنه آتی تتمه نخبگان علمی و دینی بی بصیرت نیز افشا شوند بهر حال اگر بعضی از این شایعات نیز صحت داشته باشید تازه گویندگان این اخبار مصداق آیه : ان الذین یحبون ان تشیع الفاحشه فی الذین آمنوا لهم عذاب الیم فی الدنیا و فی الاخره خواهند بود و این کسان از دائره عدالت خارج و به جرگه فاسقین داخل خواهند شد و در آیه 7 سوره حجرات نسبت به خبر این نوع افراد هشدار داده شده است : یا ایها الذین امنوا ان جائکم فاسق به نبا فتبینوا . . . . . (455873)
 
محمد حسن
۱۳۹۰-۰۳-۱۳ ۱۹:۵۴:۲۵
دفتر مقام معظم رهبری بیانیه داده که نقل اخبار در مورد رهبری فقط از کانال دفتر معتبر است.
پس بی جهت جنجال نکنید. (455928)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته