توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 335347
پایان دوران فوتبال مجانی
بخش ورزشی الف،9اسفند94
بر اساس جلسات کارشناسی انجام شده در وزارت ورزش و جوانان، قیمت بلیت‌های بازی‌های استقلال و پرسپولیس تا حد قابل توجهی کاهش یافت.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۳۰
رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران در گفت‌وگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، در خصوص وضعیت بلیت‌های بازی‌های باقی مانده استقلال و پرسپولیس درلیگ برتر، اظهار داشت: جلسه‌ی بررسی شیوه بلیت فروشی بازی‌های باقی مانده سرخابی‌ها با حضور بهرام افشارزاده سرپرست باشگاه استقلال، طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس و کارشناسان سازمان لیگ در دفتر مدیرکل حراست وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.
وی با بیان این که فروش بلیت رایگان فرصت مناسبی را برای لیگ ایجاد کرد و باعث شد جمعیت کثیری در میانه هفته به تماشای بازی‌ها بیایند، افزود: با توجه به ظرفیت ایجاد شده و همچنین باتوجه به این نکته که فروش بلیت رایگان امکان محاسبه آمار دقیق تماشاگران را از ما می‌گرفت و نمی‌توانستیم خیل عظیم جمعیتی که برای ورود به طبقه دوم ورزشگاه می آمدند را سازماندهی کنیم، مقرر شد در جلسه‌ای دیگر با کارشناسان دو باشگاه، تماشاگران کارت ورود به ورزشگاه را با قیمتی بسیار نازل خریداری کنند.
تاج در همین خصوص اظهار کرد: سال آینده سازمان لیگ بعد از مصوبه هیات رئیسه، کلیه بلیت فروشی‌ها و اداره ورزشگاه‌ها را بر عهده خود باشگاه‌ها قرار می دهد تا بر اساس این مکانیزم تعریف شده، درآمد روز مسابقه به جیب باشگاه مربوطه برود و در کل بلیت فروشی در اختیار آن‌ها قرار گیرد.
رئیس سازمان لیگ فوتبال کشور در خصوص مصوبات جلسه امروز خاطرنشان کرد: برای ۴ بازی استقلال، ۴ بازی پرسپولیس و یک بازی مشترک مقرر شد تسهیلاتی فراهم شود که این بلیت‌ها با قیمتی نازل که تنها پول کارت ورود به ورزشگاه محاسبه می شود، در اختیار تماشاگرام قرار گیرد. ممکن است این نحوه بلیت فروشی به سایر باشگاه‌های فوتبال نیز تعمیم داده شود.
 
کلمات کلیدی : لیگ برتر پانزدهم+باشگاه استقلال+باشگاه پرسپولیس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.