توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 417643
بخش اعظمی از چاه های تامین کننده آب شرب آمل و نور وارد مدار شد
تاریخ انتشار : جمعه ۵ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۷
مدیرعامل آب و فاضلاب شهری مازندران گفت: با تلاش کارکنان توزیع برق و آبفاشهری استان، بخش اعظمی از چاه های تامین کننده آب شرب استان به ویژه آمل و نور وارد مدار شد و تمامی چاه ها به نوبت فعال می شوند.

به گزارش ایسنا، ذاکری، افزود: در شهر آمل 21  حلقه چاه و ایستگاه های پمپاژ آب وارد مدار بهره برداری شد. همکاران ما تلاش می کنند 4  حلقه چاه باقی مانده نیز تا ساعاتی دیگر وارد مدار سازند.

مدیرعامل آبفاشهری مازندران، با بیان اینکه درحال افزایش میزان ورودی آب به شبکه های آبرسانی هستیم، اظهار کرد: فشار شبکه  و ذخیره آبی نیز درحال افزایش است. با افزایش فشار شبکه، مشکل افت فشار نقاطی که با کمبود آب مواجه بودند نیز برطرف می شود.

وی، در خصوص وضعیت آب شرب شهرستان نور و چمستان گفت: در این شهرستان نیز تاکنون 7 حلقه چاه وارد مدار بهره برداری شده است. تلاش می‌شود سایر چاه ها در سریع ترین زمان وارد مدار شود. سایر چاه ها نیز در این شهرستان به تدریج درحال فعال شدن هستند.ذاکری، از بردباری و همیاری مردم در این مدت، قدردانی و بر جلوگیری از یخ زدگی و ترکیدگی کنتور و لوله های آبرسانی از طریق عایق بندی تاسیسات تاکید کرد.
 
کلمات کلیدی : گاز، قطعی، مازندران+بارش برف+آمل+قطعی برق
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.