توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 497744
مسکو: همکاری‌ با آمریکا برای نابودی تروریسم در سوریه ادامه می‌یابد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۰۰
معاون وزیر خارجه روسیه در اظهاراتی اعلام کرد: در حال حاضر وقفه ای در روابط مسکو- واشنگتن اتفاق افتاده؛ اما امیدوارم که در آینده همکاریمان با هدف نابودی تهدید تروریستی در سوریه ادامه یابد.

به گزارش مهر به نقل از تاس، «گنادی گاتیلوف» معاون وزیر خارجه روسیه امروز اعلام کرد، مسکو و واشنگتن باید تماس‌های خود را در راستای حل بحران سوریه ادامه دهند.

معاون وزیر خارجه روسیه در پاسخ به این سؤال که آیا روابط تیره کنونی میان روسیه و آمریکا بر فرایند حل بحران سوریه تأثیر خواهد داشت، گفت: تا کنون به ویژه در خصوص ایجاد مناطق کاهش تنش در جنوب سوریه با آمریکایی‌ها در تماس‌ بوده‌ایم.

«گنادی گاتیلوف» ادامه داد: در حال حاضر یک وقفه کوچک اتفاق افتاده اما امیدوارم که در آینده همکاریمان با هدف نابودی تهدید تروریستی در سوریه ادامه یابد.

وی در ادامه افزود: معتقدیم که هر یک از طرفین شامل روسیه و آمریکا و البته مردم سوریه که با تهدید جدی از سوی تروریست‌ها مواجه هستند، مایلند که این تماس‌ها ادامه داشته باشد.
 
کلمات کلیدی : آمریکا+روسیه+سوریه+تروریسم
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.