توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 442645
عرضه محدود به روزرسانی جدید یوتیوب
بخش دانش و فناوری الف،17 بهمن95
به‌روزرسانی جدید یوتیوب به کاربران امکان می دهد با دو بار لمس نمایشگر ویدئو را 10 ثانیه به جلو یا عقب برانند اما این قابلیت هنوز به صورت محدود ارائه شده و مشکلاتی نیز دارد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۴۳
به گزارش خبرگزاری فارس، به تازگی قابلیت جالبی به یوتیوب افزوده شده که به کاربران امکان می دهد با دو بار لمس نمایشگر ویدئو را 10 ثانیه به جلو یا عقب برانند.

اگر کاربر سمت راست صفحه نمایش ویدئو را دوبار پشت سر هم لمس کند، می تواند ویدئو را ده ثانیه جلو بزند و اگر این کار را در مورد سمت چپ صفحه نمایش انجام دهد ویدئو را ده ثانیه عقب خواهد زد. با تکرار مکرر نمایشگر این عقب و جلو زدن های ده ثانیه ای تکرار خواهد شد.

دسترسی به این خدمات تنها در حالت نمایش تمام صفحه ویدئوها ممکن است و در تازه ترین نسخه از برنامه موبایلی آی او اس و آندروید یوتیوب قابل استفاده خواهد بود. این نسخه هنوز به طور عمومی عرضه نشده و زمان این کار نیز مشخص نیست.

برخی کاربران که به این خدمات دسترسی یافته اند می گویند توانسته اند از آن بر روی آیفون استفاده کنند، اما این کار بر روی تبلت آی پد ممکن نیست. لذا به نظر می رسد برنامه به روزشده یوتیوب دارای مشکلاتی در این زمینه است که باید برطرف شود.
 
کلمات کلیدی : دانش و فناوری+ یوتیوب
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.