توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 446948
هجوم ریزگردها به سه استان کشور
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۰
کارشناس سازمان هواشناسی گفت:روز پنج شنبه موج جدید بارشی وارد کشور می شود. وی با اشاره به ورود ریزگردها به سه استان ایلام،خوزستان و بوشهر، تاکید کرد: بیشترین آلایندگی مربوط به شهرهای خارگ،بهبهان،بوشهر،امیدیه، آبادان و ماهشهر است. البته از ظهر امروز مقداری از ذرات معلق کاسته می شود.

به گزارش میزان، کارشناس سازمان هواشناسی گفت:روز پنج شنبه موج جدید بارشی وارد کشور می شود.
 
محمد اصغری اظهار داشت: از امروز با پایان بارش در کشور، شاهد افزایش غلظت آلاینده ها در شهرهای بزرگ و صنعتی خواهیم بود. امروز برای تهران،اصفهان و اراک افزایش آلاینده ها با توجه به شرایط جوی پایدار پیش بینی می شود. همچنین این وضعیت فردا برای شهر مشهد پیش بینی می شود.

وی با اشاره به ورود ریزگردها به سه  استان  ایلام،خوزستان و بوشهر، تاکید کرد: بیشترین آلایندگی مربوط به شهرهای خارگ،بهبهان،بوشهر،امیدیه، آبادان و ماهشهر است.  البته از ظهر امروز مقداری از ذرات معلق کاسته می شود.

کارشناس سازمان هواشناسی با بیان اینکه روند دمای کشور، افزایشی است، تاکید کرد: تهران در سردترین ساعت به منفی 4 درجه زیر صفر رسید، البته سردترین شهر کشور سقز با دمای منفی 28 درجه بود. همچنین سرد ترین مرکز استان کشور همدان با دمای 22 درجه زیر صفر بود.

اصغری افزود: به علت وجود برف روی زمین روند افزایش دما در سه روز آینده کند می شود.

وی در مورد موج جدید بارشی گفت: روز پنج شنبه موج جدید بارشی وارد کشور می شود اما نباید حجم بارش های آن را با موجی که در چند روز اخیر فعال بود، مقایسه کرد.
 
کلمات کلیدی : گرد و خاک + بحران ریزگردها + آلودگی هوا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.