توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 418246
توجیهات درباره بازگشت منصور هادی به عدن
تاریخ انتشار : يکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۷
یکی از مسئولان دولت مستعفی یمن مدعی شد، بازگشت منصور هادی به عدن نه برای فرار از دیدار با دی میستورا بلکه در راستای تقویت نیروهای ارتش انجام شد.

به گزارش ایسنا به نقل از سایت النشرة، سمیر الحاج، سخنگوی نیروهای وفادار به عبد ربه منصورهادی، رئیس‌جمهور مستعفی یمن در مصاحبه‌ای مطبوعاتی مدعی شد: بازگشت هادی به عدن در راستای تقویت نیروهای ارتش، ایجاد انگیزه در مسئولان نهادهای دولتی و حل برخی مشکلات موجود در یمن و نه برای فرار از دیدار با اسماعیل ولد شیخ احمد (فرستاده ویژه سازمان ملل به یمن) در ریاض و بررسی امکان از سرگیری مذاکرات صلح انجام شد و این سفر از پیش برنامه‌ریزی شده بود.

وی در ادامه باز هم مدعی شد: بازگشت هادی به عدن با هدف ایجاد انگیزه‌ای قوی برای دولت (مستعفی) جهت فعالیت‌های وسیع‌تر و تقویت روحیه نیروهای ارتش به ویژه پس از ناکامی سازمان ملل در دستیابی به راه‌حلی مسالمت‌آمیز برای بحران یمن انجام شده و دولت (مستعفی) نیز اصلاحات مورد نظر خود را در مورد طرح پیشنهادی ولد شیخ بیان کرده و سپس گفتگو در خصوص این اصلاحات آغاز می‌شود.

الحاج در مورد شرایط میدانی نیز گفت: درگیری‌ها در تمامی جبهه‌ها ادامه دارد اما شدیدترین آنها در استان تعز در جریان است.

برخی منابع یمنی در دولت مستعفی روز شنبه از ورود هادی به فرودگاه عدن و انتقال استحکامات نظامی بزرگ ائتلاف عربی به رهبری عربستان به این شهر خبر دادند.

قرار است هادی یک هفته در یمن بماند.
 
کلمات کلیدی : انصارالله+ یمن+منصور هادی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.