توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 418048
جرئیات فوت محیط بان دنا
تاریخ انتشار : شنبه ۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۱
مدیرکل پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد گفت: علت مرگ محیط بان منطقه حفاظت شده دنا مسمومیت با گاز منوکسیدکربن تشخیص داده شد.

«کامروز امینی» در گفت‌وگو با ایسنا افزود: بر اساس نتایج نمونه‌برداری‌ها و کالبدشکافی بر روی جسد آن مرحوم مشخص شد مرگ وی به‌علت گازگرفتگی بوده است.

وی اضافه کرد: بر اساس آزمایش‌های و نتایج تحقیقات پزشکی قانونی استان مورد مشکوکی از مسائل جنایی در زمینه مرگ محیط‌بان دنا وجود نداشت.

هم چنین «هادی سینایی»، مدیر روابط عمومی اداره‌کل محیط‌زیست کهگیلویه و بویراحمد نیز در این‌باره به خبرنگار ایسنا گفت: «حسن دانانسب» یکی از محیط‌بانان منطقه حفاظت شده دنا روز گذشته در اتاق کوچکی در باغ شخصی‌اش و در نزدیکی پست محیط‌بانی روستای «خونگاه» فوت کرد.

وی افزود: به گفته خانواده مرحوم دانانسب، آن مرحوم 2 روز پیش که از منزل خارج شده بود، از وی بی‌اطلاع بودند تا این‌که غروب دیروز متوجه مرگ وی در اتاق کوچکی در باغش شدند.

مدیر روابط عمومی اداره کل محیط‌زیست کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: مرحوم دانانسب یکی از محیط‌بانان شجاع و با سابقه برای حفاظت از محیط زیست استان بوده که بیش از 22 سال سابقه خدمت داشت.
 
کلمات کلیدی : محیط بان ، دنا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته