توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 413043
خجسته: گزارش دیوان محاسبات درباره حقوق های نجومی موضوع را مبهم‌تر کرد
تاریخ انتشار : شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۱۴
نماینده مردم همدان در مجلس با اشاره به گزارش دیوان محاسبات درباره حقوق های نجومی گفت: انتظار ما پیگیری شفاف است ولی این گزارش و پیگیری ها نه تنها شفاف نبود بلکه مسئله مبهم تر شد.

به گزارش مهر، امیر خجسته، نماینده مردم همدان در مجلس در برنامه «بهارستان» از رادیو گفت و گو، با اشاره به مسئله حقوق های نجومی گفت: گزارش دیوان محاسبات در این باره  خوب بود ولی ما را قانع نکرد ادامه داد: این همه جار و جنجال و حرف و حدیث بود و مردم انتظار داشتند تعیین تکلیف شود. این گزارش درباره بسته شدن کار بود در حالی که دستگاه های نظارتی باید گزارش های دقیق ارائه دهند.

وی تاکید کرد: حقوق های نجومی باید به بیت المال برگشت داده شود و با افرادی که تخلف کردند، برخورد قانونی شود و این انتظار مردم است نه اینکه یک گزارش خوانده شود و مشخص نشود چه اتفاقی افتاده است. انتظار ما پیگیری شفاف است ولی این گزارش و پیگیری ها شفاف نبود و بلکه مبهم تر شد.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی درباره گزارش دیوان محاسبات اظهار داشت: احساس می کنم این گزارش برای بسته شدن موضوع حقوق های نجومی بوده است و به عنوان یک نماینده این مسئله را نمی پذیرم و همچنان به دنبال تعیین تکلیف شدن این مسئله هستم.

وی تصریح داشت: مردم ما ناامید و نگران نمی شوند و وقتی بحث حقوق های نجومی مطرح می شود از قدرت جمهوری اسلامی است که این تعداد را که حقوق نجومی گرفته اند و با آنها در هر رتبه ای که باشند، برخورد می شود.

خجسته درباره علت پرداخت های نجومی گفت: عدم نظارت توسط دستگاه های نظارتی باعث این تخلفات می شود. یکی از حسن های مطرح شدن حقوق های نجومی این است که در حال حاضر برای حقوق ها سقف گذاشته شد.
 
کلمات کلیدی : فیش حقوقی+حقوق نجومی+ حقوق مدیران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.