توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 423943
رد رشوه یک میلیارد تومانی توسط مأموران انتظامی هرمزگان
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۰۰
فرماندهی انتظامی استان هرمزگان گفت: با توجه به رصد اطلاعاتی که از چند روز قبل داشتیم، متوجه یک محموله بزرگ قاچاق تریاک از غرب استان در حال تردد است که با همکاری فرماندهی انتظامی بندر خمیر و پلیس مبارزه با مواد مخدر موفق به کشف آن شدیم.

به گزارش ایسنا، سردار عزیزاله ملکی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر، اظهار کرد: با توجه به رصد اطلاعاتی که از چند روز قبل داشتیم، متوجه  یک محموله بزرگ قاچاق تریاک از غرب استان در حال تردد است که با همکاری فرماندهی انتظامی بندر خمیر و پلیس مبارزه با مواد مخدر موفق به کشف آن شدیم.

وی ادامه داد: محموله کشف‌شده حاوی بیش از یک‌تن و 540 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک است که از یک تانکر سوخت کشف شد و دراین‌ارتباط یک نفر نیز دستگیر شد.

سردار ملکی افزود: در این مورد یک نفر به‌طور ناشناس با ایستگاه پاسگاه ما تماس حاصل کرده و پیشنهاد پرداخت رشوه یک میلیارد تومانی را به وی داده بود که این پیشنهاد رد شد.

وی تصریح کرد: از ابتدای سال تاکنون 63 تن کشف مواد مخدر را داشته‌ایم که نسبت به مدت مشابه در سال گذشته 17 درصد افزایش در کشف را شاهد بوده‌ایم.

این مقام مسئول بابیان اینکه عمدتاً مقصد این قاچاق‌ها مرکز کشور است، اذعان کرد: اغلب مواد مخدری که وارد هرمزگان می‌شوند از شرق و از راه دریا وارد این استان می‌شوند که معمولاً از غرب استان خارج می‌شوند.

وی بیان کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون حدود 15 میلیارد تن کشف پوشاک قاچاق داشته‌ایم که نسبت به مدت مشابه سال گذشته با کاهش 15 درصدی روبه‌رو هستیم و دلیل هم این است که ما بیشترین تلاش خود را بر باندها و سرشاخه‌های اصلی این امر به‌کاربرده‌ایم.

سردار ملکی خاطرنشان کرد: دراین‌ارتباط تعداد 369 دستگاه خودرو سبک و سنگین کشف کردیم و 389 نفر متهم را در این راستا دستگیر کرده‌ایم و میزان کالای کشف‌شده‌ی ما از نوع پوشاک 743 هزار البسه و کالای دیگر است.

وی اضافه کرد: در هشت‌ماهه اول امسال حدود 457 میلیارد تومان کشف کالای قاچاق داشته‌ایم که تقریباً 61 درصد افزایش در کشف را شاهد هستیم.

این مقام مسئول در پایان گفت: نیروی انتظامی دائماً در حال انجام اقدامات پیشگیرانه است و به‌صورت جدی در حوزه برخورد با قاچاق کالا و پوشاک واردشده است و امیدواریم در پایان سال هم این روند رو به رشد در کشف را داشته باشیم و به شکل جدی با قاچاقچیان برخورد می‌کنیم.
 
کلمات کلیدی : رد رشوه+قاچاق مواد مخدر
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.