نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 494846
با فعالیت غیرقانونی پارکبانان چه کسی برخورد می کند؟
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۲۲
دست رد شهرداری به فعالیت پارکبانان و غیرقانونی معرفی کردن عملکرد آنان، توپ را به زمین پلیس راهور انداخت و خودروهای مکانیزه ثبت تخلف ساکن پلیس عهده‌دار انجام این مسئولیت شد.

به گزارش فارس، چندی است که شاهدیم خودروهای ثبت تخلفات ساکن پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا در سطح شهر فعالیت خود را آغاز کرده و نسبت به ثبت تخلف پارک دوبله، توقف غیرمجاز، پارک در پیاده‌رو، پارک در حریم تقاطع و... نسبت به ثبت شماره خودرو در سامانه، اقدام می‌کند.

در این بین هم شاهدیم که در قسمت‌هایی از معابر شهری، پارکومترها فعالند و رانندگان از آنها استفاده می‌کنند؛ اما چیزی که بیش از پیش مشهود بوده، فعالیت پارکبانان است که با لباس‌های متحدالشکل در بسیاری از معابر اصلی شهر تهران اقدام به اخذ وجه در قبال توقف خودروها در معابر از پیش تعیین‌شده می کنند.

اگر چه پلیس راهور در خصوص نحوه فعالیت این دسته از افراد صحبت داشته و مکانیزه کردن را بر دریافت وجه دستی از سوی پارکبانان خواهان بود، لیکن فعالیت این قشر از افراد در معابر تهران نیز دیری نپائید و شهرداری تهران اعلام کرد که با توسعه پارکومتر، فعالیت پارکبانان غیرقانونی است و شهروندان نباید به این دسته از افراد پول بدهند.

حال این سؤال مطرح است که با فعالیت غیرقانونی دسته زیادی از پارکبانان که معابر اصلی شهر را هنوز در دست خود گرفته و برای پارک خودروها و مبلغ آن تعیین‌تکلیف می‌کنند، چه کسی برخورد می‌کند؟ 

از سوی دیگر در خصوص بیکار شدن این دسته از افراد و اشتغال آنان برای فعالیتی جایگزین، آیا تدبیری اندیشیده شده است؟
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۳ ۲۰:۴۱
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۳ ۲۰:۰۲
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۸ ۲۳:۵۳
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۸ ۲۲:۱۰
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۰ ۱۱:۴۸
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۸ ۱۹:۰۱
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۵ ۱۴:۴۸
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۱ ۱۱:۰۱
 
۱۳۹۶/۰۴/۲۰ ۱۲:۰۴
 
۱۳۹۵/۰۹/۰۱ ۰۷:۵۹
 
 
کلمات کلیدی : پارکبان+شهرداری
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۲ ۰۸:۰۴:۲۶
متاسفانه شفاف با مردم سخن نمی گویند امروز صبح هنگام پارک ماشین در خیابان جمالزاده پارکبان تقاضای وجه کرد با نوشتن قبض به راستی اگر غیر واقعی است این قبض ها اعلام کنند جریمه ای در کار نیست تا پول پرداخت نشود (4485986) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.