توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 247074
«مناظره» (متن مناظره‌های انتخاباتی یازدهمین دوره ریاست جمهوری)؛ نشر سروش
تاریخ انتشار : سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۵۰
مناظره
(متن مناظره‌های انتخاباتی  یازدهمین دوره ریاست جمهوری)
ناشر: سروش، چاپ اول ۱۳۹۲
۴۲۰ صفحه (مصور)،۱۸۰۰۰ تومان

فروشگاه اینترنتی شهر کتاب، این کتاب را تا یک هفته پس از معرفی، با ۱۰% تخفیف ویژه عرضه می‌کند، در صورت تمایل اینجا کلیک کنید.

****

سابقه برگزاری مناظره‌های انتخاباتی میان کاندیداهای ریاست جمهوری در ایران چندان طولانی نیست، تنها در دوره دهم و یازدهم بود که خود آن‌ها شخصا برای انجام مناظره، رودرروی یکدیگر قرار گرفتند. در دوره دهم تعداد کاندیداها کم بود و هنوز تجربه‌های لازم نیز در زمینه برگزاری و مدیریت این نوع جلسات کامل نشده بود، بنابراین نتیجه این جلسات یا خنثی بود یا بیش از حد جنجالی و پرحاشیه.

اما در دوره یازدهم، شیوه برگزاری این مناظره‌ها با تفاوت‌های اساسی روبه‌رو شد. این‌بار تمامی کاندیداها در یک جلسه حاضر شدند. این مدل تازه نیز به دلیل برخی از بخش‌های آن که به سوالات تصویری از کاندیداها اختصاص داشت (!)، با انتقادات فراوانی همراه شد، اما به هر حال این حسن را برای گردانندگان سیما داشت که بدون حاشیه چندانی برگزار شد و رفت پی کارش.


کتاب «مناظره» که به همت نشر سروش به بازارآمده، دربرگیرنده متن مناظره‌های انتخاباتی یازدهمین دوره ریاست جمهوری‌ است که در خردادماه سال ۱۳۹۲ برگزار شد. انتشارات سروش (ناشر وابسته به سازمان صدا و سیما) این کتاب را با کیفیت مطلوب، با بیش از پنجاه تصویر رنگی منتشر کرده است. عزت الله ضرغامی (ریاست سازمان صدا و سیما) نیز مقدمه‌ای برای این کتاب نوشته است، کتابی که بیشتر به کار پژوهندگان سیاسی می‌آید و ارزش اصلی آن در زمینه ثبت تاریخی گوشه‌ای از ماجراهای این دوره از انتخابات ریاست جمهوری‌ست.
 
کلمات کلیدی : مناظره + نشر سروش
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
«مناظره» (متن مناظره‌های انتخاباتی یازدهمین دوره ریاست جمهوری)؛ نشر سروش