توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 508074
نقص فنی در دو هواپیمای تابان
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۹
دو پرواز شرکت هواپیمایی تابان که بنا بود شب گذشته و صبح امروز انجام شود، به دلیل نقص فنی هواپیما با تاخیر مواجه شد که یکی از آن‌ها با پیگیری‌های شرکت، انجام شده و دیگری در دست اقدام است.

به گزارش ایسنا، پرواز شماره ۷۲۵۵ شرکت هواپیمایی تابان که بنا بود صبح امروز فرودگاه شهید بهشتی اصفهان را به مقصد نجف اشرف ترک کند، به دلیل نقص فنی هواپیما با تاخیری ۱۰ ساعته عصر امروز انجام شد.

فروغ جعفرزاده - مدیرکل روابط عمومی شرکت تابان - درباره دلایل تاخیر این پرواز به ایسنا توضیح داد: با توجه به اشکال فنی که در یکی از هواپیماهای شرکت به وجود آمده بود، این پرواز متاسفانه با تاخیر مواجه شد.

به گفته وی، مسئولان شرکت در طول تمام مدت با مسافران این پرواز ارتباط داشته و اطلاعات دقیق از چگونگی زمان پرواز را به آن‌ها ارائه کردند که خوشبختانه پس از برطرف شدن اشکالات، این پرواز عصر امروز اصفهان را به مقصد نجف ترک کرد.

در پرواز شب گذشته استانبول به تهران این شرکت هواپیمایی نیز مشکلات فنی هواپیما باعث توقف فرآیند پرواز شد که بر اساس اعلام شرکت، پیگیری‌ها  در این زمینه ادامه دارد.

جعفرزاده در این زمینه نیز توضیح داد: هواپیمایی که شب گذشته به استانبول رسیده بود، به دلیل نقص فنی امکان بازگشت به تهران را نداشت و از این رو مسئولان فنی شرکت کار خود را برای برطرف کردن این نقص آغاز کردند.

وی ادامه داد: پس از آنکه مشخص شد این هواپیما در کوتاه مدت امکان پرواز ندارد، با هماهنگی‌های انجام شده، تمام مسافران به هتل انتقال داده شدند و در حال حاضر تلاش برای برطرف کردن نقص فنی هواپیما ادامه دارد.

به گفته مدیر روابط عمومی شرکت تابان، در صورتی که امکان برطرف کردن نقص فنی وجود داشته باشد، از همان هواپیما برای بازگرداندن مسافران استفاده خواهد شد و در غیر این صورت با در نظر گرفتن هواپیما و پرواز جایگزین، مسافران به تهران بازگردانده می‌شوند.
 
کلمات کلیدی : نقص فنی+هواپیمایی تابان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.