توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 308571
حضور بانوان در ورزشگاه ها قطعی نیست
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۲۵
مشاور وزیر و مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران با بیان اینکه موضوع ورود بانوان به ورزشگاه ها تا کنون مشخص و تعیین تکلیف نشده گفت: این موضوع در وزارت ورزش و جوانان درحال بررسی و پیگیری است.

به گزارش ایرنا، حمیدرضا گرشاسبی افزود: هنوز تصمیم مشخصی برای حضور بانوان در ورزشگاه ها و سالن های ورزشی به منظور تماشای مسابقات فوتبال و والیبال اتخاذ نشده، اما این موضوع در وزارت ورزش و جوانان درحال بررسی است.

وی اظهار کرد: این موضوع باید بصورت کلی و در عرصه کلان مدیریتی مورد بحث و بررسی قرار گرفته و در خصوص آن تصمیم گیری شود.

* کمک مالی دولت به تیم های لیگ برتری ممنوع است
مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران با اشاره به بررسی مشکلات تیم های لیگ برتری باشگاههای سایپا، پرسپولیس، استقلال، نفت تهران و راه آهن با حضور مدیران عامل این باشگاهها، گفت: کمک نقدی دولت به تیم های لیگ برتری براساس مصوبه مجلس شورای اسلامی ممنوع است.

* ورزشگاه مرغوبکار و درفشی فر به استقلال و پرسپولیس واگذار می شود
مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران در ادامه گفت: مجموعه های ورزشی مرغوبکار و درفشی فر قرار است از حالت خصوصی به دولتی تبدیل شوند که در صورت تحقق این مهم ، این دو مجموعه از طریق اداره کل ورزش و جوانان استان تهران دراختیار دو باشگاه استقلال و پرسپولیس قرار می گیرد.

* ورزشگاه تختی میزبان بازی های خانگی تیم ملی فوتبال افغانستان
مشاور وزیر ورزش و جوانان گفت: مسابقات تیم ملی فوتبال افغانستان در جریان بازیهای مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و مسابقات آسیایی ۲۰۱۹ امارات در ورزشگاه تختی برگزار می شود.
 
کلمات کلیدی : حضور بانوان در ورزشگاه ها
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.