نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 470373
جهانگیری: مدیران هیچ منتی بر مردم نداشته باشند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۵
نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: مدیران هیچ منتی بر سر مردم نداشته باشند و اگر کار یا تلاش کرده اند تن‌ها انجام وظیفه بوده است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، اسحاق جهانگیری در آیین خدمت رسانی آب و برق به روستاهای کشور افزود: اگر خدایی نکرده مدیران خوب عمل نکرده باشند در پیشگاه خداوند و مردم باید پاسخ باشند.

وی گفت: دولت یازدهم در مقطعی از تاریخ امور را بر عهده گرفت که مشکلات بسیاری وجود داشت، کمبودها، گرانی ها، سوء مدیریت‌ها و عدم اشراف به امور مشکلات بسیاری در کشور بوجود آورده بود.

نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری افزود: در دولت‌های قبل با وجود مطرح شدن شعار عدالت و رفع محرومیت روز به روز بر میزان محرومیت کشور افزوده می‌شد.
جهانگیری تاکید کرد: در سال ۹۲ به تعبیری ساده سفره روستاییان در مقایسه با سال‌های قبل از آن بیش از ۳۵ درصد کوچک‌تر شده و زندگی آن‌ها با دشواری هایی روبرو بود.
وی گفت: در بخش خدمت رسانی به مردم مانند آب و برق رسانی و راه سازی هم وضعیت چندان مناسبی وجود نداشت این در حالی است که ما از ابتدای انقلاب برای این کار بسیج شده بودیم.

نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد: مهمترین مسئله این است که مدیر بداند که مشکل و راهکار چیست و برای برون رفت از مشکلات چه کار باید کرد.
 
کلمات کلیدی : جهانگیری، روحانی
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۳:۵۴:۴۶
راست می گه بیچاره چرا باور نمی کنید ؟ خب حق و حسابشان را تمام و کمال از صندوقها برداشته انددیگه پس منت گذاری نیاز نیست که (4329452) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۵:۰۱:۵۷
فقط حقوق نجومی گرفته اند (4329728) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.