نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 504078
اولین نامه شریعتمداری به جهانگیری
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۴۷
شریعتمداری در اولین روز وزارت خود با ارسال نامه‌ای به جهانگیری خواستار لغو مصوبه دولت و لغو اسقاط خودرو توسط خودروسازان داخلی شد.

به گزارش تسنیم، محمد شریعتمداری وزیر جدید صنعت، معدن و تجارت امروز در اولین نامه خود به جهانگیری معاون اول رئیس جمهور خواستار اصلاح مصوبه دولت و  لغو اسقاط خودرو توسط خودروسازان داخلی شد. 

شریعتمداری در نامه خود به معاون اول تأکید کرده است" متأسفانه علی رغم مذاکرات وزیر سابق صنعت، معدن و تجارت با جنابعالی و اتخاذ تصمیم در خصوص عدم شمولیت اسقاط خودرو جهت خودروهای ساخت داخل به دلیل تبعات منفی آن بر بازار خودرو و همچنین افزایش قیمت تمام شده برای مشتریان(در کنار قیمت گذاری خودرو توسط شورای رقابت)، در جدول مصوبه یاد شده این بند اضافه گردیده لذا خواهشمند است دستور فرمایید مصوبه مذکور اصلاح و خودروهای تولید داخل از شمولیت این بند حذف شود. "
 
کلمات کلیدی : شریعتمداری+جهانگیری+وزارت صنعت معدن+اسقاط خودرو
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۳۰ ۱۹:۵۰:۵۳
عجب کاری کردند .خیلی از مردم با شرایط اقساطی با سود کمتر از خودروسازها خودروی قسطی می گرفتند وپول اقساط رو هم تو چهار یا پنج قسط میدادند .الان باید برن دوباره با نرخ بالاتر گیر شرکتهای لیزینگ وبازار ازاد بشن بخوان یک خودرو ارزان ملی بخرن.بابا دست مریزاد. (4529113) (alef-13)
 
قادری
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۳۰ ۲۳:۳۳:۰۰
وزیر محترم لطفا با انتصاب مدیران کار آمد ایران خودرو و ایساکو (خدمات پس از فروش!!!) را از این فلاکت نجات دهید . تشکر (4529323) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.