نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 404178
جریمه عجیب تراکتورسازی بعد از اتفاقات دیدار برابر پرسپولیس
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۴۶
کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، باشگاه تراکتورسازی را به دلیل اتفاقات بعد از دیدار برابر پرسپولیس تنها پنج میلیون تومان جریمه کرد.

به گزارش سایت فدراسیون فوتبال، دیدار دو تیم تراکتورسازی تبریز و پرسپولیس تهران در هفته پنجم رقابتهای لیگ برتر فوتبال برگزار شد. پس از پایان مسابقه لیدرها و مسئول کانون هواداران تیم تراکتورسازی تبریز با عکاسان و خبرنگارانی که از تهران برای پوشش خبری به ورزشگاه آمده بودند، درگیر شده و اقدام به کتک کاری کردند و در نهایت این امر باعث مجروح شدن چند نفر از خبرنگاران شد.
کمیته انضباطی پس از بررسی و برگزاری نشست در باره تخلفات صورت گرفته اعلام کرد که با مشاهده کلیه مستندات پرونده و گزارش ناظر مسابقه، تخلف لیدرها و مسئول کانون هواداران تیم تراکتورسازی تبریز محرز بوده و به استناد بندهای یک و دو ماده 70 آیین نامه انضباطی  رای به محکومیت باشگاه تراکتورسازی تبریز به پرداخت مبلغ 50 میلیون ریال به عنوان جریمه نقدی صادر کرد.
همچنین قلیچ خانی- مسئول کانون هواداران باشگاه تراکتورسازی تبریز به مدت دو جلسه از همراهی تیم خود و حضور در ورزشگاه برگزاری مسابقات این تیم محروم است.
رای صادر شده از سوی کمیته انضباطی قطعی اعلام شد.
 
 
کلمات کلیدی : باشگاه تراکتورسازی+باشگاه پرسپولیس
 
بیل منه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۲۸ ۱۶:۰۳:۴۲
با این جریمه های آبکی منتظر تکرار ان باشید بخصوص از طرف هواداران تراکتور که همیشه به همه چیز معترضند....بابا مکه تقصیر مردم شما الکی فکر کردید قهرمانید؟؟؟؟ (3979403) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.