توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 454579
تلاش بریتانیا برای گسترش روابط تجاری با ایران
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۳۲
لیام فاکس وزیر تجارت بریتانیا امروز چهارشنبه در سخنانی تاکید کرد: من کاری را در وزارت تجارت زیر نظر دارم که چگونه می توان کانال های موثر پرداخت با ایران را عادی کرد و فرصت های تجاری با این کشور را گسترش داد.
به گزارش تسنیم، وزیر تجارت بریتانیا از تلاش این کشور برای عادی سازی کانال‌های موثر پرداخت با ایران و یافتن فرصت‌های تجاری بیشتر با تهران خبر داد.

به گزارش رویترز، لیام فاکس وزیر تجارت بریتانیا امروز چهارشنبه در سخنانی تاکید کرد: من کاری را در وزارت تجارت زیر نظر دارم که چگونه می توان کانال های موثر پرداخت با ایران را عادی کرد و فرصت های تجاری با این کشور را گسترش داد.

بریتانیا که قصد خروج از اتحادیه اروپا را دارد، به دنبال تقویت روابط و همکاری های تجاری با سایر کشورها است و کشورهای خاورمیانه را نیز هدف اصلی خود قرار داده است.

پیش بینی می شود ترزا می نخست وزیر بریتانیا تا پایان مارس روند خروج از اتحادیه اروپا را آغاز خواهد کرد. نمایندگان مجلس اعیان به تازگی به نخست وزیر بریتانیا اجازه داده اند تا روند خروج از اتحادیه اروپا را آغاز کند.
 
کلمات کلیدی : انگلیس+ایران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.