نظر منتشر شده
۲۰۷
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 369970
اولتیماتوم جهانگیری به مدیران با فیش های نجومی: خودتان استعفا دهید/ حقوق‌های نامتعارف باعث مخفی‌‌کاری فسادهای میلیاردی نشود
بخش سیاسی الف، 17 تیر 95
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۷ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۸
عاون اول رئیس‌جمهور با بیان اینکه موضوع فیش‌های نجومی نباید باعث مخفی‌کاری فسادهای هزارمیلیاردی شود از دارندگان این فیش ها خواست تا خودشان استعفا دهند.

اسحاق جهانگیری پیش از ظهر پنجشنبه در همایش «مازندران، اقتصاد مقاومتی و برنامه ششم توسعه» در بابلسر با اشاره به اینکه دولت با جدیت در حال بررسی موضوع فیش‌های حقوقی است اظهار داشت: دولت به طور جدی در حال بررسی و برخورد است و آن‌هایی که حقوق نجومی گرفتند خودشان بروند و استعفا بدهند.

اهم اظهارات معاون اول رییس جمهور را در ادامه به نقل از مهر بخوانید؛

*بی توجهی به مسائل اقتصادی کشور به دنبال آن مشکلات امنیتی را ایجاد می‌کند و تقریباً از مؤلفه‌های اقتدار یک کشور مؤلفه اقتصادی محسوب می‌شود.

* جمعیت دهه ۶۰ امروز وارد دوره اشتغال کشور شده‌اند و هرسال یک‌میلیون فارغ‌التحصیل در کشور داریم و امروز ۲.۵ میلیون بیکار از گذشته داریم و هرسال نیز به این بیکاری افزوده می‌شود.همه مطالبات در زمینه رفع بیکاری را تنها نباید از دولت طلب کرد بلکه همه کشور باید پاسخگو باشند و از همه ظرفیت‌ها باید برای رفع مشکل بیکاری، درآمد و قدرت خرید مردم استفاده شود.

*{ با اشاره به اینکه طی سنوات گذشته سفره زندگی مردم کوچک‌تر شد}: تحریم‌های کشورهای غربی و بی‌تدبیری در ۱۰ سال گذشته و از بین بردن درآمدها سبب شد درحالی که می‌توانستیم. ۲۰۰ میلیارد دلار ذخیره اقتصادی داشته باشیم اما به دلایل مختلف این رقم باقی نماند.

*"متاسفانه عده ای با دریافت های غیر متعارف و نجومی ، قلب مردم را جریحه دار کردند که دولت از این بابت رسما از مردم عذرخواهی می کند .

*به همین منظور بی سابقه ترین تغییرات در مدیریت بانکی کشور صورت گرفت و قطعا با متخلفان برخورد می شود .

*در کشور، جوانی ۳۰ ساله ۱۰ هزار میلیارد تومان پول کشور را به یغما برده است اما تاکنون کسی مسئولیت آن را نپذیرفته و یا از مردم عذرخواهی نکرده است .

*آن چیزی که موجب نگرانی جامعه شده است فساد بزرگ مالی است که تا یکصد سال آینده مردم آن را فراموش نمی کنند و نباید با مطرح کردن فیش های نجومی ذهن مردم را از اصل موضوع منحرف کرد ."

*یک عده‌ای از ظن خودشان درباره اقتصاد مقاومتی اظهارنظر می‌کنند که تنها انگیزه‌های جریانی و سیاسی دارند و ما هم به آن توجه نمی‌کنیم و آنچه برای ما مهم است اجرای دقیق سیاست اقتصادی است و بعضی‌ها فکر می‌کنند که توزیع مثلاً مرغ در روستا یک اقتصاد مقاومتی است و ما نمی‌گوییم که اقتصاد مقاومتی نیست اما این شکل اجرای اقتصاد مقاومتی نیست.

* اقتصاد ایران در همین شرایط فعلی جزو ۲۰ کشور و اقتصاد جهان قرار دارد و پیش‌نیاز در اقتصاد مقاومتی و بهره‌وری در اقتصاد، پشتوانه فرهنگی است. یکی از اولویت‌های امسال دولت این است که باید بازار داخلی کشور به‌طورجدی رونق گرفته و فعال شود و باید در مبارزه با کالای قاچاق کالا با جدیت بیشتری وارد شد.

* قاچاق به‌صورت سیستمی در کشور وجود دارد که زنگ خطر جدی است و بازار واردات حفاظتی کشور ایجاد شود و باید نسبت به محصولات وارادتی حفاظت و مراقبت صورت بگیرد تا حمایت از تولیدکننده انجام شود.

* پیش‌بینی‌شده است تا بازار صادرات امسال ۱۰ میلیارد دلار افزایش یابد و سهم استان‌ها در نقش‌آفرینی این حجم صادرات مشخص‌شده است.نزدیک به هفت ماه ذخیره گندم در کشور وجود دارد که رکود جدید در ذخیره‌سازی گندم در کشور است که امیدواریم امسال به خودکفایی در تولید این محصول استراتژیک برسیم.صادرات نفت در کشور روزانه ۲ میلیون و ۵۶۰ بشکه در روز بوده که در سه ماه اول امسال به این میزان دست‌یافته‌ایم.

* قانون جدید نظام بانکی کشور تا هفته آینده رونمایی خواهد شد و شاهد کمک جدی سیستم و نظام بانکی به بازار تولید کشور خواهیم بود.
 
کلمات کلیدی : فیش حقوقی+حقوق مدیران+حقوق+حقوق های نجومی+جهانگیری
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۴:۱۸:۱۸
این اولتیماتوم در بر گیرنده فریدون هم هست ؟ (3808997) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۸ ۰۱:۲۸:۳۶
مگه فریدون حقوق نجومی میگیره که اولتیماتوم شاملش بشه؟ (3809980) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۱۸ ۰۲:۱۴:۰۵
نه پسر خاله من ميگيره (3810030) (alef-13)
 
راسخ
Canada
۱۳۹۵-۰۴-۱۸ ۰۱:۳۲:۲۳
نه فريدون و جهانگيري مستثني هستن !!!شما به اين دو تا گير نده ديگه داداش!!! (3809988) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۸ ۰۹:۴۹:۱۶
کسی از دکل گمشده خبر داره؟؟

کسی سندهای تهمتهای اخیر به اقای فریدون را دیده؟ (3810226) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۸ ۲۳:۰۶:۲۱
واقعن خسته نباشید آقای مهندس می خواید مردم ازشون خواهش کنن؟ شاید قبول کردن؟

می گم یه تریبون بدیم خانم صفدر حسینی دایم در مورد این موضوع حرف بزنن (3811702) (alef-13)
 
حمید
Netherlands
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۴:۱۸:۴۰
آقا اونا چه گناهی دارند
خودنپتونو محاکمه کنید
شما حقوق دادید (3808999) (alef-13)
 
۱۳۹۵-۰۴-۱۸ ۱۰:۴۴:۱۲
بخدا منم یک ماهه دارم به این فکر می کنم واقعا شما چه گناهی کردی که بهت ماهی 100 میلیون میدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
باید مدیران این آقایان محاکمه شوند همان هایی که با زیرکی اسمی ازشان در میان نیست رئیس بانک رفاه که خودش مسئول تعیین حقوقش نیست یک بالاسری برای او حقوق معین کرده دیگر!!!
دولت روحانی به اندازه دوره احدی نژاد یا حتی بیشتر مفسد اقتصادی دارد تفاوتش این است که دوره احمدی نژاد این دزدی ها غیر قانونی بود الان قانونی شده و در آن زمان تحریم وجود داشت و الان ظاهرا تحریم ها را برداشته اند (3810274) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۴:۱۹:۵۶
خیلی مسخره است
اونا چرا استعفا بدهند
تو بهشون حقوق نده
مگه نه تو دولتی (3809002) (alef-13)
 
کیهان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۴:۲۰:۱۱
مطلوبست فیش حقوقی جهانگیری در زمان تصدی عنوان ریاست هیئت مدیره سیمان تهران (3809003) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۴:۲۲:۲۰
مواظب باش !
با فریدون طرفیآ (3809007) (alef-13)
 
الف ر
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۴:۲۴:۳۰
اميدواريم كه اين برخورد ها در قوه قضائيه هم صورت بگيرد نه تنها حقوق بلكه ساير امتيازات از جمله زمين و خونه ورانت ها ديگر هم بررسي بشه هر چند زهي خيال باطل !!!! (3809009) (alef-13)
 
زرندی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۴:۲۶:۵۵
با این اوضاع و احوال دریافتی نجومی مدیران ؛ سخن از اقتصاد مقاومتی ، بیهوده است (3809010) (alef-13)
 
France
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۴:۲۷:۱۹
آفرين (3809011) (alef-13)
 
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۸:۱۰:۳۹
اتفاقا من از این مساله خیلی خوشحال نیستم. یعنی آیا واقعا ما فسادهای بزرگتری درکشور نداریم؟؟؟ اگر واقعا اینچنینه باید خوشحال باشیم ولی اگر داریم باید ناراحت باشیم که یک مدت همه بحث مسئولان شده حقوقهای چند ده میلیونی چون این یعنی توجه ما از فسادهای بزرگتر کنار میره. البته در هرصورت باید با حقوقهای غیرمعقول و بی ضابطه برخورد بشه ولی نه اینکه یک مدت همه چیزما بشه بحث این حقوقها. (3809389) (alef-13)
 
بیگی29
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۹:۲۳:۲۹
اگر توانایی در کسی وجود دارد قانون از کجا آورده ای را اجرا کند تا معلوم شود ثروت های افسانه ای باد آورده یقه سفید ها و بی یقه ها و هر نوع یقه از کجا و چگونه به دست آمده؟ آیا مسلمان هستید؟میدانید تا کوخی خراب نشود کاخی بر پا نمیشود؟ به فقر و یکی از آثار آن دزدی و نا امنی توجه دارید؟ میدانید نا امنی اگر مثل فساد نهادینه شود اول یقه خود شما (از هر نوع یقه که باشد) را خواهد گرفت؟ (3809510) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۲۱:۲۸:۰۵
دولت و زیرمجموعه های دولت و سازمان های دولتی و شبیه خصوصی و سازمان های خود مخطاری کشور یکم از ریخت و پاشای بیخودیشون کم کنند کلا یارانه به همه میشه داد که هیچ کل مملکت میشه اباد کند همیشه برای من این سوال بزرگ بود که خدایا ما که بزرگترین ذخایر نفت و گاز جهان داریم چرا انقدر بدبختیم حالا فهمیدم انقدر یک سری می خورن اصلا پولی نمیمونه برسه به مردم (3809669) (alef-13)
 
United Kingdom
۱۳۹۵-۰۴-۱۸ ۱۰:۳۸:۲۲
واقعا از برخی نگاهها آدم تعجب میکنه. هیچ بحثی نیست که فساد در ایران زیاده و ولی اینکه فکر کنیم با پول نفت کل کشور آباد میشه ساده بینانه است! کل درآمد نفت ایران در شرایط فعلی شاید به صد میلیارد دلار هم نرسه ولی کشورهایی مثل مالزی بدون نفت چندین برابر این صادرات دارن! اونهم با رابطه خوب با کشورهای جهان و جذب سرمایه گذاری خارجی و داخلی و مدیریت درست! (3810266) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۲۱:۵۵:۱۲
شما چرا هنوز فک می کنی یکی باید دزدی کنه تا پولدار بشه ؟ امثال بیل گیتس و هزار کار افرین دیگر همه حق کسی را خوردند؟!! کوخ کی رو اینها خراب کردند ؟! (3809707) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۸ ۰۰:۴۱:۳۵
خیلی از ادم های که پولدار شدن با رنج و زحمت و خرج نکردن به پول رسیدن (3809940) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۸ ۰۳:۳۷:۳۷
یکی از همین وطنی ها بیاد شفاف داستان پولدار شدنشو بگه و هر جاش مبهم بود بشه ازش سوال کرد. از همین وزاری کابینه هم میتونه باشه. (3810098) (alef-13)
 
بیگی29
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۸ ۰۹:۱۹:۴۸
تو باغ نیستید.ثروت های باد آورده با دسترنج متفاوت است.بودند وهنوز هم هستند با ثروت های حلال که برای گروه بیشماری هم اشتغال درست کردند.نوش جانشان.خیلی از صنایع فعلی و صنایع بر باد رفته نتیجه دسترنج آنها است. (3810202) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۸ ۱۳:۱۲:۲۸
اگر در مورد بیل گیتس کمی مطالعه کنید و ببینیند چگونه از موضع امپریالیست حرف میزند ساده انگارانه نمیفرمایید کوخ خراب نکرده داداش این اقا و امثال او میلیونها کوخ دارند خراب میکنند یا به خراب شدن ان کمک میکنند وگرنه امپریالیسم اجازه فعالیت بهشون نمیده (3810562) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۸:۴۸:۵۶
حقوق پزشکان هیچ تناسبی با کار آنها ندارد. باید کارانه و حقوق پزشکان هم مشمول دستور رییس جمهور شود. پزشکی که مادی است و حقوق های چند ده میلیونی ، بلکه چند صد میلیونی را طلب می کند، بهتر بود که تاجر و بازاری می شد. تا موقعی که حقوق های نجومی پزشکان تعدیل نشود، آحاد جامعه احساس بی عدالتی و تحقیر می کنند. (3809431) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۲۱:۳۹:۳۷
. ارزش کار پزشک بالاتر از این حرف هاست . تا به کی حسادت و تنگ نظری؟ (3809680) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۴-۱۸ ۰۲:۱۲:۰۷
در خصوص پرداخت پزشکان به اطلاع شما می رسانم که به اظهار خود وزارت بهداشت اکثر پرداختهای پزشکان سقفش 80 میلیارد یعنی 1 میلیارد تومان در سال است. و در مقابل لیسانسیه ها و فوق لیسانسیه های تابع قانون کار که زیر 1 میلیون در ماه می گیرند اسفبار است. در زمان شاه حداکثر اختلاف فقط 6 برابر با مردم عادی بود. از طرفی اینت آقایان حقوق میلیاردی از بابت ویزیت بعدازظهرشان می گیرند و همینطور همین مقدار حق عمل جراحی. یعنی دوسه میلیارد در سال. این کدام عدالت است که اینها 3 میلیارد در سال بگیرند و یک فوق لیسانس تابع قانون کار 10-12 میلیون؟ (3810028) (alef-13)
 
نعمت
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۸ ۱۰:۰۹:۱۸
منظورت اینه که ارزش یک پزشک بالاتر از همه تحصیلکرده هاست؟؟ زهی خیال باطل. پزشکان بر مشاغلی همچون هیات علمی دانشگاه ها به هیچ وجه برتری ندارند نه از نظر هوشی، نه از مدرک و تحصیل چه بسا رشته هایی همچون فیزیک، ریاضیات، برق ، عمران، شیمی و بیولوژی سلولی و مولکولی ... به مراتب دشوارتر از پزشکی هستند. شما به من بگویید دستاورد پزشکان چه بوده است که به توهم شما از همه بالاترند، بجز ورود دارو و تجهیزات با پول نفت و وابستگی کامل به بودجه بیت المال نوآوری پزشکان چیست؟؟ در زمینه فیزیک و مهندسی ما در ارتباط با هسته ای به خودکفایی رسیدیم ، در زمینه بیولوژی سلولی در ارتباط با سلولهای بنیادی به خودکفایی رسیدیم و نازایی حل شد و در زمینه نفت بدر تولید بنزین در شرایط تحریم به خودکفایی رسیدیم .... در زمینه پزشکی پول نفت قطع بشه پزشکان می توانند مانند سازمان انرژی اتمی و رویان و پالایشگاه های نفت خودکفا باشند. جهت اطلاع خوانندگان عرض شود حتی داروهای نوترکیب با همت بیوتکنولوژیست ها تولید می شوند نه با همت پزشکان. وارد کردن دارو، واکسن و تجهیزات از خارج با پول نفت و گرفتن کارانه چن صد میلیونی کل هنر پزشکان و وزارت پزشکان است. حالا شما کی گویید پزشکل بالاتر از اینهاست از چی بالاتره از کی ؟؟ (3810246) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۲۱:۴۹:۰۷
من موندم اگر مردم فقیرند این همه برج و ساختمان های چندین هزار میلیاردی را چه کسانی می سازند؟ (3809696) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۴-۱۸ ۰۲:۱۳:۵۷
الان بیشتر معاملات پنت هاوس را پزشکان انجام می دهند. جهت اطلاع. و اینکه دولت 1 میلیارد تومان در سال فقط شیفت صبح می گیرند غیر از دست رنج وزیریتهای میلیاردی و عملهای میلیاردی. این هم عین عدالته!!! (3810029) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۵-۰۴-۱۸ ۱۰:۴۷:۱۲
پزشکان و مدیران دولتی رده بالا
تو فکر میکنی وقتی بالای 10 طبقه ممنوع است چه کسی در حال ساخت 20 به بالا است
واقعیت هایی وجود دارد که خیلی تلخ است ولی چه بهتر که سر بسته بماند (3810282) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۸ ۱۱:۱۲:۱۱
مال دکتر ها و مدیران و بقیه که دستی در کار دارند (3810321) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۸:۵۲:۰۴
سر نخ پرداخت حقوق‌های چند صد میلیونی و پاداش‌های نجومی به بعضی از مدیران در این دولت به برادر آقای رئیس جمهور رسیده است. آیا نمی‌خواهند با این شخص صاحب قدرت و ثروت برخورد بکنند؟ (3809440) (alef-13)
 
رزمنده دفاع مقدس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۲۰:۵۸:۴۰
نه اخوی . خوب که باریک بشی < سر نخ پرداخت حقوق‌های چند صد میلیونی و پاداش‌های نجومی بر میگرده به دولت پاک دست > . فکر میکنی آن 800 میلیارد دلار کجا رفت؟ دولت روحانی آه ندارد که با ناله سودا کند . (3809638) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۴-۱۸ ۰۲:۱۵:۱۷
بله. نمی تونه یارانه را بدهد. اما نمی دانم چطوری می تونه سالی یک میلیارد به پزشکان بدهد. مسئله عدالت و ... بکنار. (3810032) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۱۸ ۰۲:۱۷:۰۹
اصلا دولت قبل بد كاره
اين دولت چرا روي همه را سفيد كرده؟ (3810034) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۵-۰۴-۱۸ ۱۰:۵۰:۵۹
من نمیدانم چه کسی شما را شستشوی مغزی داده
دولت روحانی برای مردم پول ندارد وشب یارانه ها کابوس می بیند پس چطور می تواند تنها به یک مدیر بانکی در یک سال 1 میلیارد حقوق و مزایا دهد ؟؟؟؟؟
اقوام ما در آمریکا شرکت دارد این پرداختی برایش شگفت آور است
کمی فکر کنید تورو خدا کمی تعقل لازم است (3810286) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۲۱:۰۳:۲۰
شما برا این حرفت مدرکی داری؟؟؟ یا به صرف هوچی گری یه عده؟ (3809643) (alef-13)
 
Italy
۱۳۹۵-۰۴-۱۸ ۱۰:۳۹:۲۹
یک عده شروع کردن هی میکن سرنخ به برادر رییس جمهور میرسه ولی حتی نمیگه جرم برادر آقای رییس جمهور چیه؟؟؟؟ برجام؟؟؟ (3810269) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۸:۵۲:۲۶
سازمان بازرسی کل کشور باید به اموال و دارائی‌های رؤسای صندوق توسعه ملی و... رسیدگی و با ارسال پرونده‌شان به دادگاه پول بیت‌المال ملت را از حلقومشان بیرون آورد و دادگاه مجازات بسیار شدید برای آنها در نظر بگیرد. (3809441) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۸:۵۳:۲۹
دولت تدبیر در حالی حقوق‌های نجومی را به دولت قبل نسبت می‌دهد که برخی قوانین آن دولت را لغو کرد، یعنی مسکن مهر و سهام عدالت را تعطیل کرد، کاهش ساعت کاری ماه مبارک را اجرا نکرد، تمام بخشداران، فرمانداران، استانداران و مدیران دولت قبل را با لودر تعویض کرد ولی از دادن حقوق‌های کلان به مدیران خود نگذشت. چون اگر حقوق نجومی نباشد کار نمی‌کنند؟! این است منطق دولت تدبیر و امید و اعتدال!! (3809447) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۲۰:۳۱:۲۵
این است کلید پوسیده و نا کار آمد (3809604) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۸ ۰۱:۳۵:۱۶
1- مجوز دریافتی نجومی روسای صندوق توصعه ملی را دولت قبل تصویب کرده.
2- نه اینکه تمام بخشداران، فرمانداران، استانداران و مدیران دولت اصلاحات را دولت قبل با گاری تغییر داد؟ احمدی نژاد آنها را با بولدزر با خاک یکسان کرد. (3809991) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۸:۵۳:۵۴
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفته است انتشار فیش‌های حقوق نجومی مدیران حمله به دولت می‌باشد. اگر چنین است پس چرا چند نفر از دریافت کنندگان حقوق‌های نجومی را مجبور به استعفا کردند؟ چرا وزیر اطلاعات از افشاکنندگان تشکر کرد؟ (3809449) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۲۰:۱۷:۵۹
حقوقهای نا متعارف مربوط به امروز نیست..چرا تا امروز سکوت کردید؟! (3809582) (alef-13)
 
Italy
۱۳۹۵-۰۴-۱۸ ۱۰:۴۳:۰۴
8 سال دولت اصولگرا قدرت رو در دست داشت 12 سال هم مجلس اصولگرا حرفی نبود و قوانین حقوقها اصلاح نشده! حالا میگن چرا روحانی ظرف این سه سال هیچ کاری نکرده! (3810273) (alef-13)
 
Canada
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۲۰:۲۳:۵۷
اول فريدون و بعد هم خودت استعفا بده اگر راست ميگي، حتما كه نبايد رسانه ها بيافتن دنبالتون. (3809594) (alef-13)
 
محمد
Canada
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۲۰:۲۹:۳۹
حسين فريدون و دوم خودتون هم اگر استعفا بديد روحاني راي مياره . در مورد خودتون شفافسازي نكرديد؟؟؟ (3809602) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۲۰:۳۱:۵۹
آقای جهانگیری ، لطفا برای پروازهای کوتاه از هواپیماهای قاره پیما استفاده نکنید اینا مال بیت المالند. چند هفته پیش رییس جمهور یه کشور اروپایی با هواپیمای مسافربری به ایران اومد. (3809605) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۸ ۰۱:۳۷:۵۱
هنوز هواپیما های قاره پیما تحویل نگرفتیم. لااقل بذار سه چهار روز از ماه رمضان بگذره بعد دهان به افترا باز کن. (3809995) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۱۸ ۰۲:۲۰:۱۹
نگرفتيم
ولي از قبل داشتيم
بعدشم اينجور رفتارا از دولت طبيعي است و بيان آن افترا محسوب نمي شود (3810039) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۲۰:۳۲:۴۱
عارف باید قبول میکرد معاون اول میشد.بین حرف تا عمل فاصله زیاد است.به انچه میفرمایید عمل کنید ما میبینیم.نیاز به تکرار نیست. (3809606) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۲۰:۳۲:۴۲
جناب جهانگیری اگر فیشی رسانه ای نمی شد دوستان شما نظیر صفدر حسینی و دوستان فریدون ساله میلیاردها تومان حقوق می گرفتند...لابد شماها خبر نداشتید؟ نه؟ فقط جوش 45 تومان یارانه را می زنید؟ (3809607) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۸ ۰۱:۳۹:۵۱
پس سازمانهای نظارتی در این میان چه کاره اند؟ لابد با توصیه پذیری جاده صاف کن فیشهای نجومی اند! (3809998) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۲۰:۵۴:۴۵
خدا حفظ کند این مرد را . با این جمله که « موضوع فیش‌های نجومی نباید باعث مخفی‌کاری فسادهای هزارمیلیاردی شود » با زبان بی زبانی بعضی ها را مخاطب قرار داد ! (3809633) (alef-13)
 
علی
Germany
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۲۱:۰۴:۲۵
اول از همه خودت باید استعفا بدی (3809645) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۴:۴۰:۳۳
جهانگیری:
عده ای با حقوق های نجومی، قلب مردم را جریحه دار کردند؛ دولت عذرخواهی می کند / جوانی ٣٠ ساله ١٠ هزار میلیارد تومان را به یغما برد، اما نه کسی مسئولیتش را پذیرفت، نه عذرخواهی کرد

این جوان 30 سال در دولت قبل اسمش چی ؟؟ (3809029) (alef-13)
 
توحید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۷:۲۴:۳۳
اسمش بابک زنجانی بود
دلال نفتی بود که ایران نمی تونست بفروشه، مثل چند صد نفری که موقع تحریم برای کشور از این کارا می کردن. راننده ی رئیس بانک مرکزی بوده، از دست روحانی و جناب رفسنجانی لوح تقدیر دریافت کرده، 5 میلیارد هم به ستاد انتخاباتی روحانی کمک کرده بنده خدا.
چند سالی دلالی نف کرده، نفت می فروخت، بعد یهویی اسمش رو دوستان لو دادن، حساب هاش بلوکه شد، نتونست پول رو برگردونه، بعد هم محاکمه شد، محکوم شد به اعدام، الانم اموال ش داره مصادره میشه. (3809336) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۲۱:۵۶:۴۲
الهی ... من بمیرم! اصلا روحانی پیت پیت نفت می داد زیر دستش کی گفت بفروش ! نکه اون موقع روحانی سر کار بود واسه همونه!! (3809711) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۲۲:۴۴:۰۷
از دست روحانی لوح گرفته ولی در زمان احمدی نژاد ایشون نفت میفروخته ! چه کسی نفت به ایشون داده بفروشه ؟؟ (3809788) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۸ ۰۶:۵۰:۵۷
چناب توحید همه را گفنی اما این را نگفتی که اصلا چه لزومی داشت طوری در رفتار وگفتار عمل کنیم که بهانه دست دشمنان برای تحریم بیشتر بدهیم تا بعد مجبور باشیم برای رفع آن از بابک جان مدد بطلبیم !!! مگر این مملکت سیاستمدار و وزارتخانه ندارد که افسارش را دست یک جوان 30 ساله بدهد این اگر ناشی از ندانم کاری نیست پس چیست ؟ این اگرناشی از نداشتن درک عمیق وصحیح نسبت به نیازهای واقعی مملکت نیست پس چیست ؟ اولویتهای ما کدام بود ؟! نان شب مردم یا پا فشاری بر قدرت هسته ای یا دروغ خواندن هلوکاست کدام ؟! الان هم سعی دارید با هیاهو طوری وانمود کنید که مشکلات اقتصادی مردم فقط وفقط به دلیل چند فیش حقوقی نا متعارف است!!! (3810137) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۷:۴۹:۳۸
بابك زنجاني ويا يه اسم ديگه چه فرقي مي كنه؟ (3809372) (alef-13)
 
امیر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۸:۰۴:۰۱
عزیزم اون جون 30 ساله اسمش شهرام جزایریه و در دولت اصلاحات بود (3809382) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۸:۵۲:۴۳
امروز کسانی عضو ستاد مبارزه با فساد شده‌اند که خودشان عضو هیئت مدیره چند کارخانه و شرکت بوده و بابت هر کدام حقوق و پاداش می‌گیرند. با چنین وضعی بعید است که در مبارزه بافساد اتفاق خاصی بیفتد. (3809443) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۲۰:۲۴:۱۷
یک جوان دیگه هم بود که بورس تحصیلی از عربستان گرفت و هم دکل نفتی را دزدید...اسمش چی بود؟ (3809596) (alef-13)
 
بهلول
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۴:۴۲:۰۶
افت قیمت نفت و تحریم ها نعمت شدند برای ملت ایران. (3809035) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۴:۴۲:۵۶
بابا معاول اول!!! 10 سال گذشته بی تدبیری بوده باشه. شما چه کار کردید؟؟؟
تا فیش ها افشا نشد شما چه کار کردید؟؟ اگر رسانه ها افشا نکرده بودند لابد ادامه دار بود........ (3809036) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۸:۵۰:۴۹
تو همه دنیا رسانه ها نقش نظارتی رو دارن
اما باید پرسید اگه رسانه ها نبودن مجلس و قوه قضائیه چه نقشی دارن (3809436) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۹:۳۹:۵۹
وظایف رسانه ها همین است. ای کاش در دولت فخیمه ی قبلی هم رسانه ها به فکر مردم بودند تا آن فجایع اقتصادی رخ نمی داد. (3809527) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۴:۴۴:۵۴
"آن چیزی که موجب نگرانی جامعه شده است فساد بزرگ مالی است که تا یکصد سال آینده مردم آن را فراموش نمی کنند و نباید با مطرح کردن فیش های نجومی ذهن مردم را از اصل موضوع منحرف کرد"

اصل موضوعی که مردم تا 100 سال دیگه فراموش نمی کنن اینه که شما با اسم برجام چه قول ها و وعده دادید و اجرایی نشد و نتوانستید. مردم یادشان نمی رود که سه سال از این فیش ها دادید و شما در این سه سال هیچ نگفتید تا رسانه ها افشا کردند. (3809041) (alef-13)
 
سعدونی از اهواز
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۴:۴۸:۰۸
آقای جهانگیری از این همایش ها در شهرهای غبار آلود دارای ریزگرد مرزی در غرب کشور هم برگزار و شرکت کنید . (3809046) (alef-13)
 
ساکن سیاه بیشه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۴:۵۲:۰۳
پس جناب جهانگیری هم تعطیلات رو در شمال کشور حضور کاری داشتند .
هواپیما هم از داخل تونل کندوان رد میشود ؟ (3809051) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۸:۵۲:۰۰
شما ایراد بنی اسرائیلی نگیری اذیت میشی
همایش رو ایشون برگزار کرده لابد!!! (3809439) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۹:۴۹:۲۱
همایشی که خروجی اش - 0 - باشه صرفا اتلاف سرمایه است .
آخه همایش اقتصاد مقاومتی با وجود حقوقای نجومی چه خروجی میتونه داشته باشه دکتر ؟!
اینا ایراد بنی اسرائیلی نیست واقعیته که شما ازش گریزونی (3809542) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۲۰:۳۲:۵۶
من اذیت میشم از کار اونایی که ملت رو ساده لوح فرض میکنن (3809608) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۴:۵۳:۳۸
در کشور، جوانی ۳۰ ساله ۱۰ هزار میلیارد تومان پول کشور را به یغما برده است اما تاکنون کسی مسئولیت آن را نپذیرفته و یا از مردم عذرخواهی نکرده است
حرف حساب جواب نداره. احسنت. همین یه جمله کلی جای فکر داره. (3809053) (alef-13)
 
0 %
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۴:۵۳:۳۹
شما فکر کن فریدون خودش بره استعفا بده ! (3809054) (alef-13)
 
پرفسور
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۹:۲۳:۰۵
این جناب چهانگیری خودشو زده به کوچه علیچپ..یا شایدم.....
دو روز نیست که رهبر انقلاب گفتند:
متخلفان برداشت‌های غیرقانونی برکنار و مجازات شوند/
خیلی صریح است ...بر کنار و مجازات... تازه اقا میگه بیان استعفا بدن لابد تا فرصت استفاده بهینه از پولها را بیابند. (3809509) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۹:۴۱:۱۷
پرفسور بی سواد
اگر مبتنی بر قانون نبوده باشه نمیشه اخراجشون کرد. (3809529) (alef-13)
 
علوی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۸ ۰۴:۳۷:۳۲
مگر تو مملکت قانونی به اسم خیانت به بیت المال و حقوق مردم و حرام خوری داریم که اینها طبق آن قانون پول های مردم را میلیاردی بالا کشیدند؟؟!!! حرف بی ربط و بی اساس نزن. (3810111) (alef-13)
 
Italy
۱۳۹۵-۰۴-۱۸ ۱۰:۴۵:۳۲
فریدون برای چی استعفا بده؟ چون شما ازش خوشتون نمیاد؟ (3810278) (alef-13)
 
معلم بازنشسته
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۴:۵۶:۰۲
خوش به حال آقای جهانگیری که تعطیلات رو بدون ترافیک جاده ، در شمال کشور سپری کردند . (3809060) (alef-13)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۴:۵۶:۳۶
اگر وزرایتان بجای چفیه انداختن استعفا کردند و به سخنان رهبری و جنابعالی گوش دادند من اسمم را میگزارم عالیه خانم! (3809063) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۴:۵۷:۱۰
6طعنی وزیر پزشکان استعفا میده؟ (3809065) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۴:۵۷:۴۴
یعنی وزیر پزشکان انشالله استعفا میده؟ (3809067) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۸:۵۲:۳۷
دکتر هاشمی خاری هست در چشم دشمنان دولت (3809442) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۹:۴۲:۲۶
من خودم کادر درمان بیمارستان دولتی هستم .
طرح تحول نظام سلامت فقط 3 ماه دوام داشت .
الان خیلی وقته این طرح خوابیده .
یکی از بندهای اصلی این طرح ، تامین نیازهای بیمار در داخل بیمارستان و عدم ارجاع همراه بیمار به بیرون از بیمارستان بود .
الان تمام همراه ها دارن میرن بیرون بیمارستان جهت انجام نیازهای بیمار به تجهیزات و نیز آزمایشگاه .
از طرح تحول سلامت فقط 1 کارانه ده ها میلیونی مانده برای پزشکان و لا غیر
بودجه وزارتخونه رو کارانه پزشکا داره غورت میده . فقط پزشکا
پرستار + کارمند بیمارستان = صفر (3809531) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۹:۵۲:۵۸
2 بار ازش تعریف کردن خودشو خراب کرد .

اقا حمایت میکنه از کارانه نجومی پزشکا !!!
از چشم ام بدجوری افتاد
برو بیمارستان خصوصی و پول پارو کن کسی باهات کاری نداره
ولی از بودجه بیت المال حق چپاول رو ندارید (3809547) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۹:۵۹:۵۳
فعلا ایشام مشغول پول جمع کردن برای پزشکان هستند (3809555) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۲۰:۲۶:۱۲
دولت دشمن نداره دشمن دولت داداششه (3809598) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۲۱:۵۹:۴۹
حالا خوبه فیش حقوقیش هم منتشر شد بازم دارید گیر میدید! (3809717) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۴:۵۸:۱۴
آقای جهانگیری آمارهای غیر رسمی که برای مردم ملموس تر و بیشتر نزدیک به واقعیت هستند حکایت بیکاری 8 تا 10 میلیون بیکار دارد که به بحران بزرگ تبدیل شده است، شما با ارائه آمارهایی که باور آن برای مردم غیر قابل باور است می خواهید چه چیزی را ثابت کنید؟ آمار بیکاری 2.5 میلیون نفر را چه کسی باور می کند غیر از شما و کسانی که مثل شما پستهای مهم دولتی و غیر دولتی ( خصولتی ) را از سالها پیش داشته و حالا نه خودشان و نه فرزندانشان دیگر دغدغه شغل و پول را ندارند. آقای در رابطه با حقوق های نجومی هم اگر بخواهید با شانتاژ دریفتی های دوستانتان را سیاسی قلمداد نمایید راه به جایی نخواهید برد.ضمن اینکه فیش حقوقهای نجومی مختص این دولت نیست و از دولتهای قبل شروع شده که الآن کم نیستند کسانیکه ثروتهای افسانه ای دارند که شاید سی و چند سال قبل هیچ نداشتند . شما ، آقای روحانی و اعضای هیات دولت باید در وهاه اول پیشقدم شوید و اگر حقوق هایتان کمی شائبه غیر متعارف دارد را هم با دست خود به بیت المال برگردانید تا مردم شما را در این راه حمایت کنند. (3809068) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۵:۰۰:۴۷
فرض کنید این اتفاق در دولت احمدی نژآد افشا می شد :
پرده اول : به تمسخر گرفتن خبرها توسط رییس جمهور با سبک و سیاقی که میدانید
پرده دوم : بعد از روشدن اسناد بیشتر
رییس جمهور : کدوم حقوق ( باخنده) کدوم نجومی ( باخنده ) بابا ما حقوقمون کجا بود ( با همان خنده ملیح !!!)
پرده سوم : پس از ورود مجلس و نهاد های نظارتی و آشکار شدن داستان
رییس جمهور : مدیران دولتی خط قرمز من هستند ( با ناراحتی )
پرده آخر : 11 روز خانه نشینی (3809073) (alef-13)
 
مشکین نقاب
Germany
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۹:۲۲:۴۹
اینقدر به انداختن تقصیر ها به گردن دولت قبل عادت کردین که حتی چیزایی که به اون مربوط نمیشه رو هم یه جوری بهش ربط میدین.
واقعا خجالت نداره؟ 4 سالتونم داره تموم میشه. هیچی بجز تمسخر برای مردم نداشتین. (3809508) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۲۳:۲۲:۴۲
تقصیر رو به گردن اون دولت نینداخت برادر شیوه برخورد دو دولت رو باهم مقایسه کرد (3809836) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۸ ۰۱:۴۸:۱۳
آقا مشکین سرتو از زیر برفی که داره آب میشه بیرون کن. حداقل حقوق نجومی سردمداران صندوق توسعه ملی دست پخت دولت قبله. البته تاکنون این یه مورد اعلام شده و بقیه را خدا عالمه. (3810006) (alef-13)
 
سعید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۸ ۰۴:۴۴:۵۷
انداختن گردن دولت قبل ،کهنه شده، نخ نما شده و تار و پودش هم پوسیده، دیگه هیچکس را را با این ترفند و کلک نمیشه فریب داد، اگه مربوط به دولت قبل است چرا وزیر بهداشت و وزیر اقتصاد تمام قد از حقوق های نجومی دفاع کردند و به مردم ناسزا گفتند و مردم را تهدید ، به دست از کار کشیدن پزشکان کردند؟؟؟؟ (3810113) (alef-13)
 
علوی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۸ ۰۴:۵۹:۵۷
خدا را شکر از روز عید فطر تا به امروز ۲ روزه دیگه از د‌وره دولت یازدهم کم شد، و مردم به زمان تصمیم گیری نزدیک تر شدند، چون همه شواهد نشان می دهد که این دولت اهل برخورد با خائنان به بیت المال نیست، از حرف های روحانی و جهانگیری نا امیدی می بارد دریغ از یک جو اقدام و عمل (3810115) (alef-13)
 
کریم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۹:۴۳:۳۲
دیدم نمایش این دولت رو
حقوق ۴ و ۵ میلیونی رو صد برابر گرفتند حالا که لو رفته با شدت باهاشون برخورد کردند و به پانزده بیست میلیون تقلیل دادند.. (3809534) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۸ ۰۴:۵۸:۱۷
مگه خود رییس جمهور قبل 16 میلیارد تومن از حساب ریاست جمهوری به اسم دانشگاهش برداشت نکرد، وقتی لو رفت پول رو برگردوند و هیچ مجازاتی نشد؟ (3810114) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۱۸ ۰۲:۲۸:۰۳
شيوه برخورد دولت قبل بيشتر از اين شيوه اي است كه هيچ اقدام عملي در مبارزه با اين مفاسد مال مردم خوري كه تا مرز كابينه پيش رفته اند بر نمي دارد (3810053) (alef-13)
 
خسرو گار س چی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۵:۰۵:۵۷
با سلام و احترام

جنا ب آقای جهانگیری معاون محترم رییس جمهوری قابل تامل است :
از رییس محترم جمهوری اسلامی و جناب عالی و دولت محترم تدبیر و امید ، به دلیل اقدامات و پیگیرهای انجام شده و قاطعیت جناب عالی در این زمینه ، تشکر می کنم ... اما.......
1-فرمودید : ..... آن‌هایی که حقوق نجومی گرفتند خودشان بروند و استعفا بدهند..........اینجانب به عنوان یک شهروند از جناب عالی سوال می کنم ؟؟ چگونه ؟؟ ...........با توجه به ورود رهبر معظم نظام ، دولت محترم و مجلس شورای اسلامی به غیر یک مورد که از جراید و رسانه ها اعلام شده استعفای داوطلبانه مشاهده نشده است ...... و اگر داوطلبانه مدیران اندک ذوق زده اقدام کردند حداقل در رسانه ها اعلام نشده است تا افکار عمومی نیز مطلع شوند .........همچنین مدیران اندک ذوق زده هنوز می گویند : "" ما قانونی مبالغ را دریافت کردیم .....و با توجه به نقص قانون و قصور دستگاههای نظارتی که حتی مقامات در این زمینه اعلام کردند و در این زمینه این مبالغ در نگاه رهبر معظم هم شرعی نبوده است و هم باید برگردانده شوند و هم باید با این افراد برخورد قهر آمیز شوند، در نگاه آنان هنوز نهادینه نشده است ؟؟ ........ضمن آنکه حداقل اقدامی که می بایست در این زمینه انجام می دادند این بود که از روز گذشته و با توجه اتمام حجت رهبر معظم اقدام مناسبی و تعهد خودشان را به نظام و خدشه ای که به این نظام وارد کردند و احساسات مردم را جریحه دار کردند ، انجام می دادند .........دریغ از یک سطر نامه و اقدام مناسب در این خصوص به رسانه ها ..............که جای سوال دارد ؟؟؟

2- فرمودید : ......جمعیت دهه ۶۰ امروز وارد دوره اشتغال کشور شده‌اند و هرسال یک‌میلیون فارغ‌التحصیل در کشور داریم و امروز ۲.۵ میلیون بیکار از گذشته داریم و هرسال نیز به این بیکاری افزوده می‌شود....... بلکه همه کشور باید پاسخگو باشند.........با کسب اجازه و با عرض معذرت از جناب عالی شاید باردیگر این جمله بنده تکراری به نظر برسد اما شما از "" اشتغال "" و "" بیکاری جوانان "" سخن گفتید ...... استدعا می نمایم د راولین اقدام در مجموعه نهاد و دفتر ریاست جمهوری بار دیگر بررسی فرمایید و مشاهده می فرمایید شما می توانید بهتر از این اقدام نمایید ........ حداقل شروع این سخن خودتان از نهاد و دفتر آغاز شود .... و می توانید با عدم تصویب هیات محترم وزیران در باره ""تعدادی از افراد بازنشسته در نهاد و دفتر رییس محترم جمهوری لازم نباشد"" و اقدام مناسبتری را در این زمینه انجام بدهید ........... به نظر جنا ب عالی نمی توانید به عنوان معاون اول قاطع رییس جمهوری به همه سازمان ها و وزارتخانه دستورالعملی را صادر فرمایید که آن هایی که 30 سال خدمت خود را به اتمام رسانیده اند توسط کارگزینی ها برای بازنشستگی اقدامات مقتضی را به عمل اورند ؟؟........تا سخنان شما در خصوص اشتغال دهه 60 و بیکاری تا حدودی حداقل قدمی در این زمینه برداشته شود ؟؟؟.......


3- فرمودید : ..... به همین منظور بی سابقه ترین تغییرات در مدیریت بانکی کشور صورت گرفت و قطعا با متخلفان برخورد می شود ......... با عرض معذرت از جناب عالی با توجه به گزارش های مجلس شورای اسلامی به صورت مشخص و اختصاصی از چهار وزارتخانه در زمینه فساد حقوقی نجومی – کهکشانی نام برده شده است و نه فقط از بانک ها و مدیریت مربوط به آن ها ....ضمن آنکه مستحضر می باشید وزیر محترم ........... بیش از انکه از شفافیت و غیره سخن به میان بیاورند تا روز آخر در سخنان خودشان متاسفانه از زیر مجموعه خودشان به شدت دفاع کردند ............

نتیجه : خواهشمند است در این زمینه فقط به دستورالعمل های رهبر معظم انقلاب اسلامی د رنماز عید سعید فطربرای اعتماد سازی افکار عمومی اکتفا و اقدام نمایید........که عبارتند :

الف) عزل و برکنار کردن

ب) برگرداندن آنچه از بیت‌المال به صورت نامشروع خارج شده است

ج) باید مجازات شوند......و با معرفی این مدیران اندک به قوه قضاییه و سایر دستگاههای ذیربط این جمله رهبر معظم به نحو احسن احرایی و عملیاتی شود ..""
کسانی را که به بیت المال مردم دستبرد زده‌اند، به اشد مجازات محاکمه کند. به عبارت دیگر، خیانت به بیت المال گناه کمی نیست که با برکناری و عزل التیام بخشیده شود..... با تشکر – گار س چی (3809082) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۵:۱۱:۳۲
واااای
فریدون فردا خودش استعفا میده ! (3809096) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۸:۴۰:۵۹
مگه فیش آقای فریدون هم نجومیه؟ (3809425) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۹:۴۳:۱۹
نقش داشته در انتصاب آقایون نجومی
60 - 40 (3809533) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۹:۵۴:۰۰
رفیق فاب مدیر عامل بانک رفاه بوده (3809549) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۲۰:۰۶:۳۶
فوق نجومیه (3809562) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۵:۱۱:۳۳
اول که خود آقای جهانگیری استعفا بدن بعد وزیر بهداشت، و مدیرعامل بانک تجارت و اگر این آقایون استعفا ندن معلومه که همه سرکاریم (3809097) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۸:۵۴:۱۲
میخوای همه استعفا بدن فقط محمود جون بمونه؟! (3809451) (alef-13)
 
کماسی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۲۰:۳۸:۰۲
از هر چی واژه مهر و عدالت و تدبیر و امید و کلیده ؛ متنفرم (3809616) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۵:۱۸:۵۰
جناب جهانگیری لطفا جلوی کارانه های میلیاردی پزشکان رو هم بگیرین اگه تعداد پزشک کمه خب ظرفیت رو افزایش بدین، یعنی شما به عنوان مقام بالاتر واقعا هیچ قدرت تاثیرگذاری روی وزارت پزشکان ندارین؟ (3809116) (alef-13)
 
خدئاوکیلی به روحانی رای دادم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۵:۱۹:۰۸
آقای معاون اول
زمان احمدی نژاد سفره ما به مراتب بزرگتر از سفره زمان 3 ساله گذشته شما بوده است .
درسته که تورم زمان اون 45 % بود ولی برای 4 نفر شغل ایجاد کرد . به 4 نفر خونه داد . به 75 میلیون نفر یارانه داد که شما ها دارید همه رو قطع میکنید .
ما احمدی نژاد را با تورم 85 %ی ترجیح میدهیم به بعضیا (3809117) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۸ ۰۱:۵۳:۵۲
چه زود فراموش کردی! یارانه را از جیب ما برداشت و بعد از کم کردن حق و حسابش بقیه اش (45500 تومان) را به ما داد. البته سفره مورد نظر بوی نفت میداد! (3810012) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۵:۲۱:۰۹
این وزیر تجارت صنعت اصلاحات چرا دو کلمه حرف میزنه یکیش به دولت قبل ربط میده؟!!!! مردم میدانند شما مشغول چه کاری هستید،استتار پشت خبرهای قدمی مشکلی را حل نمیکنه. حقوق خودتان با نوبخت چنده؟!! چرا سیرمونی ندارید؟ چرا فکر میکنید تا ابد شما و باند مافیای شما صاحب همه پست و مقامهای شرکت دولتی هستند،؟ (3809120) (alef-13)
 
سعید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۵:۲۲:۰۹
لطفا این مدیران را برای تودیع دعوت کنید به هرکدام هم یک نشان افتخار و ۱۰۰۰ سکه بهار آزادی پاداش مرحمت فرمایید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
جناب آقایان روحانی و جهانگیری انسان از شما تعجب می کند که روزی چند بار از رهبری و از مردم دم می زنید، اما رفتار شما هیچ سنخیتی با دستورات رهبری و مطالبه عمومی مردم ندارد، رهبری صریحا فرمودند این مدیران ،بی لیاقتند، اشرافی اند، گناهکارند، کارنامشروع کرده اند، خائن اند ، به ارزشهای نظام تهاجم کرده اند، این های لیاقت این پست ها را ندارد، باید بر کنار شوند و به عنوان خائن مجازات شوند، این دستور رهبری و مطالبه عمومی مردم است، شما باید اینها راعزل کنید آقای روحانی و جهان گیری شما باید این خائنان بی لیاقت حرام خوار را عزل کنید و جهت مجازات خیانت به قوه قضائیه معرفی کنید، آیا از عزل اینها عاجزید ؟ یا برای این خائنان ، حرمتی قائل اید ؟ یا با این ها رودربایستی دارید یا عقد اخوت بسته اید که از آنها درخواست می کنید خودشان استعفا دهند؟؟؟!!!! با مردم صادقانه حرف بزنید ، خیلی زحمت کشیدید که عذر خواهی کردید، عذر خواهی بدون عزل این غارتگران و متجاوزین به حقوق مردم ماستمالی است. (3809122) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۵:۲۵:۱۴
جهانگیری چه اصراری داره تمام معضلات 38 سال گذشته ایران رو بندازه گردن احمدی نژاد !
حالا شانس اووردیم معاونه اگر رئیس جمهور بود لابد دست به یقه میشد با محمود در ملا عام (3809126) (alef-13)
 
احمدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۵:۳۲:۲۱
حقوق نجومی فاصله طبقاتی شدیدی ایجاد کرده تو جامعه بعونان مثال پسر یکی از مدیران ارشد بانکی میره تو بهترین مدارس کشور درس میخونه و بهترین ماشین زیر پا داره اما تو همین مملک کسی هست که حتی پول یک مداد رو نداره برا بچه اش بخره که بره درس بخونه یا حتی شکمشون رو با نون خشک سیر میکنند . اما مدیران دولتی با حقوق های 20 تا 25 میلیونی تو بهترین جای شهر زندگی میکندد و بهترین امکانات رفاهی دارند . یا تو دیگر شغلها هم میشه به سران دفاتر اسناد رسمی اسم برد که با درآمدی بین 30 تا 70 میلیون درماه فقط حق التحریر ( بدون در نظر گرفتن گرفت اضافه وجه از مشتری و خدمات جانبی و زد و بند ها ) تو جامعه با کمترین میزان خرج ( چند تا بسته کاغذ و خودکار و یک پرینتر ) جزو قشر مرفه جامعه محسوب میشند و سال به سال هم پولدار تر میشن ( اضافه شدن سالیانه حق التحریر ) فقط تو جامعه ما اسم دکتر مهندس بد دررفته شما قت کنید اکثر سردفتران اسناد رسمی بهترین ماشین ها زیر پاشون هست و بهترین امکانات رفاهی رو دارن ( اون هم با یک لیسانس ساده حقوق) . در نتیجه اگه باید برخورد بشه باید با همه برخورد بشه نه فقط یک د مدیر بانکی (3809143) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۵:۳۴:۴۶
اقای معاون اول , بهتره یک سر به جاده ها بزنید , تا مشاهده کنید که در قبال حقوق 500 میلیونی مدیران هیچ کاری نکرده اند, نه جاده درستی, نه خدمات درستی تنها جای که درست کار میکند قسمت دریافت عوارض و جریمه گران پلیس راه می باشد, سرویس بهداشتی ورودی 1000 تومانی میگیرد, در جواب اعتراض هم میگویند 9% مالیات بر ارزش افزوده است, جالبه از مدفوع مردم هم ارزش افزوده میگیرند (3809147) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۵:۳۵:۲۹
اولتیماتوم با مصرف انتخاباتی . (3809149) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۵:۳۵:۳۱
خودتان استعفا بدهيد يعني چه بايد آنها دستگير و محاكمه و مجازات شوند

اينكه مي گوئيد خودتان استعفا دهيد يعني اينكه تابحال هرچي خورده ايد نوش جانتان
نكند مي ترسيد پاي خودتان هم وسط بياد ؟
ظاهرا خيلي ها از اين خرما ها خورده اند
اگر هم ايطور باشد حداقل مردانه خودتان را باز خواست كرده ايد و آنوقت مي توانيد از پيشگاه ملت معذرت خواهي و عفو بخواهيد و مورد بخشش و احترامشان قرار گيريد (3809150) (alef-13)
 
ساکن بابلسر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۵:۳۶:۰۹
به عمل کار برآید به اولتیماتوم نیست (3809151) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۵:۳۷:۵۷
برادر جهانگیری برای همایش اقتصاد مقاومتی اخر هفته رفتین مازندران بهتون سخت نگذره!! ما راضی نیستیم شما روزای تعطیل هم زحمت بکشین برادر!! (3809152) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۵:۳۹:۰۶
اولا به همین خیال باش ثانیا دولت به اکثر کارمندان تهران خود و صندوق های دهنده ی وام مبالغ هنگفتی در حدود چند صد میلیون وام داده است که بلاتکلیف خواهد ماند.
شما فقط ببینید من تا بازنشستگی نمی تونم چنین خونه ای بخرم (3809153) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۵:۳۹:۵۷
فرقی نمیکند, ان جوان 30 ساله اونجوری خورد, الان هم جوان 28 ساله با رانت و سرمایه پدر شده نماینده مجلس, ماشاالله در 23 سالگی صرافی تاسیس کرده و در بهترین نقطه بازار. مغازه دارد به لطف دریافت حق تفریح فرزند در فیش پدر, خلاصه فزقی نمیکند هر دوره ای به نحوی در حال خوردن هستند, فقط با اسم و رنگ و لعاب جدید و فریبندتر (3809158) (alef-13)
 
محبی از قم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۵:۴۴:۱۹
واای
چه قدر الان مدیرای نجومی ترسیدن از این اولتیماتوم ! (3809167) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۵:۴۸:۳۹
این اشتباه است که به دزدندوبعد عذرخواهی کنند (3809174) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۵:۵۰:۲۲
نشد یک بار صاف و ساده یک مسئول بیاد و عذرخواهی بکنه و تمام.
خرابکاری کردی بیا بگو ببخشید. دیگه فرافکنی کردن و چیزهای دیگه رو پیش کشیدن چع معنی میده؟
آقا دولت قبل فاسد، دولت قبل خراب، همه هم میدونن. شما چی کار کردی تو این سه سال؟!!! (3809179) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۵:۵۵:۴۵
عجب عزمی! عجب هدیه ی زیبایی برای عید فطر! خسته نباشی بزرگوار از این نوع مقابله با فساد. مدیران فاسد رو که خود انتخاب می کنی بعد هم به جای اخراج و تنبیه التماس می کنی که خودشون کنار برن؟! (3809189) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۵:۵۸:۵۱
روحانی مچکریم بابت اولتیماتوم معاون اول (3809198) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۶:۰۲:۳۷
استعفا چه بامبولی است? اگر خلاف کرده, بکشید دادگاه و از حلقوم شان بکشید بیرون, طرف 30 ساله دارد حرام خواری میکند الان شما افتادید به خواهش که استعفا بده, در ثانی بعد از استعفا در جای بهتر و چرب. و چلی تر مشغول نشخوار خواهد شد (3809205) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۶:۰۷:۰۸
خیلی پر رویی (3809209) (alef-13)
 
فرزین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۶:۰۹:۰۴
من از یک چیز خندم میگیره وقتی اخبار مربوط به این فیش های حقوقی نجومی رو میخونم اونم اینکه که انگار مثلا هیچکی از هیچی خبر نداشته و یک شبه این ها به وجود اومده. و اینکه الان همه میخوان که این فساد رو از جا بکنن.

"گر حکم شود که مست گیرند در شهر هر آنچه هست گیرند" (3809216) (alef-13)
 
زُمُخت
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۶:۰۹:۴۴
هیچ موقع یه مدیر نجومی ایرانی رو تهدید نکن (3809218) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۶:۱۳:۱۲
التیماتوم نمی خواد همه را اخراج پول هایی که گرفتند را پس بگیرید و در اخر زندانی هم بکنید این جماعت را شما گویا میخواهید با نصیحت برخورد کنی (3809226) (alef-13)
 
سینا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۶:۱۴:۰۲
استعفا؟

وای چه عاقبت سختی!!

آنها از خدا آرزوی چنین حرفی را از ایشون داشتند

آیا در کشورهای دیگر هم چنین پرونده هایی با استعفا بسته میشوند؟ (3809229) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۶:۱۵:۱۲
بابک خانی که با یک سرچ ساده تصاویرش تو imageگوگل نمایان میشه از دست اساتیدتون لوح افتخار گرفت رو چسبوندید به اقای احمدی نژاد ،مشکل شما 24 میلیون رایی بود که شد عقده ه ه ه براتون فقط همین 24 میلون تصورش هم سخته و بگو کارخانه سیمان تهران چه خبر (3809232) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۲۳:۴۷:۴۲
گفتی چند ملیون ؟!!! (3809869) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۶:۱۷:۴۵
زبان اصلاح طلبان بعد از زدن رکورد کرسنت باز هم دراز است (3809237) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۸:۵۵:۴۸
شما که کلا بدون دادگاه همه رو محکوم میکنید!! (3809455) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۲۰:۳۹:۱۲
تا دادگاه بخواد برگزار شه ، یارو رفته کانادا (3809617) (alef-13)
 
فضول
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۸ ۰۱:۵۶:۵۱
اون که کانادا رفت رئیس بانک ملی دولت احمدی نژاد بود! (3810017) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۲۰:۰۶:۴۳
شما که بدون سند توی سایتهاتون هر روز یه چیز به دکتر نسبت میدهند وشما هم نظرهای مختلف، دکتر وجمعی از وزرایش دارایی خود را هم اعلام نمودند چیزی که هیچ کدام از دولت ها جرات انرا نداشتند و اگر کوچکترین موردی در سوابقشان بودآنه را دادگاهی میکردیدو شما و اربابانتان تا حالا ایشان را صد بار دار زده بودید. نماینده لیست امید واصلاح طلب علیرضا محجوب:
بنده احمدی نژاد را فردی سالم می‌دانم و تا کنون یک برگ سند در خصوص تخلف مالی وی ندیده‌ام،برخی از مفسدان اقتصادی تهمت‌های بسیار بزرگی را به محمود احمدی نژاد نسبت می‌دهند، اما بنده علی‌رغم اختلاف آشکار سیاسی که با وی دارم، تا کنون حتی یک برگ سند در خصوص تخلف مالی وی را در جریان تحقیقاتی که داشته‌ام مشاهده نکرده ام. واین رو هم ازمن داشته باش :چون تخلفی نیست که سندی وجود داشته باشد،چون فرزند ملت خدوم است خدوم تکرار کنید مظلوم تر از بهشتی خدوم تر از رجایی (3809564) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۶:۳۱:۱۳
آقای جهانگیری کی اقلام خودتون رو در هیات مدیره سازمانهای دولتی با حقوق چند ده میلیونی بر کنار میکنید؟! (3809253) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۶:۵۰:۵۶
زبان اصلاح طلبان دراز است حتی اگر رکورد کرسنت را هم زده باشند (3809282) (alef-13)
 
توحید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۶:۵۹:۳۶
آقا یا من نمی فهمم یا دوستان ما رو نفهم فرض کردن
صاحبان فیش های نجومی خودشون استعفا بدن ؟ مشکل فیش ها با رفتن فیش گیرنده ها حل میشه ؟ حقوق نفر بعدی چطوری محاسبه میشه ؟ اساساً این فیش ها یا قانونیه که شما خودتون دادید، یا غیر قانونیه که باید به عنوان یک دزد و هزار عنوان دیگه با اینا برخورد کنید، استعفا ؟؟
اون جوان سی ساله که کلی هزار میلیارد تومن به یغما برده از دست روحانی و رفسنجانی و ... لوح تقدیر گرفته، به یک یغما گر قبل تر ها لوح تقدیر می دادن ؟
منظور از فساد بزرگ کدوم فساده ؟ سه هزار میلیارد ؟ ده هزار میلیارد ؟
بزارید یکم با ادبیات خود جناب معاون که تو همین متن هم استفاده شده صحبت کنیم،
اگر مردم تا صد سال دیگه اینا رو فراموش نمی کنن، لطف کنید بگید جریمه ی 18 میلیارد دلاری که میشه حدود هجده برابر فساد سه هزار میلیارد تومنی و حدود شش برابر فساد مثلا ده هزار میلیارد تومنی ، رو کی مردم فراموش نخواهند کرد ؟ 200 سال ؟ 400 سال ؟ 800 سال ؟ (3809291) (alef-13)
 
محسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۷:۰۱:۴۸
لطفا در خصوص درآمدهای کلان دو صنف قدرتمند سازمان نظام پزشکی و کانون وکلا که بیشترین درامدها را به قیمت بی کاری هزاران فارغ التحصیل بی کار رشته حقوق و پزشک عمومی در کشورند دارند تذکر دهید (3809293) (alef-13)
 
ناشناس
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۷:۰۵:۵۱
این صحبت ها همش ژست ژورنالیستی است برای متقاعد کردن مردم به رایمجدد به آقای روحانی در سال 96 تکرار میکنم ژست انتخاباتی است
انشاء الله به موقع اطلاعیه تکرار میکنم به آقای روحانی رای بدهید در شبکه های اجتماعی منتشر خواهد شد. (3809301) (alef-13)
 
علوی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۷:۱۴:۳۹
آهای مدیران تدبیر، آهای مدیران امید، آهای مدیران اعتدال، آهای مدیزان دولت یازدهم، هرکس از شما حقوق نامتعارف گرفته خودش استعفا بده، خودش پول ها را برگرداند، و خودش ،خودش را به دادگاه معرفی کند و خودش برای خودش مجازات و زندان تعیین کند و خودش با پای خودش به زندان تشریف ببرد و اگر مجازات شلاق هم برای خودش تعیین کرد، با کمربندش خودش بخودش شلاق بزند!!!!!!!!!!! (3809316) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۷:۲۰:۲۳
استعفای وزیر پزشکان و بازگرداندن قیمتها به قبل رو خواهانیم (3809329) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۲۱:۴۳:۳۴
ما نیز همین رو خواستاریم. چون خوبی به ملت ایران نیومده (3809687) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۷:۲۹:۱۶
واقعا چرادرادارات افرادبالای سی سال کار بازنشسته نمی شوند (3809344) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۷:۳۶:۳۶
خجالت اور است. این برخورد شدید و کوبنده ! اینکه هموطنان مدام به فساد دولت قبل شااره می کنند تا این فساد جدید را توجیه کنند خجالت اورتر است. چرا دولت فعلی مسایل را فاش نمی کند و پرونده ها را برای محاکمه نمی فرستد؟ (3809353) (alef-13)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۷:۴۱:۵۴
بایستی تمام حقوق های نامتعارف از زمان دولت احمدی نزاد تاکنون بر گشت داد ه شوند نه فقط به زمان دولت روحانی محدود شود (3809358) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۷:۴۵:۱۹
کرسنت چقد از حقوق ملت رو نابود کرد؟
چندسال باید بگذره مردم فساد کرسنت رو فراموش کنن (3809365) (alef-13)
 
Norway
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۹:۱۳:۱۹
کرسنت فراموش شدنی نیست... (3809485) (alef-13)
 
Norway
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۹:۱۴:۲۱
آقای جهانگیری اول از خودتان و نزدیکان رییس جمهور شروع کنید... (3809486) (alef-13)
 
Norway
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۹:۱۶:۱۴
دولت کوتاهی میکند در برخورد کردن، اگر قرار باشه استعفا بدند و پول ها رو بالا بکشند چه فایده ای داره اونوقت؟؟! (3809490) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۲۳:۴۹:۱۱
باعث خسارت کرسنت هم احمدی نژاد بود . (3809872) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۸:۰۵:۳۲
" در كشور جواني ٣٠ ساله ، ١٠ هزار ميليارد تومان از پول كشور به يغما برده و تا كنون كسي
مسئوليت آن را به عهده نگرفته و عذر خوا هي نكرده است !! ............... متن بالا !!
-- خب ! جعفر آقا ! سراپا گوش هستيم تا تفسير شما را به گوش جان ...
-- حرفي ندارم قربونتم !! ... ١٠ هزار ميليارد تومن برده اند و كسي عذر خواهي نكرده !! ... ديگه
قربونتم چي بگم ؟!! ... ديگه بايد چه بگويم !! ... چه گويم كه نا گفتنم بهتر است !! ... هيچي برادر
بنويس " بدون شرح " !!!

----------------
-- ميگم آقا احسان ! چه كردي با دزد منزلت !! ... شنيدم خانه ات را جارو كرده ، دريغ از يك قوطي
كبريت كه بي انصاف به جا گذاشته باشه !! ... عجب دزد بي وجدا ني !!! .. حتي شنيدم بي
انصاف همه اجناس را آب كرده و پولش گذاشته تو بانك !!
-- فعلا كه هيچي ! ... هركاري ميكنم كه عذر خواهي بكنه ، حاضر نيست !! ... تا ببينيم اصلا
مسئوليت را قبول ميكنه ، يا نه !! ... حداقل يك معذرت خواهي خشك و خالي !!! (3809384) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۸:۲۲:۱۹
آقای جهانگیری شماکه دم ازبیکاری جوانها میزنی,یک نگاهی به دولت وسازمانهای زیرمجموعه بندازوببین افرادمسن وبازنشسته ودایم التصدی ازاول انقلاب شامل گمرک,ایمیدرو,وزارت صنعت,نفت,بانکها,بیمه ها,…چندنفرند.؟؟!!!چراشعارمیدهیم. (3809413) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۸:۳۶:۳۵
-- جعفر آقا ! خيلي ملول و مشوش هستم ! خدا عمرت بده ،يك دو " جوك " دست اول ،اگر دم دست
داري ... واي چه قدر كه پكرم !!
-- اتفاقا دوتا جوك د ارم ! ... اما هم خنده داره ، هم گريه !! ... اين كه بخندي و يا اين كه گريه ديگه بستگي به خودت داره كه چه جور فكر كني !!! ... اما جوك اول : التيماتوم دولتي ها به دريافت
كنندگان حقوق نجومي اين كه : " خودشان استعفا دهند "" !! ... جالب بود نه ؟ ! ... خب خدا را شكر !! ...ببينم حالا از اين جوك داري ميخندي ،ويا در حال گريستن ... حالا عيب نداره ، بعداً برام بگو ...واما جوك دوم : عرضم به حضور انورت كه جوانكي ٣٠ ساله ١٠ هزار ميليارد تومن پول بيت المال مي بره و جالب اينه كه از آن زمان تا كنون نه كسي عذر خواهي كرده ،نه خودش !! ... چي ؟ ... خيلي جالب بود ؟ ... ميگم حالا اين اشكها كه رو صورتت هست ، اشك شاديه و يا اشك حسرت ؟!! داري ميخندي و يا گريه ؟ ... هر دو ؟... خيلي ممنون !! خجالتم نده دوتا جوك كه قابلي نداشت !! (3809422) (alef-13)
 
شهرام
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۲۰:۵۸:۱۶
لطفا با همین قلم بیشتر بنویس عالی است ، ضمنا چون خنده تلخ من از گریه غم انگیزتر است فقط میخندنم . (3809637) (alef-13)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۸:۳۷:۱۴
آقای جهانگیری پیش قدم شوید درشفاف سازی وفیش حقوقی ودریافتی خودتان وزرا ومعاونین را منشر کنید (3809424) (alef-13)
 
Norway
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۸:۵۹:۱۰
باید برخورد جدی و قاطع انجام بشه؛ استعفا بدید یعنی چی؟؟؟؟؟ آقای جهانگیری چی میگی واسه خودت همینجوری ؟؟؟؟ (3809463) (alef-13)
 
Norway
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۹:۰۱:۳۶
آقای روحانی و وزرا کی فیش حقوقی خود را منتشر میکنند؟؟؟ (3809467) (alef-13)
 
بنده خدا اصل
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۹:۰۱:۴۲
از ابتدای بحران فیش های حقوقی نامتعارف!!بخوانیدچپاول همه ؛افرادی که این وجوه را دریافت کرده اند محکوم میکنند لکن کسانیکه به قانون تجارت و امور شرکتها آشنایی دارند میدانند که آب از سرچشمه گل آلود است.
کلیه این شرکتها یا موسسات معمولا حراست و بازرس داخلی دارند که اغلب افراد فاقد تخصص در زمینه مالی هستند. لکن همه آنها دارای حسابرس و بازرس قانونی و مجمع هستند. و دراصل آنها بخصوص مجمع بابد پاسخگو باشد که چرا اجازه داده این بی انضباطی مالی صورت پذیرد و اگر این مجامع صورتهای مالی متخلفین را تصویب کرده اند آنها باید خسارت وارده را پرداخت نمایند.
متاسفانه جلسات هیات مدیره و بخصوص مجامع در کشور ما صوری تشکیل میشود و بالطیفه گویی و خنده پایان میابد. (3809468) (alef-13)
 
Norway
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۹:۰۴:۴۲
آقای جهانگیری با فریدون هم برخورد میکنید، یا با پارتی بازی تخلفات اون رو مخفی میکنید؟؟؟؟؟! (3809470) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۹:۴۵:۱۲
فریدون با اسحاق برخورد نکنه ، شانس اورده (3809537) (alef-13)
 
Norway
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۹:۱۱:۱۹
از این دولت آبی گرم نميشه... باید قوه قضاییه برخورد جدی انجام بده چون دولت با فریدون به هیچ وجه برخورد نمیکند و یه عده این وسط راحت فرار میکنند!!! (3809481) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۲۰:۲۹:۵۴
از قوه قضائیه هم آبی ولرم نمیشه (3809603) (alef-13)
 
Norway
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۹:۱۷:۳۵
فریدون يادتون نره موفق باشید. (3809496) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۲۱:۲۵:۳۴
اقا جان بجای 3تا کامنت پیاپی بالا همه رو در یک کامنت مینوشتی خب؟؟!؟! (3809664) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۲۱:۳۷:۳۴
لطفا اگر سند و مدرکی دارید افشا یا دراختیار مراکز قانونی قرار دهید
در غیراینصورت این مطالب شایعه و تهمت تلقی میشود. (3809677) (alef-13)
 
Sweden
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۹:۴۷:۲۹
چرا ایشان از نقش فریدون در این انتصاب ها و لابی گری ایشان نمی گویند مگر ایشان تافته جدا بافته هستند گیرم برادر ريیس جمهور باشند ایا بایستی فرای قانون باشند چون برادر ريیس جمهور تشریف دارند! حتی خود ريیس جمهور هم اگر خطایی بکنه بایستی طبق قانون ماخذه بشه همه در برابر قانون برابر و مساوی هستیم مگر در همان کشورها که مرتب ازشون بد وبیراه میگید چون امریکا و اروپا با قانونمندی با ريیس جمهورشان برخورد نمیکنند بارها در اروپا ریاست جمهور بواسطه خطا از کار برکنار شدند و حتی مجازات شدند نمونه فراوان هست ... پس چرا در کشور ما برادر ريیس جمهور مصونیت دارد و تمام عدله حکم بر دخالت ایشان در انتصاب مدیرانی چون صدقی و مدیر بانک ملت ووووووواست که نمی تواند تصادفی باشد و ایشان در غارت بیت المال نقش و سهم دارند از طرفی بقیه ارگان هایی که زیر نظر دولت نیستن چی؟ سایر قوا... این سیستم و حساب وکتاب و برکناری مدیران و سقف حقوق تا 7 برابر حداقل حقوق و برگرداندن صدها و شاید هزارها میلیاردها حقوق و مزایا به غارت رفته بایستی به بیت المال برگردد از طرف هر کسی میخواهد باشد در غیر اینصورت اعتماد مردم هرگز بر نخواهد گشت این قانون باید همه رو شامل بشه... مجلس ..قوه قضاییه..نیروهای نظامی.... حتی بیت رهبری چرا سانسور میکنی الف...خود رهبر گفتند انتقاد سازنده از رهبر اشکالی ندارد چرا همه چیز در این مملکت در خفا گفته میشه اگر شفافیت باشه هم مردم و هم مسئولان با وجدان راحت و بدور از ظن و گمان در اعتلای کشور سهیم خواهند شد و فرهنگ سازی برای نسل اینده میشود مگر تاریخ هم مصلحت دارد اگر درست نشود ایندگان خواهند نوشت و انگاه سیاهی برای کسانی میماند که بدان عمل نمیکنند زیراکه اگر فقط شعار و تبعیض باشه هرگز مردم حرفهای مسئولان را باور نمی کنند و مشکلات حل نخواهد شد تا کی بایستی گفت همه در برابر قانون برابرند و این مهم انجام نمیشود جز با عدالت برای همه و فقط در گفتار و نوشتن اثری ندارد بایستی بدان عمل کرد ریشه مشکلات را بایست پیدا کرد و علاج ان کرد وگرنه همین اش وهمین کاسه است ..... (3809539) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۸ ۰۳:۵۱:۳۸
شما فعلن همون قبلیو که حکمشم صادر شده به اجرا برسون این یکی پیش کشت (3810102) (alef-13)
 
بنده خدا
United States
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۲۰:۰۷:۴۹
سلام ، بعد از 30 سال خدمت در آموزش و پروش با لیسانس و بازنشسته سال 78 ماهانه 1.300000 تومان و سالانه حدود 15 میلیون تومان دریافتی در سال 94 داشتم ولی بعضی نور چشمی های پر مدعا ماهی 100 میلیون تومان دریافتی دارند . این عادلانه است ؟ (3809565) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۲۰:۱۳:۳۰
در حالی که رهبر انقلاب روز گذشته رسماً و صراحتاً بر "مجازات" و "برکناری" مدیرانی که حقوق‌های نجومی دریافت کرده‌اند، تأکید فرمودند، امروز آقای اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور از این مدیران درخواست کرد خودشان "استعفا" دهند! یعنی دقیقاً مثل همین مدیران متخلفی که اخیراً به‌جای اینکه دولت آنها را عزل و برکنار کند، خودشان خیلی شیک و مجلسی استعفا دادند و به کسی هم برنخورد!

این درخواست معاون اول آقای روحانی برای استعفای مدیران دریافت‌کننده حقوق‌های نجومی باوجود تأکید صریح رهبر انقلاب بر برکناری و مجازات آنها، بیش از هر چیز می‌تواند نشان‌دهنده میزان اعتقاد دولت یازدهم به ضرورت برخورد با حقوق‌های نجومی باشد!

مقامات عالی‌رتبه دولت یازدهم اگر واقعاً به تخلف بودن حقوق‌های نجومی و ضرورت برخورد با این تخلف باور دارند و در این امر صادق هستند، دیگر نباید منتظر استعفای مدیران متخلف باشند!

حقوق نجومی مشخص است! مدیر متخلف مشخص است! انتقاد و اعتراض و خواست ملت و رهبر که برخورد قاطع با حقوق‌های نجومی باشد، مشخص است! راه برخورد که همان عودت حقوق‌ها و برکناری و مجازات مدیران متخلف باشد، مشخص است! درخواست برای استعفا دیگر چه صیغه‌ای است؟!

یعنی مقامات عالی‌رتبه دولت یازدهم حاضر نیستند در برخورد با حقوق‌های نجومی حتی در حد یک عزل و برکناری متخلفان از خود هزینه کنند؟! (3809574) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۲۰:۳۳:۰۴
کی میتونه باور کنه دولت از این حقوقهای نجومی بیخبر بوده همه اینها فریبکاری اینهای که قرار مبارزه کنن اگه بیشتر ندزدیده باشن کمتر نیست (3809609) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۲۰:۴۸:۳۱
جون مادرتان استعفا کنید. بابا دولت تو حذف یارانه ثروتمندان مانده حالا می خواد حقوق مدیران فضایی را قطع کنه!!!!!!! استعفا کنید دیگه وگرنه........ (3809623) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۲۰:۵۸:۴۹
یکی از راه حل های فوری برای از بین بردن فساد، بستن رسانه ها و تنبیه این هاست تا دیگه چنین اخباری را به ملت ندهند و دولنمردان پاک و با تدبیر را به زحمت نیندازند!!!!!!!!!!!!!!!! (3809639) (alef-13)
 
حیدر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۲۱:۱۴:۵۲
با این اوصاف این مردم حق داشتند که از دریافت یارانه انصراف ندادند. (3809655) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۲۱:۱۹:۱۰
یک اولتیماتیوم هم به مدیرانی بدید که جلوی تبصره ها و قوانین این جوری رو نگرفتن. البته اگه مثل وعده صد روزه آقای روحانی نشه (3809659) (alef-13)
 
احمد
Canada
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۲۱:۳۸:۵۰
هیج کس تو این کشور نیومد بگه کسی که حقوق نجومی گرفته مقصر اصلی نیست.. مقصر اصلی کسی یا کسانی هستند که پرداخت این حقوق ها را از جیب مردم تصویب و پرداخت کردند. (3809678) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۲۱:۵۹:۴۹
جالبه هر موقع صحبت از حقوق های نجومی میشه فقط اسم چهار تا مدیر بانکی برده میشه اما هیچ صحبتی از حقوق و کارانه های نجومی پزشکان نمیشه در صورتی که بیشترین رانت و فساد در بحث پرداختها در وزارت بهداشت می باشد (3809716) (alef-13)
 
سینا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۲۲:۳۰:۴۹
منظور اقای جهانگیری این است که یالا استعفا بدهید چون نوبت شما دیگر تمام

شده است و حالا نوبت ما میباشد

هلهله گرگ چنبری.. (3809756) (alef-13)
 
سینا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۲۲:۳۶:۲۱
برای تنبیه بیشتر آنها را از کشور اخراج کن و به کانادا بفرست! (3809767) (alef-13)
 
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۲۲:۳۷:۴۴
اقای نو بخت چرا حالا مخفی شده ولی زمان افزایش 12/, میگوید ۲۰/ (3809770) (alef-13)
 
هادی
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۲۳:۱۶:۵۳
اولتیماتوم!!!!!
یعنی هر چه زودتر همه چیزو ماست مالی کنید و آثارش رو از بین ببرید. عوض اینکه اخراج کنن همشون رو میگن استعفا بدین! خدایا ما رو از دست همه کسایی که به ضرر مملکت و مردم و جیب خوشون کار میکنن نجات بده. فرقی هم نداره اصولگرا و اصلاح طلب یا این دولت و اون دولت و اون یکی دولتها (3809829) (alef-13)
 
امير
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۲۳:۵۱:۱۱
استعفا جواب پول مردم نمي شود (3809875) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۸ ۰۰:۰۷:۳۴
اقای جهانگیری:با سلام ، اول می بایست تکلیف نهادهای نظارتی را مشخص کرد چرا حقوق میگرند و نظارت نمیکنند سازمان بازرسی کل کشور ،دیوان محاسبات ،حراست ادارات و بانکها ،وزارت افتصاد دارایی برای چه حقوق میگیرند
گر نظارت نمیکنند این ردیف های سازمانی را حذف کنند یا این سازمانها ادغام شونددولت را کوچک نمائید . با این روش کشور به شدت گران اداره میشود (3809895) (alef-13)
 
علی عارفی
Italy
۱۳۹۵-۰۴-۱۸ ۰۰:۱۰:۲۵
آقای پورمحمدی وزیر دادگستری فرمودند من این حرفها را 5 سال قبل در مجلس گفتم گفتند سیاه نمایی نکن .
دو تریلی پر از اسکناس دلار و طلا به مبلغ هیجده میلیارد دلار که از این عازم ترکیه بود هنگام ورود در مرز ترکیه متوقف و کل دلارها و طلاها توسط دولت ترکیه مصادره شد
ده هزار میلیارد تومان توسط بابک زنجانی به کمک دوستان اش بالا کشیده شد
دکل های نفتی گم شدند
بنظر میرسد این حقوق های نجومی برای رد گم کردن ان اقلام بزرگ است
اگر بحساب آن مفسدان رسیدگی شده بود غلط میکردند مدیران عامل بانکها چنین حقوق هایی دریافت کنند
یادمان باشد هیات مدیره بانکها هم در صف دریافت حقوق های نجومی و پاداشهای آنچنانی هستند که دست کمی از دریافت مدیر عاملها ندارد
البته باید دید همین اعضا هیات مدیره در کدامیک از شرکتهای زیر مجموعه بانکها عضو هستند و حق جلسات انها و پاداش پایان سال انها هم در سال بدون شک نزدیک به یکصد میلیون تومان برای عضویت در هر کدام از شرکتهاست که عضو هستند که معمولا حداقل دو و بیشتر است (3809899) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۸ ۲۲:۰۰:۱۵
خودت هم متوجه میشی که چی داری میگی؟!! یعنی دولت روحانی سه ساله به مدیرانش حقوق های نجومی میده تا کسی متوجه کارهای احمدی نژاد نشه؟؟!!!! اگر این حقوق های نجومی را دولت روحانی به مدیرانش نمیداد، و واقعیت نداشت یعنی شایعه بود میشد گفت این شایعات برای رد گم کردن کارهای احمدی نژاد است، ولی پرداخت این حقوق ها توسط دولت روحانی واقعیت دارد، اگر ،اقعیت ندارد چرا روحانی عذرخواهی می کند؟؟ چون روحانی مسول این پرداخت هاست باید هم این ها را عزل کند هم پول ها را پس بگیرد، هم برای مجازات اینها را به قوه قضائیه معرفی کند. (3811603) (alef-13)
 
دلسوز
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۸ ۰۰:۲۱:۰۹
سلام.
ای کاش در قبال عذر خواهی جناب معاون اول ریاست محترم جمهوری از مردم ، در خصوص تناقض باور اقای رئیس جمهور و باور دختر اقای صفدر حسینی و ادعایی که به نقل قول ایشان در سایت های اجتماعی داخل و خارج درج شده ، یک روشنگری ای انجام میشد.
بهر حال هرچی باشد ، نقل قول از فردی که خودش کاندید گروه حزبی دولت تدبیر و امید است و پدرشان که از مدیر های تراز اول دولت تدبیر،و امید است ، برای مردمی که بایستی پذیرای عذر خواهی ایشان باشند بدهند.
سپاسگزارم (3809907) (alef-13)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۸ ۰۰:۳۳:۵۴
پس کارکنان شرکت نفت و مجموعه وزارت نفت و یا شرکت مپنا همه باید استعفا بدن چون همه اشون حقوق ها و پاداش های نجومی دریافت می کنند ؟! (3809928) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۸ ۰۱:۰۱:۱۱
زنده باد آزادی مطبوعات (3809955) (alef-13)
 
حمید
Germany
۱۳۹۵-۰۴-۱۸ ۰۱:۳۹:۰۲
فقط دادن یارانه ها برا دولت محترم مصیبت بار بود که یارانه بنده بااندک حقوق بازنشستگی رو قطع کردن پرداختحقوق های نجومی به مدیران هیچ مشکل وکسری بودجه ای برا جناب نوبخت نبود خدا وند سایشونو از سر مردم مظلوم وبیچاره کم کنه انشاالله (3809996) (alef-13)
 
علی
United States
۱۳۹۵-۰۴-۱۸ ۰۸:۰۲:۱۶
خودتم استعفا میدی اگه فیش حقوقی ات منتشر بشه؟؟!! (3810156) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۴-۱۸ ۰۹:۳۲:۳۷
دلم خیلی برای سادگی خودم میسوزه من ابله از گرفتن یارانه انصراف دادم. وای وای کمک کردم به به دزدی اقایون. ای داد وبیداد (3810214) (alef-13)
 
احمد
Germany
۱۳۹۵-۰۴-۱۸ ۱۰:۱۴:۵۷
پس کار این قوه قضایه چیه چرا با این افراد برخورد نمیکنه (3810253) (alef-13)
 
احمدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۸ ۱۱:۱۴:۵۱
براساس صحبتهای جهانگیری باید منتظر استعفای حداقل سه وزیر دولت وزیر صنعت وزیر بهداشت و وزیر نفت باشیم!البته استعفای خودشان هم محتمل بنظر می رسد!!! (3810325) (alef-13)
 
حمید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۸ ۱۱:۳۰:۳۹
این جریان حقوق های نجومی شامل مدیران و معاونان مناطق ازاد هم میشه؟
مخصوصا کیش که بخور بخوره
حقوق و پاداش و ماشین و خونه و ماموریت و وووو بخور بخور
کی کیش میان بررسی کنن (3810354) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۸ ۱۱:۵۶:۳۹
قانون از کچا آورده ای چه وقت بدرستی اجرا می شود؟ (3810392) (alef-13)
 
امیر حسام
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۸ ۱۲:۳۷:۰۵
کمافی السابق هیچ اتفاقی رخ نخواهد داد چون دولتهای ما نشان داده اند که حمایت از افراد منتخب خود که در پستهای مختلف به کار گماردن شان را در اولویت همه وظایف محوله می دانند و هرگز و تحت هر شرایطی افراد خانواده و قوم و گروه و ..... خود را رها نمی کنند تا به امور مملکت و مردم برسند و مثالهای این مطلب انقدر فراوان است که نیازی به ذکر کردن ندارد (3810478) (alef-13)
 
عبدالله
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۸ ۱۲:۳۸:۴۲
این آقایونا یقه سیفیدها داداشی ها اهل نماز و روزه هم بوده اند؟ بغیراز مایه تیله ..قرآن هم بسر میگذاشته اند؟؟عزاداری و سینه زنی هم میرفته اند؟؟؟ روضه و زیارت و حج و ......هم انجام میداده اند؟؟؟؟؟ اونوقت رفتارارهای این داداشی ها شبیه کدوم امامه؟؟؟؟؟؟خدائیش تا حالا به این جمله هم برخورد کرده اند که روزی که هر کس با امامش محشور میشود ......اگر همین امروز باشد اینها پشت سر ...بزرگمردی که گفت ...حق بیت المال را حتی اگر کابین همسرانتان کرده باشید از حلقومتان بیرون میکشم....قرار خواهند گرفت ...یا پشت سر خال المومنین پادشاه شام......چه کسی باید به این داداشی های نجومی خور حالی کنه .....دین نمایش نیست ....و بالاخره دست انتقام الهی تو کاره.....این هم گندم ری بخور حالش را ببر (3810482) (alef-13)
 
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۸ ۱۳:۳۹:۱۶
ایکاش برای یکبار هم که شده به وضعیت پرداختهای غیر متعارف حقوق و مزایا به کارکنان و مدیران شرکت ملی نفتکش ایران که نه تنها از دریافت حقوق ریالی غیر متعارف بلکه جهت دیده نشدن ارقام در صورتحساب و سندهای پرداختی اشان از دلار امریکا را بعنوان جایگزین انتخاب و انرا تحت عنوان حق ماموریت حتی در سفرهای شکلاتی به مناطق مختلف ایران دریافت میکنند.
کار انهم از نوع شکلاتی در ایران و دریافت حق ماموریت دلاری و به صورت دلار نقد به صورتی که در سند حقوق دریافتی ثیت نگردد. (3810618) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۸ ۱۳:۴۹:۵۰
آقای جهانگیری اشاره بجائی داشتند از پشتوانه فرهنگی که باید گفت زمیه ساز همه تحولات در جهت تعالی ویا تنازل، رفتار و منش یک ملت است واین مشیت الهی است. مروری داشته باشیم به زمان طاغوت که برای قرب به دستکاه و چپاول ظاهری آنگونه داشتند واز سنخ همان افراد وبعد از انقلاب با شمایلی دیگر.
و متاسفانه بدلیل ضعف در عملکرد سیستم های نظارتی کار بدینجا رسیده است که شاهد رانتها، اختلاس ها، تصاحب اموال واملاک به غنیمت گرفته شده، مصادره های به حق ویا بناحق وچپاول آن توسط همان افراد،،دادن فرصت ها به برخی وگرفتن این فرصت ها از افراد ذیحق،بوده ایم. جای تاسف دارد که بجای کالبد شکافی بمنظور اصلاح، شروع به چسبانتدن این نابسامانیها وبدون دلیل به این یا آن میکنیم. آیا صراحت فرمایشات رهبری در روز عید فطر برای شما مسئولان اداره کشور وحفظ بیت المال جای شبهه ودرنگی باقی گذاشته است؟. پس دست بکار شوید و گزارش دهید. (3810638) (alef-13)
 
Canada
۱۳۹۵-۰۴-۱۹ ۰۱:۲۷:۳۸
مهدی پازوکی درباره مشکل اصلی اقتصاد ایران در سال‌های اخیر به ایسنا توضیح داد: منشاء اغلب مشکلات افتصادی امروز تفکر غالب بر دولت نهم و دهم است، که بی‌انضباطی را بر اقتصاد ایران حاکم کرد.

وی ادامه داد: اگر شاخص‌های کلان اقتصادی را تا سال ۱۳۸۴ یعنی زمانی که هنوز نتایج عملکرد دولت نهم و دهم مشخص نبود بررسی کنید، متوجه می‌شوید که اقتصاد ایران در آن‌ سال‌ها به سمت امنیت اقتصادی و ثبات سوق پیدا می‌کرد ولی این روند متوقف شد، چون دولت نهم و دهم برنامه‌ای برای اداره کشور نداشت. دیدیم که بعد از هشت سال کشور را به جایی رساند که نرخ رشد اقتصادی و سرمایه‌گذاری منفی، تورم دو رقمی فزاینده شد و شاخص بیکاری نیز به شکل محسوسی بالا رفت.

این اقتصاد دان همچنین بیان کرد: دولت روحانی باید اکنون گزارشی از آنچه دولت نهم و دهم در هشت سال انجام داد، ارایه کند. ماجراهای مربوط به حقوق و دستمزد که امروز شاهد آن هستیم جزو اقدامات دولت نهم و دهم است. این دو دولت سیستم حقوق و دستمزدی را بر قرار کرد که می‌توان آن را یکی از ناعادلانه‌ترین و تبعیض‌آمیزترین سیستم‌های حقوق و دستمزد در دنیا دانست و به نظر من اگر دولت یازدهم در سه سال گذشته نتوانست وضعیت آن را ساماندهی کند به این دلیل بود که یک حزب و تشکیلات سیاسی را به عنوان پشتیبان خود نداشت. اکنون ضرورت وجود احزب سیاسی در کشور محسوس است. (3811918) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۴-۱۹ ۱۳:۲۰:۳۵
اگر حقوق بگیر نجومی .به خودش اگزارش کنید که استعفا بدهد ، یعنی خطا یی مرتکب نشده .یعنی دولت نمی خواهد احقاق خق کند .

یعنی دولت نمی خواهد دوستی خودش را با خطا کار خدشه دار کند .یعنی .......
......دزد و ررفیق .............

یعنی این رفاقت از کی شروع شده ؟............................... (3812941) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.