نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 341475
استقبال اسرائیل از نامه آمریکا و متحدانش علیه ایران
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۳۶
«دنی دانون» نماینده رژیم صهیونیستی در سازمان ملل از نامه آمریکا و متحدان اروپایی‌اش به سازمان ملل برای واکنش نشان دادن به آزمایش‌‌های موشکی بالستیک اخیر ایران، استقبال کرد.

«دنی دانون» نماینده رژیم صهیونیستی در سازمان ملل از نامه ایالات متحده و متحدان اروپایی‌اش به شورای امنیت سازمان ملل و بان‌کی‌مون دبیرکل این سازمان برای واکنش نشان دادن به آزمایش‌‌های موشکی بالستیک اخیر ایران، استقبال کرد.

به گزارش فارس، به نوشته پایگاه صهیونیستی «عاروتص شوع»، دانون در بیانیه‌ای با اعلام اینکه باید برای دشمنی ایران با اسراییل عواقبی در نظر گرفته شود، تاکید کرد: «جامعه بین‌المللی باید اقداماتی را در این زمینه انجام داده و تحریم‌هایی را علیه دولت ایران وضع کند.»

در این بیانیه با تکرار ادعای نقض شدن قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت سازمان ملل از سوی ایران، اشاره شده است که دانون حدود دو هفته قبل نیز از شورای امنیت خواسته بود تا اقدامات تنبیهی برای ایران با عطف به آزمایش موشکی بالستیک و تهدید به محو کردن این رژیم از صفحه روزگار در نظر بگیرد.

آمریکا، انگلیس، فرانسه و آلمان امروز در نامه‌ای مشترک به بان کی مون دبیر کل سازمان ملل مدعی شدند که ایران با آزمایش موشک‌های بالستیک در تقابل با قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل متحد عمل کرده و درخواست کردند که این شورا «پاسخ‌های مناسب» به آزمایش موشکی اخیر ایران را بررسی کند.
 
کلمات کلیدی : آزمایش موشکی+ایران+آمریکا+اسرائیل
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۱-۱۲ ۰۸:۲۰:۳۶
داشتن موشك و آزمايش آن حق ايران است. نوشتن مطالب تحريك آميز بهانه به دست اسرائيل مى دهد. اسرائيل بخشى از غرب و حتى روسيه است. طبيعتاً آنها از آن كشور حمايت مى كنند. (3621910) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.