توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 502575
امدادرسانی به 30 خانوار گرفتار در سیل باغملک
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۹
مدیر روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: از شب گذشته تاکنون به بیش از 30 خانوار گرفتار در سیلاب در بخش امامزاده عبدالله این شهرستان‌ امدادرسانی شده است.

‌مجتبی طحان در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا‌، اظهار کرد: از شب گذشته شاهد باران سیل‌آسا و بارش تگرگ در منطقه گندم‌کار باغملک بودیم که منجر به ریزش کوه و انسداد مسیرعشایری این منطقه شد. 
وی با ادامه داد: در حال حاضر یک دستگاه لودر از اداره راه و شهرسازی باغملک برای باز کردن مسیر عشایری منطقه گندم‌کار مشغول کار شده است. نیروهای هلال احمر باغملک منتظر بازگشایی این مسیر جهت امدادرسانی هستند.
 
طحان با بیان اینکه امدادرسانی به مناطق سیل‌زده باغملک همچنان ادامه دارد، تصریح کرد: در جریان سیل شب گذشته در باغملک بیش از 100 منزل مسکونی در قالب چادر، کپر، خانه‌های گلی و خشتی و منازل شهری دچار آسیب شده‌اند.
 
وی ادامه داد: پس از ارزیابی مسیر منطقه نسبت به توزیع اقلام امدادی از قبیل چادر، پتو، نایلون پوششی، موکت و همچنین مواد غذایی و معیشتی و زیستی اقدام خواهد شد. البته در حال حاضر سیلاب در شهرستان باغملک فروکش کرده و هوا مساعد شده است.
 
کلمات کلیدی : سیل + خسارت + سیلاب + امداد رسانی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.