نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 372372
ایران موضع‌گیری سخنگوی وزارت خارجه فرانسه درباره منافقین را ناکافی دانست
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۴ تير ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۴۹
یک مقام مسئول در وزارت‌خارجه ایران موضع‌گیری سخنگوی وزارت خارجه فرانسه درباره منافقین را ناکافی توصیف کرد.

به گزارش تسنیم، با توجه به موضع گیری سخنگوی وزارت امور خارجه فرانسه در تاریخ ۲۳ تیرماه ،یک مقام آگاه در وزارت امور خارجه کشورمان در پاسخ به سوالی در مورد موضعگیری مذکور اظهار داشت: تروریست و خشونت طلب خواندن گروهک منافقین و اشاره به رفتار فرقه گرایانه آنها به تنهائی کافی نیست. با توجه به این موضع فرانسه و در حالیکه در سالهای اخیر همواره فرانسوی ها خود را یکی از قربانیان اروپائی اقدامات تروریستی گروه های تکفیری مورد حمایت برخی کشورهای مرتجع و پدران و حامیان القاعده و داعش می‌دانند و بر عزم خود برای مقابله با تروریسم و گروههای افراطی تاکید نموده‌اند.
۱۳۹۶/۰۴/۱۶ ۱۰:۳۴
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۴ ۱۱:۲۱
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۳ ۰۶:۵۷
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۱ ۲۰:۱۴
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۰ ۲۱:۳۸
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۰ ۲۰:۱۲
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۰ ۱۹:۲۲
 
۱۳۹۵/۰۴/۲۵ ۱۱:۴۱
 
۱۳۹۵/۰۴/۲۳ ۲۰:۱۱
 
۱۳۹۴/۰۴/۰۲ ۰۸:۵۵
 
 
کلمات کلیدی : فرانسه+منافقین+وزارت خارجه
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۲۵ ۱۵:۳۵:۳۸
کار بد تر دولت فرانسه در این ماجرا سکوت این دولت بر نشانه رفتن حاکمیت یک دولت عضو فعال سازمان ملل یعنی ج.ا.ا و سکوت بر تصریح به تلاش برای بر اندازی این دولت مردمی توسط یکی از اعضای معروف خاندان حاکم عربستان در حوزه ی حاکمیت دولت فرانسه است ، که از جانب وزارت خارجه ی ما و از جانب دولت فرانسه تقبیح و اقدامات قاطع لازم را نیافت؟؟؟!!! (3824666) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.