نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 492478
همسر اول متهم قتل آتنا چرا از او جدا شد؟
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۵
گفته می‌شود ١٥ سال قبل اسماعیل با مردی درگیری داشته ‌است که هرچند پرونده‌اش تحت‌عنوان درگیری در کلانتری ثبت شد اما علت اصلی این دعوا کودک‌آزاری بوده ‌است.

به گزارش رکنا، گفته می‌شود ١٥ سال قبل اسماعیل با مردی درگیری داشته ‌است که هرچند پرونده‌اش تحت‌عنوان درگیری در کلانتری ثبت شد اما علت اصلی این دعوا کودک‌آزاری بوده ‌است.

یکی از نزدیکان اسماعیل دراین‌باره به خبرنگار ما گفت: ١٥ سال قبل از خانه پدری اسماعیل صدای دعوا و درگیری بلند شد. مأموران آمدند و دعوا تمام شد. شخصی که به اسماعیل حمله کرده و او را کتک زده‌ بود اصلا در کلانتری مطرح نکرد که چرا این‌کار را کرده ‌است اما بعدها گفتند دختربچه‌ای در حال عبور از خیابان بوده که اسماعیل او را به خانه برده و قصد آزار او را داشته ‌است که دختربچه جیغ کشیده و سروصدا و فرار کرده ‌است. پدر دختر هم سر این موضوع با اسماعیل درگیر شده اما به خاطر حفظ آبروی فرزندش درباره علت درگیری چیزی به مأموران نگفته و شکایتی هم نکرده ‌است. چند روز بعد از این مسئله بود که متوجه شدیم همسر اسماعیل درخواست طلاق کرده ‌است و بعد هم از شوهرش جدا شد. پسر متهم نیز با مادربزرگش زندگی می‌کرده است.
 
 
کلمات کلیدی : دختر گمشده پارس آبادی+قتل+قاتل آتنا+آتنا اصلانی+قاتل زنجیره ای+قتل های پارس آباد
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۵ ۰۱:۲۵:۰۴
هیس، دخترها فریاد نمی زنند........................... (4475695) (alef-3)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۴-۲۵ ۰۶:۵۱:۵۹
و پسرها..... (4475735) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۵ ۰۷:۲۵:۰۲
بعد ی سری داد می زنند می گن واقعیت مملکت ما چیز دیگس. توی تمام این سالها هر چیزی رو اومدید مخفی کردید و آمار اشتباه دادید، بیشتر اتفاق افتاد . ما چیزی به نام ... بسیاری جرم داریم (4475756) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.